Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
bry 🙂
Maju, a w samochodzie nie mozecie przebrac pieluchy?
Kaya tez marudus pospolitus. najgorzej ryczy jak ma isc spac, ale mama nieugieta i corcia w koncu rezygnuje i dochodzi do wniosku, ze jak mus to mus 😉
wczoraj przed polnoca obudzila sie, jak weszlam do jej pokoju poprawic w lozeczku. tak sie darla, ze musialam ululac ja na rekach. zasnela na mnie a mi sie przypomnialy stare czasy, jak byla taka malutka i uwielbiala spac dokladnie tak samo 😘 😘 🤪
ale dosc czulosci - odlozylam do lozeczka, chwilke poplakala i byl spokoj do 6.30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
kurwa jak ja bym tego dziada wlasciciela za leb wytargala 😠 on nic nie poradzi ze bojler nie chodzi trzeba na serwis czekac, ale plaic mu kurwa trzeba 😠 i w dupie ma to ze jest dziecko małe ktore juz mi kaszle!!!!!!!!!!!!!!!!
noc ok, mala przykryta kolderka, 2 kocami jakos grzecznie przespala 🙂
o losieee tesiowa mi sie na swieta zapowiada 😠 módlcie sie c no aby im pozyczki nie przyznali bo wtedy beda to najgorsze swieta w moim zyciu!! a mialy byc najpiekniejsze bo 1 raz z Vanesska 😞
Maja co do pracy to powiedzialam im ze max,16h tygodniowo na ranne zmiany jak cos beda miec wolnego to beda dzwonic 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sylvianka3 napisał(a):
tuska8 napisał(a):
Sylwia mój nick - tuskaxd
Tusiak Ciebie też już dodałam 🙂 wrzucam jeszcze raz Wam linka teraz juz bedziecie widziec
http://www.youtube.com/watch?v=6F4M8sNBFu8


ja tez ci podalam juz, sle mnie nie dodalas 😠
pewnie wszystkiego nie czytalas, woec sie powtorze : kayad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasiak napisał(a):
sylvianka3 napisał(a):
tuska8 napisał(a):
Sylwia mój nick - tuskaxd
Tusiak Ciebie też już dodałam 🙂 wrzucam jeszcze raz Wam linka teraz juz bedziecie widziec
http://www.youtube.com/watch?v=6F4M8sNBFu8


ja tez ci podalam juz, sle mnie nie dodalas 😠
pewnie wszystkiego nie czytalas, woec sie powtorze : kayad

Aaaah dodałam ,ale źle wpisałam 😁 już poprawiam :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuzia sie smiala do niego 🙂
Dziewczyny 3 dni i 1 kg mniej oczywiscie bez zazerania sie ale wczoraj np jadlam ciastko do kawy rano 🙂 bede pozniej bo Michal jest w domu i sie wkurwia jak wchodze na forum :P gluuupi jest nawet nie wie ile Wam zawdzieczamy 😉
Goska a Landord zglosil do serwisu? przeciez to on powinien zrobic!!!!!! Mozesz powiedziec ,ze health visitor sie zainteresowala czemu Vanesska jest nadziebiona i jej powiedzialas. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a my po 2h spaniu i od razu lepsze humorki 🙂

Gosia zrob tak jak Maja radzi, nastrasz tego landlorda. albo daj nam jego numer to ktoras zadzwoni jako twoj health visitor 😜 i powiedz ze te dni odliczasz od rentu i mniej dostanie 😜

pozniej wam wrzuce filmik jak marylka prezent rozpakowywala bo dzisiaj zrobilismy mikolajki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nusia to bardzo szybko! 🙂 a ja sie tak czaje ale chyba to po prostu zrobie bo z Michalem to nigdy jej nie ubiore 😠
Ja dzis sie racze Martini ze spritem sto lat juz nie pilam!
Goska jak to samo zadzialalo?
Monia domyslam sie,ze to oznacza teksanski zajeb ... wspolczuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...