Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
🤢ja juz nie mam do niego sił 🤢 naprawde nieraz juz mialamchote spakowac walizki i wyjebac od niego, no ale jest Vanesska... 🤢 on wszystko mamie mowi tzn. nie o tym co jest pomiedzy nami ( bo tu nie ma co opowiadac ) ale o pracy, kasie itd itp. tak to jest jak czlowiek bez ojca sie wychował 🤢 jakies pierdolniecie po mamie odziedziczył 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
Gosia hmmm...doradac nie bede,bo ekspertem zwiazkowy mraczej sie nie nazwie ☺️
wiem ze patrzysz na wszystko pod katem Vaneski,ale nie zapominaj tez o Sobie,Ty tez jestes wazna i dlatego podejmujac decyzje dotyczace Twojej przyszlosci musisz to tez miec na uwadze. Tak mi sie wydaje przynajmniej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o 5:00 odeszły mojej siostrze wody i pojechali do szpitala .. ponoć młoda nie chciała wyjść i zleciało się 9lekarzy 😮 no i ją wyciągnęli.. ponoć ciężko miała..

Córeczka mojej siostry Zuzia przyszła na świat o 9:35 🙂 52cm, 3440g, SN i punkty 10/10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
dziękuje za życzenia dla Vanesski 😘
i sto latek dla Kayi 😘 ona za miesiac bedzie miala roczek 🤪
aaa i tak patrze na suwaczek Nusi i ... wstyd mnie ogarnia bo 4 dni temu Marylka konczyla 10miesiecy i zadna z nas nie zlozyla dziciatku zyczen ☺️ ☺️
Marylko spoznione ale szczere zyczenia 😜 rosnij zdrowo i szczesliwie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahhaha to i ja dolaczam do zyczen dla Marylki i Kayki 🙂 nie ogarniam co sie dzieje z czasem hehehhe
Bylismy na spacerku i zaszlismy doope podpiec na solarium mi gral Bob Marley w glosnikach ,poczulam sie jak na wakacjach ehhhhhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak teraz doczytałam i powiem Ci Gosiu, że wcale się Tobie nie dziwię. Oj, wokół nas też pełno 'życzliwych' ludzi, którzy doradzają! :/ najbardziej wtrąca się mama A., ale na szczęście pojechała do Niemiec do pracy i zjeżdża raz na ile..na razie była raz na 4miesiące. Teraz ma być co 6tyg.,bo ma kogoś kto będzie się z nią zmieniał.. nie znoszę jej i nigdy jej nie polubię!;/
nie będę Wam opowiadać od początku, ale dała mi w dupe konkretnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
tuska8 napisał(a):
a tak teraz doczytałam i powiem Ci Gosiu, że wcale się Tobie nie dziwię. Oj, wokół nas też pełno 'życzliwych' ludzi, którzy doradzają! :/ najbardziej wtrąca się mama A., ale na szczęście pojechała do Niemiec do pracy i zjeżdża raz na ile..na razie była raz na 4miesiące. Teraz ma być co 6tyg.,bo ma kogoś kto będzie się z nią zmieniał.. nie znoszę jej i nigdy jej nie polubię!;/
nie będę Wam opowiadać od początku, ale dała mi w dupe konkretnie.

mozemy sobie reke podac co do tesciowych 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...