Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

Walic to,ze tanie, maja mniejsza zawartoscwyciagu z tego kaktusa bo on pod ochrona i jak byl bum na tabletki to zmniejszyli ilosc hodowli do produkcji znacznie, tak wyczytalam . W mozgu bede miala zakodowane,ze to na odchudzanie to zrzuce 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

Monia mozesz spojrzec czy tu jest osuszacz powietrza czy tylko jakis wklad bo wyglada na wklad,a ja az tak angielskiego nie znam 😮
http://www.ebay.co.uk/itm/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=140629990114
Szukam czegos na ta wilgoc okna mi paruja strasznie a teraz zimno na dworzu pranie w domu susze tym samym sciany mokre!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja znam ten problem.Ja od 3 lat uzywam tego i dziala.Szalu nie ma,bo woda dalej jest,ale duzo mniej,bo raz na tydzien pojemniczek mokry jest.Moj dziala na tabletki.A ten co ty wrzucilas jest wielokrotnego uzytku.Jak bedzie mocno nasiakniety,to wystarczy w mikrofali wysuszyc. http://www.ebay.co.uk/itm/UNIBOND-STOP-HUMIDITY-MOISTURE-ABSORBER-DEHUMIDIFIER-LARGE-SIZE-NEW-MODEL-/300612310577?pt=UK_Home_Garden_Hearing_Cooling_Air&hash=item45fde3d631
A tu masz ten co szukalas:
http://www.ebay.co.uk/itm/NEW-COMPACT-DEHUMIDIFIER-PREVENT-DAMP-HOUSE-S-RRP-39-/180757126254?pt=UK_Home_Garden_Hearing_Cooling_Air&hash=item2a15f6dc6e
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie znalazlam , pogadam z mezem i to zamowie bo w sypialni w nocy jak wstaje do malej to czuje zbyt wilgotne powietrze,a to chwila zeby plesn sie rozeszla, postawie kolo okna i bedzie git, czytalam jeszcze o takich chemicznych tzn, np jakies granulki w pudelku i ciecz zamienia sie w cialo stale. Cus tam znalazlam w sumie ale czy to to i jak to dziala...babka na Pl forum napisala,ze ma dwa i po2dniach przestaly sie okna pocic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MonisiaD napisał(a):
MajaCh napisał(a):
dzieki Monia :*

Polecam sie na przyszlosc 😁 😁 Nusia mi tez by bylo dziwnie,ale dasz rade


reade dam, bo jak bylam ostatnio to tyle sie pozmienialo ze juz mnie tam nie ciagnie. tylko szkoda mi tych fajnych chwil jak cos sie dzialo. juz nigdy nie bede miala takiej fajnej pracy (tylko fajniejsza 😜)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Alanekowi kapiel w brodziku sie podobala, mogl sie wyszalec-slodziak.
Wy wysuszacie swoje mieszkania a ja nawilzam. Zamowilam sobie na baby shower nawilzacz i dostalam. Tak fajnie sie spi jak wlacze go na troche przed spaniem. teraz w zime przez ogrzewanie powietrze jest suche w domu. Odpukac nie mam wilgoci nigdzie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kuźwa napisałam prawie całego posta i skasowałam:/ fuck! jeszcze raz ..

Alankowi strasznie się podobało i postanowiliśmy się przenieść do brodzika na stałe 🙂 przynajmniej nie będziemy mieć całego pokoju zachlapanego 😁 hehe.
Dzisiaj na 16:00 jedziemy na rehabilitacje, ciekawe co nam pani Joasia powie.. dla mnie to on już nie ma żadnego ONM ani asymetrii, ale wiecie - rehabilitant zawsze coś znajdzie :/ powiem, że raczkuje, a ona pewnie powie, że źle!:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuska wyluzuj 😁 oni tak zarabiaja :P
Nusia cos sie konczy cos sie zaczyna 🙂 ja tez juz do pracy nie wroce, wolekombinowac a nawet znalezc gdzie indziej. Pracowalam tam tak dlugo bo zaszlam w ciaze i juz mialam immunitet wiec wyjebane 🙂
Mia wolalabym miec za sucho niz za mokro w mieszkaniu, chociaz w tym poprzednim mieszkaniu codziennie budzilam sie z bolacym gardlem po nocy. Teraz nic sie nie dzieje ale Michal nie moze spac jakos po tym jak odkrylam zaplesniale torebki i teraz mamy wrazenie,ze cos "wisi " w powietrzu. Non stop wietrze mieszkanie itd. Ale za chwile bedzie zimno naprawde zimno, az tak malej nie chce hartowac.....
Naprawnik juz dziala pol godziny ale widze,ze nie wymienia calego bojlera tylko cos tam czyli znow sie spierdoli ale to nie moja sprawa. Byle dzialal jakakolwiek droga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka
ufff...w domu balagan,obiad jeszcze w sklepie,ale to co musialam przeciez was nadrobic 😁
wozka oczywiscie nie ma-pisalismy do sprzedawcy,nawet nie raczyl odpowiedziec,dzis wyslemy zgloszenie do ebaya 🥴
kurcze zimno i mokro na dworze, a i w domu tez nie za goraco 😮
dobra ide kupe sprac z Patrysiowej pizamki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
a Gosia na ta chwile to uzywam takiego wozka
http://www.mamasandpapas.com/product-luna-cress/108289401/type-i/
ale jestem bardzo niezadowolona z niego 🤢
a czekam na ten
http://www.ebay.co.uk/itm/NEW-CLASSIC-PRAM-KORTINA-22-FANTASTIC-COLOURS-/200677462514?pt=UK_Baby_BabyTravel_Pushchairs_GL&hash=item2eb94f11f2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nudata ten luna to chyba spacerowka jest...?czy ma opcje lezenia tez? czemu nie jestes zadowolona??? ja niedlugo jakas spacerowke bede szukac dla malej, tzn jak zacznie ladnie siadac.
Naprawil ale nie umiem ogrzewania wlaczyc, a boje sie dotknac,zeby sie znow nie zjebalo poczekam do 17 na Michala 😁 heh, mala spi .Chyba znalazlam zloty srodek, zaczelam zaslaniac okno . Jest ciemniej i chyba dla niej lepiej. Bo juz krocej sie na mnie drze i zasypia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jestem 🙂
Danuta tez wozek 2 jest super! za taka cene to ja bym draniowi nie podarowała 😠
My wymienimy wozek jak Vanesska bedzie miala ok.roczku bo teraz to bez sensu 😮
Jakiego proszku do prania dla dzieciaczkow uzywacie? bo ja uzywam persil nan-bio ale on gowno nie dopiera 🤢 a jak wrzuce wiecej proszku to pomimo plynu ciuszki sa sztywne 🤢
a dzis obieralam pyry nowa obieraczka i skore na dloni sobie obralam 🤪
oo dziecko mi kabel od lapka odlaczylo 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ta luna to w spadku Patison dostal po starszej kuzynce. On ma funkcje lezenia. A czemu jestem niezadowolona? bo 😉
-male kolka,dziecko sie trzesie na kazdym wyboju,a kreca sie tak jakby mialy za chwile odpasc
-nieprzekladana raczka-nie widze dziecka,wiatr wieje prosto w twarz dziecku
-rzepy przy budzie sa nieszczelne,tzn sa szpary przez ktore wieje wiatr
-krodki pokrowiec
-kosz do ktorego strach cos wsadzic,bo szoruje po asfalcie
jedyny plus to ze jest lekki,ale akutat na tym mi nie zalezy 🥴
ufff...kupa wyprana,pranie wstawione
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...