Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

Goska przeciez pranie zabija bakterie po to sie wlasnie pierze. Dziwna jestes babo, rzeczy dzieci nie pierze sie razem z doroslych przewaznie przez proszek alergie itd. nie przez gacie hehheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz po drzemce ,mala nadal spi 🙂 slodziak moj, ze mna w lozku jak ja polozylam to sie troche porzucala ale nie plakala i zasnela 🙂 A teraz jak wstawalam to odkrecila glowke zobaczyc co robie i nadal spi ...kocham ja bardzo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosiaa21 napisał(a):
a w jakiej Wy temp pierzecie ubranka bo ja w 30st w krotkim praniu... Nusia i wlasnie dlatego znowu prasuje...


gosia ja jasne w 60 a kolory w 40, bo maryla zawsze sie czyms umaze i w nizszej temp za chiny by nie zeszlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
a w jakiej Wy temp pierzecie ubranka bo ja w 30st w krotkim praniu... Nusia i wlasnie dlatego znowu prasuje...


gosia ja jasne w 60 a kolory w 40, bo maryla zawsze sie czyms umaze i w nizszej temp za chiny by nie zeszlo

kurcze bo ja na wiekszosci ubrankach mam aby prac w 30st i boje sie prac w wyzszej temp. zeby sie nie skurczyly 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jeszcze wracajac do wozka, to my na wiosne tez bedziemy zmieniac bo mam gondole i krzeselko samochodowe do kompletu i zajmuja duzo miejsca. a najchetniej to bym kupila taki sam jak mam 😜

http://www.ebay.co.uk/itm/NEW-HAUCK-iCOO-PEAK-8-PRAM-STYLE-PUSHCHAIR-STROLLER-/140612638171?pt=UK_Baby_BabyTravel_Pushchairs_GL&hash=item20bd2a95db
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosiaa21 napisał(a):
ładny wózek 🙂 taki stabilny sie wydaje 🙂


jest stabilny, ogolnie jestem z niego zadowolona, tylko denerwuje mnie jak musze jechac autobusem, bo kolka tylne sa szerokie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hey.A ja dzis poszlam z mala do GP bo dalej mi z rana pokasluje,juz chyba z 1,5 miesiaca.Pani osluchowo nic nie widzi,ale zapisala mi taki sprzet do inhalacji i mam jej maseczke przed snem zakladac i inhalowac.Generalnie nie wiadomo od czego ona go ma.Jedna z opcji jest wilgoc w mieszkaniu,a druga,to ze moze mala ma poczatki astmy,bo Piotrka dziadek i tata mieli.Ale ja obstawiam ta pierdolona wilgoc,bo kaszel sie zaczal jak woda sie na oknie zaczela zbierac.Fuck!!!Wlasnie Piotrek jej inhalacje zrobil i tak mi smutno,jak zobaczylam ta maseczke na buzi 😞 😞A i umowilam sie do dietetyka na 01.12 moze on mi cos wymysli i jakas fajna dietke mi ulozy.Maja pytalam o lek na pohamowanie apetytu,ale niestety wszystkie wycofano,bo moga powodowac choroby serca.Jedyne,co w tym kraju maja do zaoferowania to Xenical..Tuska mam nadzieje,ze juz lepiej z Alankiem.Kurcze,ale mam dola przez te inhalacje 😞A co do wozkow,to ja chce na roczek malej Mc Larena Questa kupic.Sa niesamowicie lekkie i fajne.Po raz kolejny wrzucam linka 😁
http://uk.maclarenbaby.com/toddler-buggies/quest-sport
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MonisiaD napisał(a):
nusia27 napisał(a):
a gdzie wy sie podziewacie 😜 dzisiaj basia z przepisu na zycie u wojewodzkiego bedzie

Kimkolwiek ona jest 😜 😜 😜


no nie znasz basi co to beatka jest? 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...