Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
MajaCh napisał(a):
Ja tez ogladam swoje zdjecia z ciazy czesto 🙂 i probuje sobie przypomniec jak to bylo jak kopala, za chiny nie moge 🙂
A Twoje juz kiedys ogladalam na FB 🙂

Ja tak samo nie moge sobie przypomnieć :P ale pamietam tylko jak mi wypinal te swoje szkity małe w żebra 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie mi napisala odpowiedz na komentarz na facebooku ,ze to bardzo dopinguje takie mile komentarze zwlaszcza w momentach kiedy ma dosc.....To fakt, nawet jakby i 2ka sie smiala ciagle to wierci sie dziura w mozgu nie ? heheh ale czego kobieta nie zniesie dla swojego dziecka....w sumie ona ma tez tesciow bo chyba teraz z nimi mieszkaja ale wierze,ze ma ochote tesciowej glowe urwac czyli dodatkowy stres..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MajaCh napisał(a):
no wlasnie mi napisala odpowiedz na komentarz na facebooku ,ze to bardzo dopinguje takie mile komentarze zwlaszcza w momentach kiedy ma dosc.....To fakt, nawet jakby i 2ka sie smiala ciagle to wierci sie dziura w mozgu nie ? heheh ale czego kobieta nie zniesie dla swojego dziecka....w sumie ona ma tez tesciow bo chyba teraz z nimi mieszkaja ale wierze,ze ma ochote tesciowej glowe urwac czyli dodatkowy stres..

Dokładnie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Sylwunia mowilam,ze daje sobie czas do sb ,a juz w srode dostala ostatni raz rano 🙂!!!
Znalazlam cus, moze slyszalyscie o diecie krolow? to taki program zywieniowy, sciagnelam wlasnie ich ksiazke tam jest opisane tydzien po tygodniu co jesc i jak laczyc produkty 🙂 haaaaa wyprobuje na Michale zaraz mu napisze program na tydzien i jak cus to i Wam dam znac ale jestem z siebie dumna 😁 juz czuje,ze ta dietka napewno dziala bo widze,ze wykluczaja prawie wszystkie weglowodany.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No to dałaś rade z cycolem 😉 u mnie w sumie Milan sam nie chciał cycka już..jedynie rano po pierwszej pobudce i uznałam ,ze to bez sensu ,bo i tak pokarm zaczął zanikać.
Maja ja w sumie zrobiłam sobie taką dietke jak moja mama. Schudła w miesiąc 6kg!
Głównie zero słodyczy,zero gazowanych napoi,żadnych ziemniaków czy ryżu i makaronu.
Ciemny chleb i zero smażonego ,a jeśli już smażone to np.kurczak bez skeóry.Żadnych sosów i panierek do kotletów,ser żółty też odpada i inne pleśniowe czy topione.Na śniadanko dwa kromale np. z szynką sopocką ,pomidorek,ogórek,sałata 😉 później między śniadanie,a obiadem jeden owoc (tylko nie jabłko czy banan) może być nektarynka,brzoskwinia albo mandarynki jak kto woli.Na obiad robiła sobie często sałatki z gotowanym kurczakiem ,ale bez kukurydzy znowu! No i później znowu między obiadem,a kolacja jakiś owoc ,a na kolacje zrobiła np. jogurt naturalny z musli czy z pomidorkiem itp. No i śmietany też nie wolno właśnie dobrze zastąpić ją jogurtem naturalnym albo 0% ! No i po 18 już koniec z jedzonkiem.Zero alkoholu . I najważniejsze to pić duż wody.WODA WODA I JESZCZE RAZ WODA!
Taką dietkę Jej poradziła kumpela z pracy ,która jest dietetyczką i powiedziała mamie ,że nie schudnie od razu tyle stopniowo będzie spalać na wadzę i żeby na początku się nie załamywać,że waga stoi w miejscu ,bo najpierw organizm wypłukuje te wszystkie toksyny itd,a później już zaczyna się spalać tkanka tłuszczowa.
Uff ,ale się rozpisałam 😉 I co Ty Maja o tym myślisz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bylam u midwife bo na srode mam termin, posluchala serduszka, pomacala mala i zawolala studentow zeby przyszli pomacac, powiedziala ze wogole nie mam tkanki tluszczowej na brzuchu i dziecko czuc pod reka jakby bylo na wierzchu. Wiec takie pieszczoty mi zafundowali. Jak nie urodze to mam znow pojsc 29/11 i zrobi mi masaz szyjki.
Reasumujac-jeszcze nie rodze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
mia7 napisał(a):
Bylam u midwife bo na srode mam termin, posluchala serduszka, pomacala mala i zawolala studentow zeby przyszli pomacac, powiedziala ze wogole nie mam tkanki tluszczowej na brzuchu i dziecko czuc pod reka jakby bylo na wierzchu. Wiec takie pieszczoty mi zafundowali. Jak nie urodze to mam znow pojsc 29/11 i zrobi mi masaz szyjki.
Reasumujac-jeszcze nie rodze

Oj to pewnie kochana już w napięciu czekasz,co 🙂Trzymamy tutaj z Milankiem mocno kciuki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Sylwia napewno to tez dziala, dietetyczka mojej kolezanki wlasnie mowila,ze o tych samych godzinach jesc, jesli nie zdazy np 15minut pozniej to ma sobie juz odpuscic!!! Organizm pracuje wedlug schematow, ja chyba nie moglabym i tak kolacji jesc bo to zalezy od metabolizmu jednak,ja mam bardzo wolny, ale ta dieta ,ktora opisalas bardzo rozsadnie brzmi! Najwazniejsze,zeby organizmu nie obciazac za bardzo tylko po prostu zmienic na stale nawyki zywieniowe. Ale brak alkoholu to w kazdej diecie bo ona zakwasza zoladek,zle wplywa na watrobe i zatruwa mozg dlatego mamy " w czubie" po %.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia poczytaj jeszcze o occie jablkowym jego wlasciwosciach, Michal wlasnie dostal smsa zeby kupil w tesco jak bedzie wracal, jesli znajdzie oczywiscie.
Zuzia wlasnie wystekala cos wielkiego.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...