Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
Moje dziecko drze jape na podlodze,a ja niedobra matka jestem nieugieta i slucham jej placzu i krzykow 😜 😜 Ta cholera ma charakter,gorszy niz ja..Wez jej nie ustap,to afere na 3 ulice skreci 😁 😁 Ktoregos dnia mi ja opieka spoleczna zabierze,bo bedzie sie darla za to...ze nie dalam jej pilota 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheheh, Zuzia tez w ten sposob probuje wymuszac ale na raczki ...
Goska to Ci snilo co Sylwia wczoraj pisala,ze ma zajebista gore jak idzie do miasta hehehehe
Zuzia zadziora jest i jak ja caluje to probuje mnie ugryzc czy zlapac buziakiem heheheh i smieje sie jak ja sie smieje , ehhhhh, to jest zlote dziecko 🙂))))

Kupilam dzis wino "na oko" kurde, i jest polslodkie bleeeeeeeeeee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MonisiaD napisał(a):
A ja wlasnie pije kolejne winko tym razem z mezem 😁 Oj bedzie kac jutro haha..ale za to dzis seksik napewno bedzie 😜


nie mow glosno bo jula uslyszy i z seksu nici 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
MonisiaD napisał(a):
A ja wlasnie pije kolejne winko tym razem z mezem 😁 Oj bedzie kac jutro haha..ale za to dzis seksik napewno bedzie 😜


nie mow glosno bo jula uslyszy i z seksu nici 😜

A zebys wiedziala 😁 😁 Tuska spadaj w piatek mu sie udalo i to 3 razy,wiec na najblizszy miesiac bilans speniony haha 😁 P.S.Mowilas,ze ci sie zeberka podoba,wiec na fb fota na ciebie czeka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
nusia27 napisał(a):
MonisiaD napisał(a):
A ja wlasnie pije kolejne winko tym razem z mezem 😁 Oj bedzie kac jutro haha..ale za to dzis seksik napewno bedzie 😜


nie mow glosno bo jula uslyszy i z seksu nici 😜

A zebys wiedziala 😁 😁 Tuska spadaj w piatek mu sie udalo i to 3 razy,wiec na najblizszy miesiac bilans speniony haha 😁 P.S.Mowilas,ze ci sie zeberka podoba,wiec na fb fota na ciebie czeka 😁

3 razy sie seksiłas w 1 dzień ? 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosiaa21 napisał(a):
MonisiaD napisał(a):
nusia27 napisał(a):
MonisiaD napisał(a):
A ja wlasnie pije kolejne winko tym razem z mezem 😁 Oj bedzie kac jutro haha..ale za to dzis seksik napewno bedzie 😜


nie mow glosno bo jula uslyszy i z seksu nici 😜

A zebys wiedziala 😁 😁 Tuska spadaj w piatek mu sie udalo i to 3 razy,wiec na najblizszy miesiac bilans speniony haha 😁 P.S.Mowilas,ze ci sie zeberka podoba,wiec na fb fota na ciebie czeka 😁


3 razy sie seksiłas w 1 dzień ? 🤪 🤪

W jeden wieczor 😁 😁 Ale takie okazje zdarzaja sie raz do roku...chociaz dzis mam ochote to powtorzyc 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MajaCh napisał(a):
OMG Monia no 3 razy to bylo jak sie zauroczalismy kiedys........zazdroszcze! ale Ty masz adhd wiec zrozumiale 😁 temat nr 1 hhehehe, tez przez to nie zasne 😁
Dopijam wino i ide lulac.

Ale wam zonka walnelam haha 😁 A te 3 razy to moj maz wykombinowal,a nie ja,wiec moje adhd nic do tego nie ma 😁 😁 Bo wiesz my seks ostatnio rzadko uprawimy,ale jak juz sie uda,to intensywnie hehe.Teraz idziemy mala kapac i juz nie moge sie doczekac,az padnie,zebym mogla sie do niego dobrac haha 😁 Dobranoc 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doberek 🙂 my nie takie spiochy, juz od 4 nie spimy 🙃 a teraz bedziemy wcinas sniadanko!
Boże przewiało mnie gdzieś, w ogóle nie moge sie obrócić w prawą strone,bo szyja i czesc plecow mnie tak boli ,ze nie moge wytrzymac.Bedzie ciezki dzien ;/
Monia jak tam po upojnej nocy? 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja i ja 😁
My zrzedliwa noc mielismy, ale chybaaaaa uslyszalam MEMUA w nocy jak chciala mleczko heheheh to juz prawie mama!!!!! 😁 oczywiscie nie bylo to zamierzone i Michal mi nie wierzy bo akurat zszedl na dol hehehehhe, ona wogole po spiacemu wiecej dzwiekow wydaje, wczoraj w nocy bylo BABU hehehe, a i przestala tymczasowo piszczec !!! 😁
My chyba dzis troche pospacerujemy ale po poludniu.
Dziewczyny ,a jak mam niekarnic to juz mam nie sciagac pokarmu nie? A jak to zrobic jak cycki bola od mleka ? Dzis juz sroda...mam 2 dni na odzwyczajenie chyba bardziej siebie niz jej od cyca. Az spac nie moglam bo myslalam o tym,e np idziemy spac w dzien klade ja kolo siebie ,a ona juz dzioba otwiera jeszcze zanim zdaze wyjac cycucha...ojjj serce mi peknie. Bede musiala duzo pic alkoholu bo wtedy mam pewnosc,ze jej nie dam bo nie moge hehehehehehe :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...