Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
Hahaha Tuska moj szpiegu 😁 Przenos sie do nas,tu jest weselej.Dziewczny napewno cie przygarna,jak juz w koncu sie przeniosa 😁 😁 Kaska to chodz zrobimy na ciazowkach pospolite ruszenie hahaha 😁


chyba juz to zrobilas 😁 podalas link i tyle. trzeba wiecej tam juz nie pisac, za Toba wszystkie tu przyleca 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasiak napisał(a):
MonisiaD napisał(a):
Hahaha Tuska moj szpiegu 😁 Przenos sie do nas,tu jest weselej.Dziewczny napewno cie przygarna,jak juz w koncu sie przeniosa 😁 😁 Kaska to chodz zrobimy na ciazowkach pospolite ruszenie hahaha 😁


chyba juz to zrobilas 😁 podalas link i tyle. trzeba wiecej tam juz nie pisac, za Toba wszystkie tu przyleca 😜


Nie przyleca za mna..juz wczesniej probowalam.Musisz mi pomoc 😁 Aska chyba udzielono ci azylu hahha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje dziecko zjadlo mi dzisiaj pol parowki. nie jestem zwolennikiem takiego jedzenia dla maluchow, ale siedziala mi na kolanach jak jadlam sniadanie i odchylala sie do mnie tak zebym widziala ze ma otwarta buzie i czekala 😜 a jaka byla niezadowolona jak sie skonczylo... mam nadzieje ze nie bedzie bolal jej brzuszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa no to jak zostałam przyjęta na wasz wątek, pomimo tego, że nie mieszkam w UK to tak jak prosiłaś Kasiu napiszę coś o sobie i Alanku 🙂
Tak więc ja mam na imię Asia i mam 21lat. Alan urodził się tydzień po terminie, czyli 12marca, siłami natury. Waga 3770g i 56cm 🙂
Teraz zmagamy się z asymetrią, oprócz tego mieliśmy jeszcze Obniżone napięcie mięśniowe, ale z tym już ok. Chodzimy na rehabilitację raz w tyg. a sama ćwiczę z małym 3razy dziennie.
Młody jeszcze nie siada, nie raczkuje..jedynie pełza. No i jak ma taką możliwość rwie się na nogi 😜
jak chcecie coś jeszcze wiedzieć to pytajcie, bo na razie tyle mi przyszło na myśl.
Monia tak chwaliła Was dziewczyny na skypie, że postanowiłam napisać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...