Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

MonisiaD napisał(a):
MajaCh napisał(a):
Nusia ja zawsze wychodzilam z zalozenia ,ze lepiej sprobowac i zalowac niz zalowac,ze sie nie sprobowalo 🙂 Napisalam im wiadomosc ,ze chce zamowic ciekawe co i kiedy odpisza.

Swiete slowa 😁


no tak, tylko zeby to nie bylo kosztem wlasnego zdrowia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja z dieta do wiosny czekam 😜 teraz na zime to mi sie tylko jesc chce i bym nie wytrzymala, a na wiosne to i warzywka i owoce swieze i slonca wiecej to i spacery dluzsze 😁
mialam isc sie kapac i spac 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzień doberek
Wypiłam wczoraj 3 drinki gin z tonikiem i dzisiaj mnie tak suszy jakbym nie wiadomo jakiego kaca miała 🤢 a nawet się nie podkręciłam tym.
My jak zwykle od 5 nie śpimy i co chwile syn mi wyciska jakieś bobki zamiast porządną kupe zrobić 😉
W nocy takie paskudne wiatrzysko wiało 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mamy zęba 🤪 🤪 🤪
zartuje... chcialam zobaczyc jak to jest jak sie chwali zebem dziecka 😜 ☺️
Maja Ty zła kobieta jestes bo nie powiedzialas mi o nowej 'Plotkarze' a ja w niewiedzy zyłam 😠 😜
Aaa i ten jezyk niemowlat czytalam jakies 40str 😜
u nas pobudka o 8smej 🙃
Monika a jak u Ciebie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka
U nas Patrys posluchal zyczen internetowych Ciotek i uwaga:PRZESPAL 6 GODZ. 🤪 🤪
jejku jakie to cudowne uczucie byc wyspana 😁
Ja nie ogladam kuchennych rewolucji bo baaardzo nie lubie tej Magdy G. dla mnie jest ona sztuczna i malo profesjonalna.Wole oryginal programu z Gordonem Ramseyem 😁 😁ten to potrafi miesem rzucac 😁
Monia ty jestes spec od ebaya. Jak i gdzie mam zglosic ten cholerny wozek ze nie dotarl do mnie? Jeden jedyny raz kupowalismy cos z ebaya i o 🤨nawet nie wiem jak i gdzie to reklamowac,i nigdy nie pisalam po angielsku zadnej reklamacji 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hey hey dupeczki 😁 U nas w nocy pobudka o 1 i do 3 z nia walczylam,zeby zasnela.A o 4 moj maz wstawal.I powiem wam,ze baaardzo go kocham.Wiedzial,ze jestesmy padniete i nawet sniadania nie jadl,tylko po cichu ubral sie w lazience i wymsknal sie z domu 😁 A my spalysmy do 7:30 z kilkoma pobudkami 😁 I o zgrozo moje dzicko dzis 2 razy jadlo...Szok...
Nudata musisz wziasc opcje open case i zaznaczyc,ze kontaktowalas sie ze sprzedawac i czy chcesz nowy wozek i kase i od momentu zalozenia sprawy sprzedawca ma 7 dni zeby sie ustosunkowac do twojego zadania.Po tym czasie,jesli on nie zareaguje,to ebay zwroci ci pieniadze.Jak bedziesz potrzebowala pomocy,to pisz do mnie smialo.A ja barszczyk robie i juz w calym domu ladnie pachnie 😁 Mniam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej ;-)
dziewczyny ja z chęcią bym załatwiła te tabletki choć sama nie jestem do nich przekonana..ale niestety u nas w przychodni żaden lekarz nie przepisze tych tabletek :/ oni w ogóle są tacy, że nic nie przepiszą nie widząc takiej potrzeby:/

Vanesska jest cudaśna :-*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosiaa21 napisał(a):

Mia a moze Ty bys tak urodzila w końcu?
ejj wiecie ze tu w miescie u mnie jest ok.5 polek w ciazy i ja im tak zazdroszcze ale gdyby nie zdrowy rozsadek to sama bym znow zaszla w ciaze


no u nas też gdyby nie zdrowy rozsądek to bym miała już drugą dzidzię w brzuszeczku 😁 hehe.
Mia no mogłabyś się już rozpakować 🙂 ciekawa jestem jak Iza będzie wyglądać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Oj dziewuchy 🙂 A tak poważnie to planujecie drugie maleństwo mieć?:P)
Wiecie co ja z Radkiem zrobiłam...debile haha byliśmy w garażu ,żeby do końca wszystkie kartony rozpakować po tej przeprowadzce no i słuchajcie nie mógł nam się garaż domknac to Radek mowi ,ze wejdzie do srodka i zobaczy o co kaman no i wszedl zamknelam garaz i sie okazalo ,ze On trzymal kliuczyki od kłudki hahahahahaha On do mnie no to teraz otwórz ,a ja że klucza nie mam hahaha ale na szczescie z boku byla taka szparka akurat zeby tylko ten kluczyk przeszedł!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no my chcemy, ale tak za dwa lata, choć czasem jak oglądam zdjęcia czy filmy zaraz po prodzie to chce mi się takiego drugiego dzieciuszka 😁 tylko tym razem mogłaby być dziewczynka .. Nadia 😁
dla mnie Nadia, bo mąż to powoli przekonuje się do tego imienia 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sylvianka3 napisał(a):
Oj dziewuchy 🙂 A tak poważnie to planujecie drugie maleństwo mieć?:P)
Wiecie co ja z Radkiem zrobiłam...debile haha byliśmy w garażu ,żeby do końca wszystkie kartony rozpakować po tej przeprowadzce no i słuchajcie nie mógł nam się garaż domknac to Radek mowi ,ze wejdzie do srodka i zobaczy o co kaman no i wszedl zamknelam garaz i sie okazalo ,ze On trzymal kliuczyki od kłudki hahahahahaha On do mnie no to teraz otwórz ,a ja że klucza nie mam hahaha ale na szczescie z boku byla taka szparka akurat zeby tylko ten kluczyk przeszedł!!!!!


buahahahahhahahahahahhahahahhahahahahahhahahahahah bauahahhahahahahha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...