Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

dzień dobry 🙂
my dzisiaj mieliśmy pobudkę o 2.50 i mały chętny do zabaw! a ja padnięta.. zasypiał z nami przekładałam go chyba tak z 4razy;/ w końcu zrobilam mleko zjadł i zasnął;/ ale jestem padnięta!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, klaslam Ci 😁
Mi cyce rozpier..... ale wytrwam. Zuo spi ,Michal tez. Ja juz obiadus zrobilam, wszystko ready, dzis bede czytac jezyk niemowlat ktos mi polecil ta ksiazke zobacze co to za czary 🙂
Zuzu w nocy wola bubumemla itd,itp. Czemu w dzien takich dzwiekow nie wydaje? A dzis namietnie od rana gadala ze swoimi aniolkami,az Michal pytal z kim ona gada 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Cześć kobity :*
Monia nie szlajałam się nigdzie wczoraj tylko kurowałam,bo pisałam że mnie coś przewiało i źle się czułam 🤢 🤢 dzisiaj dalej trochę mnie bolą plecy i szyja,ale piękna pogoda się zapowiada ,więc pójdziemy po starego do pracy i na spacer 🙂
Milanowi idzie drugi ząbek 🙂
Maja jak będziesz miała bardzo nabrzmiałe piersi i będą boleć to odciągnij to mleko. Mi w sumie pokarm sam ladnie zanikał,ale też odciągałam jeszcze na początku,
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz odciagnelam jakbym wazyla 2 kilo mniej hehehehehehe
Sylwia nasmaruj sie czyms i szczelnie owin, zeby Cie znow nie zawialo bo mieszkasz w takim miejscu..gratuluje 2go zabala Milkowi i Julii 🙂 to kiedy dadza zrobic zdjecie paszczy???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tak w ogóle Maja muszę się przyznać,że diete olałam znowu 🤨 to wszystko przez Radka,bo mi chce ciągle gotować coś jakieś swoje wymysły i mi babcia sąsiadka cały czas jakieś ciastka przynosi!!!! 😜 muszę się na prawdę wziąć za siebie i sie zastanawiam nad jakimiś tabletkami hm?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka
Ja kompletnie padnieta jestem po dzisiejszej nocy 🤢 Patrick zdecydowal sie przeplakac cala noc,to znaczy zasnal o 3,a o 4juz plakal,zasnal i znow po godzinie plakal.Nie wiem co mu jest 😮 teraz spi ale strasznie jeczy,wzdycha i rzuca sie...ech...
Gratuluje wszystkim dzieciaczkom wszystkich zabkow 🤪
Maja powodzenia w odzwyczajaniu od cyca 🙂 Ja mam problem odwrotny,caly czas walcze o karmienie cycem,tylko niestety pokarmu mam malo 😞
Dzis slonko swieci a ja nawet na spacer nie moge wyjsc, bo czekam na ten popieprzony wozek..ech...
no i ponarzekalam sobie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia a co do tabletek to ja mam jeszcze jakies slimexy na 2 tyg , dobre i to na rozped, mam nadzieje,ze data waznosci sie nie skonczyla..Mala wlasnie sra na lezaczku 😮 znow body beda brudne bo wszystko idzie do przodu! hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...