Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

bry 🙂 mala wstala o 6 na butle, tatus poszedl do pracy to wzielam ja do siebie i spalysmy do 8:30 🙂
w ogole zescie nabazgraly ze szok 🤪
ide sie szykowac. idziemy z maluchami do one o'clocku na zabawe kostiumowa 🙂
do pozniej misiaczki 😜

a karuzelce tez odczepilam palak z robaczkami i zostawilam melodyjke - odglosy natury, przy ktorej zasypia (kasia chyba mamy podobna 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
jestem pobudka dzis byla o 7.30 ale z lozka sie zwloklam dopiero teraz 🙂 M oczywiscie spi 🤢
ja nie mam jak z nim juz rozmawiac bo przez chwile jest dobrze a potem dupa 🥴 to wszystko przez ta prace 😠 jak on nie znajdzie czegos nowego to ja mu poszukam 😠
aa co do przykladow innych tatusiow... to jest tu eden koles co ma dziewczyna (maja juz 2 dzieci, jeden prawie 4 lata, drugi 8msc - ona ma 19 lat) i ten koles w domu ja trzyma i ona wogole na dwor nie wychodzi 🤢
aa kiedys bylismy na zakupach i stanelam ze znajomym i ma synka o 2msc starszego i opowiadal mi o zabkach, jaki on duzy itd. i mowie pozniej Marcinowi ze tak opowiadal o synku a on na to: no ale on ma synka.. 🤢 w sobote to samo.. wykapalam Vanesske caluja ja po cipce ☺️ a Marcin - tam mial byc kutasek 😠 spojrzalam sie na niego i mowie; zalujesz? o on ze nie, no to ja na to to sie bierz za chlopca tylko gorzej jak znowu dzieczynke zrobisz i sie zamknał.
Olac to i jego... jak Vanesska podrosnie to on a nie ja bedzie pluc sobie w brode ze ominelo go tyle pieknych chwil 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ahhh jakie macie dziewuchy nosidelka dla malych? mozecie mi cos polecic?? nie chce sie z wozkiem ciagle targac zwlaszcza,ze male ciekawskie sie robi swiata i nawet w wozku nie zawsze zasypia 🙂
a aaa juz wiem, no wlasnie Zuzia jeszcze nie chwyta swiadomie ciagle zabawek, a z pieluszka tez czesto przysypia ,ale mimo to musi pobuczec , az sie czasem obawiam czy sobie noska nie zakryje, no ale to przewiewne, nie przydusi sie chocby chciala, gorzej jak ja zjada :P
i czekam az sie nauczy przewalac z plecow na brzusio bo odwrotnie juz potrafi dlugo,podobno powinno byc odwrotnie :P
ide dzis kosz na papmki kupic z Argosa, bo mi w kuchni zaczyna z kosza "pachniec" 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja ja mam takie i jestem z niego zadowolona:
http://www.ebay.co.uk/itm/Brand-New-Chicco-Marsupio-Go-Baby-Carrier-Astral-RRP-29-95-/160654511458?pt=UK_Baby_Carriers&hash=item2567c14d62
Mia witamy i super,ze do nas dolaczylas 🙂Jak tam wicie gniazdka?Dalej szalejesz? 🙂 🙂U nas tez Julia jest lepsza niz odkurzacz 😁 Dobra,ide prasowac,bo jeszcze dzis nic nie zrobilam.Ale przez ta depresyjna pogode na nic nie mam ochoty 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja juz kupilam kosz na smierdziele pampkowe i go zlozylam i jestem genialna hehehhehehe (w zwiazku z tym :P) mala spi nadal w wozku ,a obiadek sie robi dla mamusi potem lulu bo zdechne...
Pogoda...udalo mi sie wyjsc po deszczu przed deszczem heh, a i kupilam banki mydlane!!!! mam nadzieje,ze sie malej beda podobaly jesli zatrybi wogole co to 😜 kocham ta Zolze !!! i jak spi to juz za nia tesknie.. 😮ale mam czas na herbatke w koncu 🙂
Aaaa Monia mialam napisac jeszcze,ze tez mam takie dwa lustra falowane w salonie ale od jednego Michal oderwal blaszke bo myslal,ze sie inaczej zdejmuje :P wiecie moze czym przykleic blaszke do lustra zeby trzymalo jak wisi? bo mnie szlag trafia ciagle jedno stoi obok drugiego i jemu to nie przeszkadza.....
Mia poczekamy bo sie doczekac nie mozemy hehehe 🙂 bedzie nowe zycie malutkie 🙂 a nasze juz duziutkie sa 🙂 i niemoge uwierzyc ,ze takie duzie, jak ogladam fotki od porodu do teraz...to jest naprawde maly cud swiata 🙂
Monia fajne to nosidelko pokaze mezoju i jak potwierdzi to zaraz zamowie :P a ono ma regulacje prawda? do ilu kg jest?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia on cały czas się śmiał jak tylko tamten miał maskę założoną 😁 Maja ja też miałam ciężko z butlą, bo młody płakał i rezygnowałam właśnie po 15minutach i wyjmowałam cyśka.. no i młody za każdym razem się darł, bo wiedział, że mamusia i tak w końcu cyca wyjmie. Aż właśnie 2tyg.temu powiedziałam dosyć...dawałam mu butlę, on ryczał aż zasnął ze zmęczenia i wtedy na śpiocha mleko butlą..walczyłam z nim co najmniej 20min. Później to samo z herbatką, ryczał aż zasnął i na śpiąco mu dałam.. za 3razem zrozumiał, że jeśli nie zje butlą to będzie głodny.. długo miał odruch,że zwracał głowę w stronę cyśka,ale jak dałam mu butlę to zjadł butlą.. no i co najważniejsze dzięki temu mniej się w nocy budzi.. na początku o 3.00 na herbatkę, później 4.30 na mleczko.. a teraz dopiero tak 4.30, góra 5.00 na mleko i śpimy do 7.00-8.00 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i powiem Wam, że moje dziecię bardzo dzielnie zniosło odstawianie od piersi. Myślałam, że będzie gorzej.. No ale teraz mam takiego przytulaska, zawsze był, ale odkąd go odstawiłam to dopiero się przytulanka zrobiłA 🙂)
bardzo lubi buźkę między cyśki dawać.. widać, że chłop 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tuśka to w sumie jak długo karmiłaś?Chyba najdłużej tutaj z nas wszystkich póki co 😉 Ja do 4 miesiąca cycolem karmiłam 🙂
Słuchajcie Milanek ostatnio zaczął się strasznie ślinić,ale to strasznie!I takie białe ma lekko na dziąsełkju myślicie ,że to ząbek bhędzie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...