Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
mia7 napisał(a):
Udalo mi sie Was nadrobic.
Dziekujemy za gratulacje i zyczenia.
Jestesmy w domku, pierwsza nocka zaliczona, nie bylo tak zle. Najpierw od 21:00 do 01:00 Izunia wisiala na cycku i za kazdym razem jak ja odkladalam to wielki placz byl, wiec o 01:00 dalam smoczka i spala prawie do 6:00, pozniej zjadla o 9:00 i spi.
Chcialam dodac zdjecie ale pokazuje mi komunikat ze jestem nowa na forum i nie moge dodawac linkow.

Ja czuje sie wypoczeta, tylko szwy mnie bardzo ciagna.
Pomidorowka ugotowana i czekamy na gosci, na pewno ktos nas dzisiaj odwiedzi.

mały Aniołek 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
mia7 napisał(a):
Udalo mi sie Was nadrobic.
Dziekujemy za gratulacje i zyczenia.
Jestesmy w domku, pierwsza nocka zaliczona, nie bylo tak zle. Najpierw od 21:00 do 01:00 Izunia wisiala na cycku i za kazdym razem jak ja odkladalam to wielki placz byl, wiec o 01:00 dalam smoczka i spala prawie do 6:00, pozniej zjadla o 9:00 i spi.
Chcialam dodac zdjecie ale pokazuje mi komunikat ze jestem nowa na forum i nie moge dodawac linkow.

Ja czuje sie wypoczeta, tylko szwy mnie bardzo ciagna.
Pomidorowka ugotowana i czekamy na gosci, na pewno ktos nas dzisiaj odwiedzi.


kochana, ale rodzilas do konca w basenie?
bo sie troche zdziwilam, ze masz szwy 😮 😮 😮
to ogolnie Izula ladnie spi 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ja ciez pierdziele, Nudata to do kiedy ebay dal czas??? mi sie zdaje,zebys szukala nowego bo pewnie kase Ci zwroca, jakby mieli wyslac to juz dawno by wyslali.....
a my bylysmy na malym spacerku ponadgodzinnym teraz bedzie szama i chyba przytniemy komara obie bo jakos siakos spiaca jestem... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jol jol a ja dzis Julce spiworek kupilam do Polski 😁 😁 Mia sliczna masz coreczke 🙂Sylwia wszystkiego najlepszego dla Milanka:*:*:*Torcik upieczony? 😁 Nudata u nas tez szczepienie bardzo dlugo sie goilo.Mialo sie do 12 tygodni wygoic,a nam dopiero po 8 zaczelo sie paprac jak u Kaski i dlugo sie to jeszcze ciagnelo.I Maja ma racje,szukaj lepiej wozka.Tuska nie narzekaj,przynajmniej pieniadze zarabia 😁 😁 Gosia mysz dalej jest.Dzis w nocy znowu lazila,tyle,ze mniej..ale ja i tak nie moglam przez cholere spac!Za to Julia jak padla o 22:30 tak dopiero o 5 na mleczko wstala.Pewnie odsypiala spotkanie z siostra haha.Maja a ile tych tabletek dziennie sie bierze?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasiak napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
Vanesska wtrabila mamusiny deserek gruszka - jabłko i smakowało 🙂
cos mialam napisac i zapomniałam.. 🤨


starosc nie radosc 😁 😁 😁 😁

hahahhahaa

Monia jedna tabletke sie bierze, czekajcie az dostane obejrze czy to napewno to. Dostalam na maila juz ptwierdzenie,ze zostaly wyslane i numer przesylki moge se sprawdzac status gdzie sa 🙂!!!! jesli ona jest uczciwa to se zapas zrobie na kilka lat chyba na zle miesiace przedzimowe kiedy sie tyje :P bo naprawde. Te strony co Wam wczesniej podawalam poczytalam wczoraj opinie bo juz chcialam zamawiac ale pomyslalam kurde a jak wysle 50 funtow w kosmos to sie wkurze i okazalo sie ,ze to lipne strony, ze spamuja ,a tabletek ani widu ani slychu, ang strony te niby canadian pharmacis .
Moniaaaaaa sluchaj ale ja glupia jestem przeciez moglam Ci od raz napisac kup se takie urzadzenie na ultradzwieki do kontaktu ja kupowalam w Wilkinsonie za 10f wtedy co mialam myszy czy cos i to nie weszlo do domu i do tej pory mam wlaczone w salonie i w salonie nie bylo ZADNEGO pajaka nawet bo to na owady i gryzonie odstraszacz. poszukam moze Ci znajde w necie to wrzuce linka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cos jak to ale ja mam tansze i tez dziala:
http://www.ebay.co.uk/itm/PROFESSIONAL-PESTSTOP-3000-INDOOR-ULTRASONIC-RATS-MICE-/230453222735?pt=UK_Home_Garden_Garden_Plants_Weed_Pest_Control_CV&hash=item35a8151d4f
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosia moja siostra juz w niedziele choinke ustroila 🤪 🤪Tlumaczy sie tym,ze za 2 tyg leca do Polski,a chce miec troche choinke w domu 😜 A u nas landlord bedzie maly remoncik w lazience robil..rury chca powymieniac,wiec z rana musze z doma wybyc.Juz sie do kolezanki na kawe wprosilam,bo po poludniu do dietetyczki..Landlord mowi,ze beda specjalnie halasowac,zeby myszy sie pozbyc haha.A jak jutro dalej bedzie,to zamowie ten odstraszacz.Gosia ja ten kombinezon kupilam do Polski na zime,ale pewnie na tamte mrozy to pewnie bede rajstopki i spodnie zakladac.Tu narazie wystarcza mi spiworek polarowy z wozka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...