Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

gosiaa21 napisał(a):
nusia27 napisał(a):
filmik z piany:P


z dziecka se jaja robią 😜 widze mezus adidasa do mycia uzywa 🤪 czemu ogladajac zdjecia albo filmy patrze na to co kto ma 🤢


bo mloda jestes jeszcze 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moge sie doczekac ,az Zuzia bedzie siedziec sama, poki co w lezaczku jak ja sadzam to ona sie wyrywa do przodu,juz chce siedziec 😮 wariat maly.
Gosia nie wiem czy powinnam na forum to napisac 😁
FOCH Fachowa Obsluga Chuja 😁
Nusia nie sluchalam Alice in Chaince ale kawalek przyjemny wlasnie gra 🙂 przypomina Pearl Jam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MajaCh napisał(a):
Nie moge sie doczekac ,az Zuzia bedzie siedziec sama, poki co w lezaczku jak ja sadzam to ona sie wyrywa do przodu,juz chce siedziec 😮 wariat maly.
Gosia nie wiem czy powinnam na forum to napisac 😁
FOCH Fachowa Obsluga Chuja 😁
Nusia nie sluchalam Alice in Chaince ale kawalek przyjemny wlasnie gra 🙂 przypomina Pearl Jam 🙂

Maja tak z 2 msc i zuziak powinna Ci juz sama siedziec 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MajaCh napisał(a):
ide poczytac. kolorowych !
Monia nie chcialam Ci zjebac humoru na noc. Mna ta wstrzasnelo i mysle ,ze i caly swiat powinien pomyslec o tym o czym sie nie mowi i wycisza.....


monia to ogladnij zdjecie mai kolegi, to w basenie- od razu humor wraca. czujesz miec takich sasiado 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jestem pipki 😁 Tuska ciesze sie,ze impreza sie udala.Sama bym na taka poszla .A zdjecia z ciazy sa cudowne.Piekna pamiatka.Az ci ich zazdroszcze 😁 😁
Maja ja jestem strasznie wrazliwa na przemoc w stosunku do zwierzat.Zajebalabym takich zwyrodnialcow!!Bez wahanaia.Filmiki blizniakow boskie.Jak slodko sobie gadaja 😁 A mala jak tata fajnie mowi.Ile one maja miesiecy?A co do octu,to powoduje anemie,a jak sie go za duzo pije,to moze doprowadzic do bialaczki,bo zabija czerwone krwinki.Znam-znalam jedna babke,ktora wlasnie przez ocet sie przekrecila.Wiec ja podziekuje.
Goska ja tam was nie zdradzam,tylko nie mialam sily nadrabiac tylu stron.Co do HB to mozesz od razu zlozyc,a doniesc tylko potem bank statment jak juz bedziesz miala.Im szybciej zlozysz,tym szybciej dostaniesz.A co do spania dzieci,to moja pani wczoraj zasnela o 23:20 😞 A o polnocy juz byl koncert placzu..Ehhhh
Sylwia twoja dieta brzmi bardzo rozsadnie,ale jak juz wczesniej pisalam,ja mam slaba silna wole plus bardzo wolna przemiane materii i lubie piwko 😁 😁
Mia mam nadzieje,ze szybko ruszy i masaz szyjci ci sie upiecze
Nusia filmik jest swietny,a piana rzadzi haha 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia Zuzia ma 4,5 miesiaca juz !!!
A co do octu to babka musiala ostro pojechac , male dawki nie sa szkodliwe!!!! przeciez jablko tez przechodzi proces fermentacji w brzuszku i jakby nie bylo nie szkodzi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie Monia Sylwii dieta to dla Ciebie dobre rozwiazanie bo nie musisz wiele odmawiac tylko zmienic nawyki zywieniowe na lzejsze tzn.bez sosow,bez panierki .Dasz rade 🙂 A no i weglowodany ograniczyc . Ja zaszalalam wzielam dzis 4ta tabletke jutro ostatnia, mam powera nie z tej ziemi i brzuch opadl znacznie! Ale co z tego jak jedna jeszcze mam .....
Monia czytalas o tych Hoodia??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...