Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

napisalam do sprzedawcy z ebaya, ze sugerowalam sie zdjeciem i niedokadnie przeczytalam opis itp a ten powiedzial mi ze mam sie nie martwic. ze sprobujeje sprzedac drugiemu bidujacemu a jak sie nie uda to wystawi na aukcje raz jeszcze 🙂 jestem w szoku 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
napisalam do sprzedawcy z ebaya, ze sugerowalam sie zdjeciem i niedokadnie przeczytalam opis itp a ten powiedzial mi ze mam sie nie martwic. ze sprobujeje sprzedac drugiemu bidujacemu a jak sie nie uda to wystawi na aukcje raz jeszcze 🙂 jestem w szoku 😁

z polakiem by Ci tak łatwo nie poszło, angole sa inni 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehehe, Gosia no hehehehe wariacie :*
Nusia fajna ta stronka ja lubie takie drewniane rzeczy !! a Pl tv nie mam , hehehe kurwa tv nie mam wogole przeciez tylko internet!!!!! hehehehe juz niedlugo 😁 promocje sie zaczynaja.
Mowicie deserki mozna 🙂 To ja jutro zwiedzam po raz kolejny bootsa 🙂
Michal spotkal w Pl sklepie ta moja "przyjaciolke " z jej siostra i powiedzial im ,ze staramy sie o drugie dziecko 🤪 a one to lyknely hehehhehe ale on gluuupi jest heheheh
Zuzu spi taty warta dzis 🙂 wyspie sie znow 🙂
Siostra mi w Pl kupi te banki chinskie co linka wrzucalam ona juz kupila sobie i mowi,ze sa git 😁 a jak sie masuje to az boli dziwnie 😁 heheh sadomacho 🙂
Nusia ja mam horror 11-11-11 moze dzis obejrzymy jak hrabiego nie zamulilo po 2 strongach jest i poszedl sie kapac.
Tuska!!!! Jak kino????
Monia biedaczko....nie wiem czy wolalabym zwracac gorna czy dolna czescia ciala.....
Sylwia no te bujaczki nie sa takie duze, sama widze po Zuzi,ze juz glowka do tego plastikowego u gory siega. 😮 za jakis tydzien pojde ja zwazyc 🙂 klocek maly moj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
nusia27 napisał(a):
gosia idz ksiazke poczytaj albo film ogladnij 🙂

zara go pod prysznic zaciagne i spac pojde 😁


a co mu zrobisz pod prysznicem 😜


bym napisała co ale nie ma 22ej 😜
jezeli Vanesska mi zabkuje to zamiast biegunek ma zatwardzenia 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosia nie pisalam,bo nadrabialam tyle stron z ostatnich 3 dni 😁 😁 Maja co do ubezpieczenia,to po pierwsze nie zarejestrujesz angielskiego auta w Pl,a polskiego tu nie mozesz miec,bo jestes rezydentem UK.My za przyjemnosc posiadania polskiego auta placilismy 170f mandatu..Moja pani uznala,ze spac dzis nie idzie,bo po mleczku ozyla.Super,zwlaszcza ze ja padam na ryj.Po czopku cos zjadlam ale i tak slaba jestem.Nusia dobre zdjecie 🙂Ciesze sie,ze spodobala sie piana 🙂Sylwia z Milanka faktycznie spory acet jest.Tuska pochwal sie jak tam w kinie?Gosia my ostatnie 2 noce tez tragedie mielismy 😞Ciekawe jak bedzie dzis..pewnie to samo 😁 😁 Dobra ide powalczyc z szefowa zeby padla.Kasia a fotelik jest naprawde dobry
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Dziewczyny.
no i troszkę miałam do nadrabiania 🤪 i w sumie nie pamiętam co miałam Wam napisać. oo wiem, Milanek jest cudny i spory facecik 😁

jeśli chodzi o kino to świetnie, film jak najbardziej polecam! Nie jest to film o miłości jak zazwyczaj PL filmy 😁 nie no zajebisty jest, nie pamiętam kiedy się tak uśmiałam 😁
Po kinie zostaliśmy u teścia i szwagierki, no i Artur, chłoopak siostry jego i teść sobie piwkowali, a my z szwagierką ajerkoniaczek chyba z 4kieliszki tylko, bo to słodkie strasznie.. Później poszla spać to ja sobie piwusieńko wypiłam, no ale kupiłam wino to Artur mi otworzył i pół wypiłam 🤪 poszliśmy o północy spać, a od 2.00 co chwila pobudka znowu i co zasnęłam to Alan się budził 😞 spał z nami więc już nie wiem dlaczego nie spał 😞 rano mi głowa pękała nie dość, że alkohole pomieszałam to jeszcze prawie nic nie spałam, ale zaraz przeszło..na szczęście!
No a wczoraj zostawiliśmy Alana z Edytą rano i pojechaliśmy na zakupy kupić sobie kurtki i mnie buty 🙂 mężuś kupił mi dwie pary 😁 na obcasie wysokie..takie do kolana i niskie na płaskim, bo powiedziałam, że jak sama w zimę będę szła sama z Alanem gdzieś to nie chcę się wypieprzyć jak ślisko będzie ... 😜 Uwieeeelbiam Go 🙂
później wzięliśmy Alana i pojechaliśmy do tesco na zakupy. No a wieczorkiem przyszli znajomi, Artur z Piotrkiem flaszeczkę obracali, a my kombinowałyśmy z włosami 😁 zafarbowane i obcięte.. jestem zadowolona 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...