Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

Sylwia mi wypisywal ostatnio jak bylismy w Pl. Ale na forach pisza,ze sa wycofane to gowno prawda. Ale nasz lekarz jest fajny i sam kiedys je bral jak byl mlody jak to on mowi hehe
Monia trzymaj sie dzielnie!!
Probowalalm dzis Zuzi dac marchewke swieza sama ugotowalam przetarlam i sama zjadlam bo ona nia plula 😮 woli sloiczki, az sie trzesie jak widzi banana heh.
Moooonia jak to jest z tymi danonkami???? one sa opisane gdzies od ktorego miesiaca?
Nusia zaraz znajde linka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maja danonki po roku dopiero 🙂 sklad danonkow - twarożek odtłuszczony,śmietanka, wsad smakowy (woda, cukier, oligofruktoza,syrop
glukozowo-fruktozowy,wapń, aromaty, wit. D3),cukier, białka mleka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo drogo wychodzi!!! za jeden miesiac ponad 70f. Sylwia ja slimex kupilam kiedys przez internet zajebista promocja byla i wlasnie zostalo mi tabletek na 2 tyg. W sb jak sie uda zaczne brac .A Monia kiedys pytala lekarza o nie to zostaly wycofane niby ale przez internet wszedzie mozna kupic zaraz Wam podesle strony kiedys zapisywalam w ulubionych jak szukalam.
Zuzia spi!!!! 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewuchy nie boiscie sie tych tabletek 😮
monia wspolczuje, u mnie byl atak bo mama polozyla do lozka i sobie poszla. zasnela w koncu i chyba z 5 razy chodzilam bo ciagnie sie za stopy przez sen 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://webmeds.eu/weight_loss/buy-slimex.html drogo
a przez to kiedys zamawialam ale teraz jakos nie moge nie wiem dlaczego!!! a tu sa tanie!!
http://www.slimmerspharmacy.com/rx_slimex_15.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nusia ja juz bralam te tabletki nic sie po nich nie dzieje procz tego co jest w opisie - suchosc w buzi trzeba duzo wody pic, nie jesc po16 najlepiej ale i tak sie nie chce bo zabijaja uczucie glodu , a i power nie z tej ziemi jest i zakaz alkoholu!! A serio serio dzialaja ...SERIO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...