Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
dobry 🙂
Kasia dokładnie tak samo w Polsce jak byłąm to non stop się wściekałam,bo wszedzie schody w sklepach,wysokie stopnie i nie można było normalnie po sklepach pochodzić. A w sklepach piętrowych zero wind.
Co do podróży samolotem to na prawde ciezo jest samej leciec z dzieckiem. Dosrali z tym wózkiem! My jak lecieliśmy to wózek był,ale akurat deszcz padał i cały był mokry łącznie z kocykiem w środku,a niestety z samolotu wychodziłam praktycznie ostatnia,bo na spokojnie dziecko musiałam ubrać itd.
Maja ten kojec jest dobry 🙂Jeszcze posłuży małemu ta huśtawa 😁 Fajna jest,a jaką miał radoche!Dzisiaj pierwszy razz Go dałam hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sylvianka3 napisał(a):
nudata napisał(a):
hejka
A moj facet wczoraj strzelil mi focha 😮 no to ja mu dzis tez sie sfochuje 🤪

coś z tymi chłopaki nie tak ostatnio 😜

Ja na mojego nie narzekam.Wczoaj jak zobaczyl w jakim jestem stanie sam Jule wykapal,nakarmil i w nocy do niej wstawal nawet mimo tego,ze o 4 wstawal 😁 A tak w ogole to spoznione zyczenia dla naszych kochanych solenizantow:*:* Goska fajna masz tesciowa 😁 Kasia mowilam ci,ze ja tez sama wiecej nie polece 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja polece sama, jak tylko Maryla zacznie chodzic 😜 w kwietniu lece i mam nadzieje, ze do tej pory sie nauczy 😁
moj maz ma dzisiaj ostatniego doubla i potem 9 dni wolnego, pozabijamy sie jak nic 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MonisiaD napisał(a):
A ja bym byla najszczesliwszym czlowiekiem,jakby Piotrek mial 9 dni wolnego.Uwielbiam z nim spedzac czas i juz sie urlopu nie moge doczekac,bo znowu spedzimy 2 tygodnie razem 😁 😁


ja sie ciesze, tylko wiem jak bedzie. zaczniemy sie denerwowac pod koniec 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Kayki, zaszalala na maxa , co tam jeden zabek od raz 4 heheh
Monia masz inne niz ja, ja mam hoodia gordoni fat burning, napisane jest,e 2 razy dziennie, powiem szczerze bez bicia. Wzielam przed sniadaniem, sniadanie zjadlam lekkie, obiad zrobilam o 13 i wcale nie czulam glodu,zeby ten obiad jesc, no ale jak juz zrobilam to zjadlam, nastepna wezme wieczorem bo to pewnie tak dziala co 12h, ale napisze do sellerka jeszcze dla pewnosci bo napisal,zeby pytac jak cos.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te mam:
http://www.ebay.co.uk/itm/60-STRONG-HOODIA-WEIGHT-LOSS-DIET-SLIMMING-PILLS-1-99-/170694191488?_trksid=p4340.m1374&_trkparms=algo%3DPI.WATCH%26its%3DC%252BS%26itu%3DUCC%26otn%3D5%26ps%3D63%26clkid%3D4445636178131906171
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...