Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

MajaCh napisał(a):
Zyczenia sie spelniaja!!!! Dostalismy kase child tax !!! zalegla kasa to ponad 1200, szooook.
Zaraz Was doczytam bo mnie emocje rozwalily 🙂


super 🙂 jak znalazl przed swietami 🙂
asi maz dotarl do szpitala, wiec moj wraca ze sluzby. glowke ma tak nisko ze polozna jej rozwrcia nie mogla zbadac 🤪 wypchnie ja raz dwa jak tylko osiagnie pelne rozwarcie. nastepne badanie za 1h 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

Za chwile bedzie Izunia po tej stronie 🙂)))
Monia zajebiscie wygladalas, a Tobie Sylwia sie nie dziwie ,ze juz sie stresujesz hehe, a fryzura napewnobedzie git, ja lubie tak na boczek wlosy i troche loczki 🙂 z kwiatkiem bedzie pasowac napewno 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sie mowi Monia ladnemu we wszystkim ladnie 😉
kurde podleczylam gardlo poszlam na chwile na maisto i znow mnie boli 😮 masakra...a dzis mam jazde po 15.30 🙂 Michal wrocil wiec troche sie mala zajmie..
Monia a co teraz z tym sure start maternity grant? mam czekac az znow mi jakas forme odesla czy oni juz wiedza? tak bym chciala to zamknac przed koncem roku.... 🙂wogole to nie mamy za duzo tego child taxu 59 na tydzien,zeby dostac becikowe jeszcze?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
jestem..
o Asia w koncu rodzi 🙂
jenyy jaki wczoraj byl dzien, w sobote na noc najedlismy sie jajek i mi chyba zaszkodzily cala noc mialam mdlosci, caly dzien.. a do tego pojechalismy na zakupy czyli mdlosci i choroba lokomocyjna mnie wykonczyly... na noc wzielam leki na zatrucie i na szczescie minelo.. teraz nadrabiam z zarciem bo wczoraj o wodzie bylam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...