Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Maja własnie tak mi sie tez wydaje :P Ale sprobuje chyba faktycznie zrobic spacerek tak kolo 16 zeby pospal chociaz godzine i moze wtedy dluzej wytrzyma...w sumie w lecie tak dwa razy dziennie chodzilam na spacery tylko teraz lipa ,bo sie ciemno robi.
A ja Milanowi wlasnie musze sprobowac kaszke na sniadanie zrobic kiedys ,bo jeszcze Mu nie dawalam 🙂 🙂
Maja u mnie też Radka dzisiaj nie ma. Idzie do pracy na 11 rano teraz i wróci dopiero jutro o 4 rano!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
Powiem ci,ze moze i fizycznie sie zmecze,ale bardzo fajnie wyjsc do ludzi,posmiac sie,powydurniac i nie martwic sie o mala.I Piotrek tez szczesliwy,bo ze swoja ukochana corusia czas moze spedzic 😁 😁

E no jasne,że tak! Ale pewnie przez cały ten dzień tęsknisz za Julką jak cholera,co??:P
Ja też od lutego wracvam do pracy,właśnie bede musiala sie wybrać i porozmawiać z managerem! Ale tylko wroce chyba na dwa dni w tygodniu ,bo moj Radek juz nie bedzie chyba wcale robil nocek,wiec bede chodzic tez wtedy kiedy ma wolne 😉 I z jednej strony tez sie wlasnie ciesze, ze tak wyjde do ludzi 😉Nie to ,ze teraz sie z nikim nie spotykam,ale to bedzie co innego 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej 🙂
jakie ciasta, mniaaaammm 🤪 🤪 🤪 ale jestem za leniwa, zeby nawet sprobowac zrobic 😠
jesli chodzi o nocne pobudki - mala w pl zle spala, czesto sie budzila, wiercila sie okropnie - ale to pewnie dlatego ze wtedy wychodzily jej dwie gorne jedynki 😉 i poza tym spala w lozeczku turystycznym, a ono jest mniejsze niz jej normalne lozeczko. w kazdym razie sie nie wysypialam 🤨
wrocilysmy i spi o wiele lepiej 🙂 , przesypia od mniej wiecej 19 - 19.30 do 4 -5 rano, wtedy budzi sie na mleko. zje i dalej spi do ok. 8mej a jak sie obudzi, to jeszcze sie sama bawi w lozeczku i daje mi pospac (albo posiedziec na kompie 😜 ) do ok.9tej.
drzemki ma 2, czasem 3 - zalezy od pogody, humoru, ogolnej kondycji 😉. nawet jesli ja poloze kolo 16tej to potem i tak kolo 19tej marudzi ze chce spac 🙂 ogolnie spioch z niej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sylwia szczerze to mam taki zapierdal,ze nawet nie mam kiedy pomyslec 😜 Tym bardziej,ze fajni ludzie pracuja i ciagle do tego plotkujemy haha.No chyba,ze widze male dzieci.Ostatnio ciapata byla ze spiacym na reku dzieckiem tak w wieku Julci,a mi az lzy w oczach stanely 🤪 Kurde,dokonalam niemozliwego...wzielam prysznic jak Julia nie spi haha i tak ja zajelam zabawkami,ze tym razem nie wbila do lazienki..Bo zazwyczaj ja sie kapie,a ona po drugiej stronie szyby sie dobija i wez tu drzwi otworz haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sylvianka3 napisał(a):
MonisiaD napisał(a):
Powiem ci,ze moze i fizycznie sie zmecze,ale bardzo fajnie wyjsc do ludzi,posmiac sie,powydurniac i nie martwic sie o mala.I Piotrek tez szczesliwy,bo ze swoja ukochana corusia czas moze spedzic 😁 😁

E no jasne,że tak! Ale pewnie przez cały ten dzień tęsknisz za Julką jak cholera,co??:P
Ja też od lutego wracvam do pracy,właśnie bede musiala sie wybrać i porozmawiać z managerem! Ale tylko wroce chyba na dwa dni w tygodniu ,bo moj Radek juz nie bedzie chyba wcale robil nocek,wiec bede chodzic tez wtedy kiedy ma wolne 😉 I z jednej strony tez sie wlasnie ciesze, ze tak wyjde do ludzi 😉Nie to ,ze teraz sie z nikim nie spotykam,ale to bedzie co innego 😉
teraz jak bylam w pl i zalatwialam rozne swoje sprawy czasem zostawialam mala w domu na kilka godzin i wracalam taka steskniona , ze musialam ja wycalowac, wytulic.... a ona miala daleko w d.... ze mnie nie bylo 🤢 wszyscy nad nia biegali, spelniali jej zachcianki, rozpiescili mi dziecko 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
aaaaa, zapomnialam wam napisac, ze mialam problem wywiezc mala z pl 🙃 🙃
na odprawie, tej juz ostatniej gdzie przez bramki sie przechodzi zapytali sie czy to moje dziecko, czy mam jej akt urodzenia (oczywiscie nie mialam) , odpytywali z daty i miejsca urodzenia, drugiego imienia.... masakra 😮 😮
wylatywalysmy z uk i nie bylo problemu a pl 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasiak napisał(a):
aaaaa, zapomnialam wam napisac, ze mialam problem wywiezc mala z pl 🙃 🙃
na odprawie, tej juz ostatniej gdzie przez bramki sie przechodzi zapytali sie czy to moje dziecko, czy mam jej akt urodzenia (oczywiscie nie mialam) , odpytywali z daty i miejsca urodzenia, drugiego imienia.... masakra 😮 😮
wylatywalysmy z uk i nie bylo problemu a pl 🤢

To mnie w ciazy o zaswiadczenie od lekarza na lot pytali.Dalam im a kretyni do mnie,czemu jest po angielsku?No to mowie,moze dlatego,ze mieszkam w Anglii i angielski lekarz prowadzi mi ciaze 😁 I bylo po sprawie haha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
heja
Sylwia moja kobita robi mi pobudki po 6ej jak sie budzi na mleko to pozniej juz rzadko kiedy mi usnie 🤢 ja jestem jak paralita a ona rozbawiona i rozgadana 🤢 dzis tak samo... teraz spi, tylko dzis w nocy obudzila sie po3ej po 4ej zasnela ok.5tej krecila sie a po 6tej na mleko i juz nie spala... ja sie dziwie ze funkcjonuje 😁
my jutro jedziemy w koncu na zakupy i zostawiamy dziecie z sasiadka.. jak ja to zniese? 🤨
aaa to ja prawdopodobnie tez wroce do pracy na 4h... ale to jeszcze nie pewne 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
Kasia ja wieczorem jak wracam do domu,to 10 minut nad lozeczkiem wisze i napatrzec sie na nia nie moge 😁 😁 Ale najbardziej lubie,jak w niedziele otwiera oczy,patrzy na mnie i sie cieszy 😁 😁 😁 I jak Piotrkowi w ciagu dnia sie budzi to zawsze jest placz i mamamama 🙂


to musi byc slodkie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
kasiak napisał(a):
aaaaa, zapomnialam wam napisac, ze mialam problem wywiezc mala z pl 🙃 🙃
na odprawie, tej juz ostatniej gdzie przez bramki sie przechodzi zapytali sie czy to moje dziecko, czy mam jej akt urodzenia (oczywiscie nie mialam) , odpytywali z daty i miejsca urodzenia, drugiego imienia.... masakra 😮 😮
wylatywalysmy z uk i nie bylo problemu a pl 🤢

To mnie w ciazy o zaswiadczenie od lekarza na lot pytali.Dalam im a kretyni do mnie,czemu jest po angielsku?No to mowie,moze dlatego,ze mieszkam w Anglii i angielski lekarz prowadzi mi ciaze 😁 I bylo po sprawie haha

u mnie pewnie im chodzilo o inne nazwisko dziecka i br.paszport. ale w sumie co im dalo odpytanie mnie? przeciez na dobra sprawe danych mozna sie nauczyc... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasiak napisał(a):
MonisiaD napisał(a):
Kasia ja wieczorem jak wracam do domu,to 10 minut nad lozeczkiem wisze i napatrzec sie na nia nie moge 😁 😁 Ale najbardziej lubie,jak w niedziele otwiera oczy,patrzy na mnie i sie cieszy 😁 😁 😁 I jak Piotrkowi w ciagu dnia sie budzi to zawsze jest placz i mamamama 🙂


to musi byc slodkie 😘

Oj jest 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co tu tak nagadane 🤪

monia baw sie dobrze w pracki 🙂 gosia za dobrze bylo ci wstawac o 11 😜

moj monsz zrobil wczooraj niespodziewajke i wrocil do domu po 20 🙂
a ciacho wyszlo przezajebiaszcze polecam. bardzo latwo sie robi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylam chwile na miescie ale jest tak wietrznie ,ze ucieklam do sklepu tylko po mleczko dla mnie i piwko 🙂 grzanca sobie wlasnie pije 🙂 To jest zycie Sb ,12.30 , piwko ,Zuzia pije swoje papu,potem pobrykamy i pojdziemy razem spac 🙂 Cos mnie gardlo boli od 2ch dni ....a codziennie pije sok z cytryny, jjem grejfruty, nie spie z gola dupa. Eh tam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...