Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

Ja nie spie od 6stej 🙂 a bubu to butla hehhehe zaczynamy sie komunikowac 😁
Niedziela hrabia zarzadzil - jedziemy na carboot 😁 moze se wyrwe cos fajnego do kuchni 😁
A i diety ciag dalszy 😁 okazalo sie ,ze mam tylko 5 tych tabletek bo mi moj maz pozarl wiekszosc i wzielam dzis druga, nic sie nie dzieje tylko mam oczy jak 5zl nawet jak jest spiaca pogoda, ale to nic, Monia ma tak bez tabletek nie? hehhe
Milego dnia babeczki, mam starego dzis caly dzien w domu wiec pewnie malo tu bede siedziec, aaa i wyspalam sie fajnie 🙂
Nusia ona nie marudzi przy zebach? Kasia wracaj 🙂 szybko sie zwijasz z Pl 😁 hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

Maja zabek juz kawalek wystaje ponad dziaselko wiec ma kilka dni. mozliwe ze marudzila, a ze jest przeziebiona to myslalam ze przez to. ogolnie u nas dolne jedynki byly najgorsze...a mama mnie straszy ze gorne 3 to masakra bo sa gdzies kolo ocznych nerwow czy cos 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jol 🙂 fajny dzien mam dzis tylko chce mi sie spac JUZ ...
Dzis Zolza probowala sie przekrecic z pleckow na brzuszek! glowa juz targala ostro ale nie wie co z reka zrobic, jak to smiesznie wyglada dla nas heh, teraz wyje serenade bo zostala w lozeczku,zeby zasnac. Moja bubu 🙂
A co Was tu tak malo zaglada? Taki bussy weekend? 😁 chlejusy 😁 ja pije Leszka dzis 🙂 Zdrowko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosia ja szlam spac o polnocy,a moje dziecko wyspalo sie juz o 4 🤪 🤪 🤪I tak walczylismy do 6,az Piotrek ja uspil na 1,5h...padam na ryj 😞 Ale juz wiem dlaczego.Doczekalismy sie drugiej 1.Narazie to taka mala kropka,ale jest.A i kupilam dzis jej juz stroj na swieta.Zajebiste 😁 😁 Na zywo wyglada jeszcze fajniej. Tu macie linka:
http://direct.asda.com/george/baby/gifting/mrs-santa-2-piece-set/GEM76258,default,pd.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia słodki ten strój na święta 🙂
a mój Radek o 24 jedzie do Londynu do ambasady ,żeby potwierdzić ,że chce ze mną slub brac i musimy to wysłać do Polski 🤨 tyle pierdzielenia sie ;/
Maja Milanek tez tak jak zaczynał się na brzuszek przewracać to miał problem z rączką i potem tak nagle z dnia na dzień się już przekręcał od razu sam i teraz co Go nie poloze na plecki np. na macie to od razu hoppp i na brzuszek i dupcie tak do góry podnosi i ciągnie kocyk i próbuje się tak podciągać hehe a ile się nastęka przy tym 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehee Sylwia znam to te stekanie,to jest przezajebiste 😁
Zuzia powinna sie juz obudzic na kapanie!!!!! poczekam jeszcze z 15 minut bo ja juz wszytsko przygotowalam, a dziecko spi!!!
Ehhh baby napiszcie mi ile czekalyscie,az Wam odesla swiadectwo urodzenia algielskie Ci ludzie od child taxu.....plisss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia ,a stroj na swieta jest prze przeeeee swietny 😁
Ja mam dla malej taki tylko mikolajka ,bez kiecy ze spodniami jest, a kiecki widzialam niedawno tez w funciaku!!!! ale bez dodatkow byly, a te rajtuzy sa swietne!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia mikolajowa bedzie pierwsza klasa 🙂

wyszukalam cos takiego i planuje maryle w to ubrac na roczek 😉

http://www.ebay.co.uk/itm/120806553310?var=420051561174&ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1438.l2649
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale bomba Nusia!!! A filmik jeden juz wrzucilam na facebooka 😉 Mala zamiast o 19.30 kapiel miala o 21.15 !!!!!!!!!! wciagla mlesio z kleikiem i chyba znow pojdzie lulac ... co to sie jej dzieje no...heheh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja widzialam Zuo na fb 🙂 ja slyszalam ze jak dzieko nieochrzczone przyklada sie do lusterka to pozno zaczyna gadac 🤢 ja w to nie wierze ale Marcin ma na tym punkie swira 🤢
Maja przystojnego masz meza 😜 ☺️
a Marylka jak na roczek w takiej mini wyskoczy to uuuu ciezko bedzie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia ja tam nie wierze w takie rzeczy :P i nie wiedzialam nawet o tym , ale co ,ze niby pozno zaczyna gadac.....to znaczy,ze 4.5 miesiaca to pozno bo ona juz zaczela bubu 😁
Monia no to nie masz farta bo Zuo zasnela prawie juz, lezy juz oglada cos w lozeczku niewidzacym wzrokiem ....
A Gosia Michal sobie doskonale zdaje sprawe,ze ma ladna buzke. Szczegolnie geje ja lubia hehehe, to juz sama sie przekonalam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Padla 🙂 🙂 🙂Piotrek ja na chama uspil,bo ja jestem tak padnieta,ze cierpliwosc calkiem stracilam i ona to czula.A w ogole to wczoraj w nocy powinnam okres dostac,bo biore tabletki i zawsze mam regularnie.I przez 2 dni przed okresem mam jazde na zarcie.Jak obwiescilam malzonkowi,ze mam ochote na sledzie w smietanie i milk shake to mi test kazal kupic 😜 Rano sie z tego jeszcze smialam,a on juz podjarany,ze Wojtus bedzie 😁 I tak caly dzien za mna chodzil i sie cieszyl,a ja mu mowilam,ze jak w ciazy jestem,to se w leb strzele 🤪 🤪 I wlasnie przyszedl-moj kochany okres 😁 😁 😁 😁 Tatus strasznie zawiedziony..Kurde,ale on by chcial,zebysmy drugie bobo mieli..ale co on moze..ja narazie mowie pas a sam nic nie zdziala haha.Dobra spadam spac,bo juz pierdole od rzeczy.Do juterka.Maja filmik jutro sobie podejrze.Papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry :*
Obejrzeliśmy z Milanem dwa filmiki,ale Zuza gaduła się zrobiła hehe słodka :* Synu słuchał cały czas i oczy robił takie wielkie 😉
Też nie wierze w te przesądy :P Milan cały czas teraz w lustro patrzy ,bo mam szafę lustrzaną.
Gosia i o której zasnęła Vanesska?Milan na odwrót wczoraj wykąpałam Go już o 18.30 ,bo był tak marudny i padł od razu.Ale za to pobudka o 4.30.... nie ma tak dobrze 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...