Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

a dziewczyny polecam film "Abduction" - Porwanie z tym typem co gral wilkolaka w zmierzchu, zaskoczylam sie bo myslalam,ze jakas tania produkcja,a naprawde dobry jest . I jeszcze to " Efekt jeziora" zwlaszcza dla Goski kiedy facet dorasta do ojcostwa :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nudata jednoskladnikkowe Cerazette ja juz przestalam karmic ale dalej je biore nie ma po nich okresu i bierze sie je ciagiem bez przerw. Idz do GP mi od raz zaproponowali :P
Sylwia Child benefit to ja dostalam po 2 tyg chyba.....czekam ciagle na te child tax credit , bo jesli dostane to to moze mi sie uda dostac te becikowe ,do ktorego pisalam juz jedno odwolanie...zycze sobie ,zeby mi przyznali na swieta 🙂 taki prezent 🙂))
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sylvianka3 napisał(a):
No,a ja czekam wciąż na child benefit to już bedzie 6 miesiecy !!! Tez mam takie zyczenie :P ładny byłby prezent jakby tak zwrot dali :P


do 6 miesiecy wlasnie, od momentu zlozenia ostatniego papierka. czyli jak cos musialas uzupelnic to od wtedy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczcie ile moja posciel kosztuje na pl allegro, ale tu przeplacilam ostro tyle,ze ja mam z baldachimem....
http://allegro.pl/piekna-posciel-dla-dzieci-135x100-do-lozeczka-100-i1935131032.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

huj mnie strzela, Michal caly weekend w pracy caaaaaaly mala spi i ja tak funkcjonuje od jej drzemki do kolejnej, na spacer nie moglam bo jestem nadziebiona, internet mnie juz 1000 razy znudzil, ksiazki sie skonczyly 😞 jeszcze jutro do 12stej pracuje.na szczescie....
a i wlosy sobie obciachalam sama. Przynajmniej sie ukladaja teraz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ahoj!
A my wlasnie wrocilismy od znajomych i Milanek byl grzeczniutki i zasnal sobie po 19 i obudzil sie 22 także sobie troche posiedzialam 😁 Radek sie schlał hehe znajoma w ciazy jest ma termin na 22 grudnia,ale polozna mowi ,ze 2 tygodnie nie doczeka tak dziecko jest niziutko...fajnie 🙂 wszystk gotowe juz czeka...az mi sie poprzypominalo wszystko!!! 🙂 I zachowanie Jej dokladnie takie same jak moje ,te wszystkie obawy,strach,co to bedzie...hehe 🙂 🙂 zazdroszcze Jej troche :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka 🙂
wczoraj byla u nas Asia (Mia) i mowie do niej chodz zrobie ci ostatnie zdjecie z brzuszkiem na fotelu (takie jak ja mialam i kilka dni potem zaczelam rodzic) i przed chwila telefon, ze ma skurcze co 4minuty 😁 🤪 takze dziewuchy trzymajcie kciuki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hejka!
Po pierwsze trzymam kciuczki za Asię i Izę 😁 żeby było szybciuteńko 🙂

mnie długo nie było, bo w sobotę na 12:40 do USC na ślub znajomych, złożyć życzenia 😁 no a później do mojej siostry i Zuzki do szpitala 🙂 jejejeje...malutka jest świetna, ale niestety weszliśmy tylko na chwilkę, bo z Alanem byliśmy i pielęgniark powiedziała,żeby tylko na moment. Nusia jak napisałaś o tym, że ostatnie zdjęcie z brzuchem..to moja mama opowiadała mi,że Sylwia(moja siostra) nie dała jej dzień wcześniej spokoju i pojechały po wózek, jej mąż przyniósł jej łóżeczko i sobie je skręciła i pościeliła..później pojechały z moją babcią na zakupy i powiedziała,żeby szli na fast fooda(kurczaczek z KFC) i jedząc Go powiedziała do nich,że to ostatni fast food w ciąży 🤪 🤪 i jak wróciły to jeszcze babci powiedziała,żeby jechała z nią do ciotki, bo ma ją zafarbować,a babcia nie no jutro pojedziemy, a Sylwka: Babciu dzisiaj, bo ja cioci obiecałam, że ją zafarbuje! 🤪 🤪 ona chyba podświadomie coś czuła 😁

jeśli chodzi o ciasta to chyba zrobię ten, na którego Nusia dałaś przepis 😁 apetycznie wyglada 🙂 a łazanki uwieeeelbiam, chyba jutro zrobię 🙂 🙂

coś miałam jeszcze pisać, ale zapomniałam 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jejeje Nusia przekaż Asi ,że my tu mamuśki jesteśmy z Nią duchem :P i daj nam koniecznie znać co i jak 🙂
Tusia faktycznie siostra miała wyczucie 🙂
A ja miałam dzisiaj durny sen,że drugi raz Milana rodziłam,ale tym razem poszło to tak szybko,że byłam wściekła,że za pierwszym razem rodziłam 17 godzin i się darłam tam na jakąś babe,że źle mój poród odbierała i lekarz hehe matko co za sny chore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...