Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

nooo no i wlasnie mala dalej spi,az sie tego obawiam, ide zaraz pod prysznic bo jestem teraz z lekka niedoje.... 😁
a wiecie co dzis na spacerze znalazlam? maskotke teletubisia tego czerwonego,brzuszek mu piszczy jak sie nacisnie, jakies dziecko zgubilo zeby Zuzi mama znalazla dla niej 🙂 mi sie geba usmiechnela bo mala lubi teletubisie bardzo, a i smutno bo dzidzius zgubil, oby byl taki maly,ze az tego nieswiadomy.... no i oczywiscie juz go wypralam sie suszy na grzejniku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

i ja bylam ostatnia i jestem pierwsza dzis? 😁 Dziendoberek 🙂 Zuza o 2giej wciagla butle ,pozniej po 4.30 znow i pol godziny brykala zanim znow zasnela. W efekcie 7.30 wstalysmy. Niedziela znow........slonce nam swieci ,tatus w pracy do 17 , smutno tak samemu spacerowac :/ ktora wpadnie do mnie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry. maryla o 4 sie obudzila na pierdy, ciagnela sie za nogi i pruuuuuuuuuuuu. zasnela na chwile i slysze mega mokre prrruuuuuuuuuu i mamusia musiala kupe przebierac na spiaco 😁
ide bo mnie wola
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
padam 😞 jej na noc to ani czopek ani masc ani nurofen nie pomaga 😞 nie wiem co sie z nia dzieje 😞 pol nocy plakala, rzucała się.. spałą z nami w łóżku bo bym chyba nie wyorbila co chwile wstawac do niej do łóżeczka 😞
Monisia juz wiem co przezywałas... maskara.
A teraz sie bawi jakby nigdy nic i sie smieje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwne ,ze to akurat w nocy sie dzieje nie?
Musze Wam powiedziec.Kupilam wczoraj w funciaku taki zwykly proszek do zasypywania dywanow, jakis tam fresh zapach, bo mam tego hujka zoltego kudlacza, no i dzis go wynioslam na dwor ,posypalam ,powcieralam ,zostawilam na 2 h, i teraz poszlam go wytrzepac i tak. Jakby czystszy sie zdaje, bardziej miekki!!!! nie jest super czysty ale jasniejszy, chyba jeszcze ze dwa razy zrobie tym proszkiem i bedzie git, chociaz slyszalam ,ze vanish proszek jest najlepszy. Chyba nim nastepny raz sprobuje. A no i ladnie pachnie teraz ale rzeczywiscie jest milusi !!!! Jak wtedy kiedybyl nowy. Wiec polecam dla wlascicieli wlochatych dywanow! 🙂
Zuzu padla dopiero po pobudce o 7.30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ahoj !
Gosia wspólczuje Wam 😞 nic nie zrobimy trzeba przetrwać ten okres ząbkowania jakoś 🤢
Milan też zrobił pobudki o 23 później o 4 i 6.30 wstał rooześmiany hehe 😉
A byłam na mieście już od 10 i dopiero wróciłam z torbami i znowu 100 poszła nie wiem na co?!
Ja tak długo nie pociągne pod te góry masakra!!!!!! Kiedyś Wam zdjecie wkleje pod jaka gore musze z wózkiem wchodzić 🙃
Lece nastawić rosołek póki dziecko moje jeszcze smacznie śpi 🙂
Ps.Maja niby z funciaka ,ale jest dobre 😉Czasami warto jednak coś tam kupić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny zyje.Chyba mnie grypa zoladkowa dopadla.Wczoraj myslalam,ze moze kaca mam i dlatego wyiotuje,ale juz 3 dzien od kibla nie odchodze.Paw za pawiem leci.Jutro pojde do lekarza bo nie mam sily.A fotelik dzis kupilism i to zaden z tych co wczesniej pisala,.Zajebisty jest.Jutro sie odezwe jak dojde do siebie.znikam dalej lezec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Kasia my kupilismy ten fotelik:
http://www.toysrus.co.uk/Babies-R-Us/Travel-and-Pushchairs/Car-Seats-and-Boosters/Group-1-2-and-3/Graco-Nautilus-Car-Seat-in-Black-Stone-%280073955%29
Tu masz wiecej opiasane.To jest ten sam model tylko w innym kolorze:
http://www.ceneo.pl/6024588s
Nadrobie was pozniej.Lece lezec.Piotrek wlasnie pojechal do znajomych po czopki przeciwwymiotne.Dostalam kiedys w ciazy,ale potem ich nie potrzebowalam i oddalam znajomej..Na szczescie kilka jej zostalo i niedlugo bede je miala,bo chyba normalnie umre.Znikam do jutra mam nadzieje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj szlam po kolezanke i zobaczylam pare ktora sobie biegla. i pomyslalam - ale fajnie maja, wstaja sobie w sobote i razem biegaja. jak podbiegli blizej to zauwazylam ze maja sluchawki w uszach 🤪 to sie nazywa spedzac razem czas 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodze na forum ,a tu Milus, pokazalam Zuzi to sie smieje do niego !!! 🙂 i slucha jak jej opowiadam,ze Milanek urodzil sie miesiac wczesniej itd 🙂 takie slodkie to ,no 🙂hehheeh, Nusia ale razem nie 🙂))
Ja jak biegam to gadac nie moge bo mam zadyszke heehhehe,
Moniaaaaa ,a moze ??? alezby byla radosc na tym forum chybaby sie zmaterializowalo,zeby Cie uscisnac ! 🙂
Serio to wspolczuje bidulko,a nie masz kakao??? Na szybko ze dwie lyzeczki bez rozpuszczania, babcine sposoby 🙂 a fotelik fajny, potem sie go rozbiera troszku,zeby mala sie zmiescila,nie?
My oczywiscie kima , przed chwila wstalysmy, nigdzie nie bylam tylko w ogrodku, zachwalilam mala to dzis caly dzien ma podkowke na buzi, wszystko jest be, nawet liscie,ktore lubila ogladac godzinami. I tylko mlesio i tulic, a najlepiej jej spiewac to i sie usmiecha.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuzia pierwszy raz zjadla deserek jogurt bananowy sloiczek od 4 miesiaca i baaaardzo jej smakowal, zjadla pol pol mama 😁 chyba nic jej nie bedzie nie? bo to na bazie mleka ale jesli robia cos dla dzieci od 4 miesiaca to raczej powinno byc ok....hmm
Dziewczyna na lipcowkach juz swojej corze daje biszkopty , od kiedy Wy zaczelyscie??? Bo one maja gluten itd. sie obawiam.
A Monia pisalas kiedys,ze danonki sa juz od ktorego miesiaca? od 4go??? u mnie w sklepie sa jakies danonki ale nie ma na nich informacji od kiedy, one sa takie uniwersalne?
A i sloiczki chce robic. Pojde na bazar jutro, monia jak robisz? Gotowac marchewke potem ja zmielic i do sloiczka i jak go wekujesz? Czy tylko stawiasz do gory nogami?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marylka lubi deserek bananowo-brzoskwiniowy z hipp 🙂 a mamusia lubi jak marylka go nie zjada do konca i mozna sloiczek wylizac 😜

polecam strone - duzo dekoracji i przystepne ceny 🙂
http://www.christmastimeuk.com/themes08.php?category=Character-Decorations&cat=1020203
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...