Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

ech ja wiem, że ta herbata z liści malin co to miała wywłać poród działa na lepsze trawienie i oczyszcza 😁 ale nie wiem, ja piję zieloną herbatę, też się muszę pomierzzyć i zobaczyć po tyg. dwóch czy cos mniej 😜
ja od dziś, w sumie od wczoraj mniej jem 😉 wczoraj 3kanapki na śniadanie i kilka czekoladek karmelkowych do kawki jak szwagierka z teściem była..chciałam zjeść kolację,ale mój mąż z powodu późnego powrotu nie kupił chleba(19:30).
a dzisiaj zjadłam 3kromeczki z pomidorkiem na śniadanko, a na obiadek ziemniaczki(o wiele mniej niż zwykle), kotlet schabowy pieczony w piekarniku(przyprawiony solą, pieprzem i bazylią) i surówka z kapusty,marchewki i koperku(ale z odrobiną śmietany i majonezu:blush 🙂
no a jakoś po 17. zjem kolacyjkę i koniec.. tylko co? 2jajka na miękko? Może być? 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

w ogóle moja mama mi zaproponowała,żebym przyjechała do nich jak całymi dniami siedzę sama w domu, ale Artur jeździ autem do pracy,tzn.przez te fuchy,bo normalnie a przewóz. 🤨
No a inaczej nie dam rady niż autem z młodym,bo to 56km
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia ja wiem ,ze one zajebicie dzialaja bo bralam kiedys przed ciaza!! 3 kilo lekko na tydzien. Ale w pierwszym tygodniu wolniej tylko bo organizm sie przestawia na szybsze spalanie.
Nudata zazdroszcze tesciowej ja bym sie tak nie cieszyla,o nieeeee..... 😁
Moim najwiekszym marzeniem jest jesc wszystko na co mam ochote plus inne swinstwa typu chipsy bo lubie i nie musiec cwiczyc ,a waga zeby leciala w dol 😁 😁 😁 😁 hehehhe takie marzenie na swieta niech wymysla takie tabletki 😁
Goska ja tez sie nudze......aaa a i se wykrakalam, zaraz zamowie ta rzecz na nosek bo naprawde Zuzia ma glutki, poki co olejek z oilbasu do ogrzewacza wlalam i troche powdychalysmy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jol jol ja tylko na moment.Siedze po srodku pogorzeliska...doslownie.Teraz poskladali troche podloge i nawet dywan mi polozyli,bo tak to stalam na listwach i tylko lozko i lozeczko w miare stoja.A ja siedze i czekam na Piotrka i jedziemy do siostry spac,bo im tu za szybko nie poszlo i jeszcze jutro beda robic..a wszystko na kupe rzucone i burdel jak chuj 😠 😠 😠 😠 😠 😠 Maja angielkski dietetyk tak jak i ci robotnicy sa po chuju 😁 😁 Nie powiedziala mi nic,czego nie wiem.Mam jest 3 posilki dziennie,duzo warzyw itd..ja nie wiem kto do niej chodzi.Wrrrr poczekam jak u ciebie z efektem po tabletach i jak beda ok to tez sobie zamowie.Aaaa a najlepsze,ze Jula spiw lozeczku po srodku tego burdelu!A jak spi teraz,to pewnie znowu 11 nie wyjeta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ona po marchwi tez ma normalna kupe, a to chyba po bananku...dostala caly sloiczek ,a juz dlugo nie jadla...ale masakra co wypije troche mleka to kupa.....temperatury nie ma, dziasla w porzadku 😮 teraz lezy w lozeczku i drze sie na mnie ,ze znow karze jej spac heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mi sie zdawalo ,ze angielskie dietetyczki.........pip piiiip hehe, bo pomyslalam o tym menu ze szpitala po porodzie...po cesarce do tego, lazania, fryteczki, smazone kotleciki, leczo hehehhehe ehhh Michal sie najadl lepiej niz w domu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
ejj czepta sie mnie 😁
Maja obejrze mojego Nate ☺️
a ja mam newsa 🤨 jutro wracam do pracy i ide od 8smej prawdpodobnie do 15stej... ałć brak macierzynskiego nas zabolalo 🤢
a jak poszlam do zakładu to Marcin tak uspil Vanesske ze spi w lozeczku ( mi usypia bujana w bujaku) i spi juz ponad godzine ( mi spi po 30minut raz na rok godzine 😜 )
jejjj jutro do ludzi wychodze 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i mam tabletki Michal odebral z poczty 🙂 nawet nie wiecie jak sie ciesze ........:P on wie za to 😁
Monia jesli nie masz problemow z serduchem to smialo zamawiaj, to,ze dzialaja wiem .Wczesniej je bralam i po prostu sie niknie w oczach . NAPRAWDE !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moje dziecko jak siedziało na kanapie koło tatusia to się wspierał na nim, wstawał i się puszczał 😮 pierw na chwilę, a później tak dwie, trzy sekundy ustał 😮 mam nagrane, ale to jak jutro zgram to wrzucę albo zaraz wrzucę, bo tatuś już z synusiem zasnął.
😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh ,Twoj facet juz spi? a Michal polecial po piwo jeszcze 😁 Bede pic desperadoska 😁 😁 😁 😁 czyli padne po nim 😉 a tata jutro ma tylko nocke wiec do Zuzi bedzie wstawal 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiesz on od 5:00 na nogach, wrócił po 19.00, no a pół godziny temu poszedł uśpić małego i zasnął z nim. 😞 oj też bym się piwoszczaka napiła 🙂 jeszcze 15min.osiedlowy sklep otwarty ale nie chce mi się ubierać.

nie wiem czy pisałam, ale Alan dzisiaj jadł jedną kanapkę z szynka, a drugą z serem żółtym.. 🙂 a jak smakowało 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...