Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

Goska bojler pewnie dziala tylko Ty masz lewe rece:P
Mia wypoczywaj kobieto! 🙂
A Gosia mala ciagle z Toba spi? Ja juz Zuzka nauczialam spac samej 🙂 A jak sie budzi to meeeeemuuuaaaa krzyczy i trzeba przytulic i dac bubu heheheh serio bo ja tez sie nie wysypialam wcale jak ze mna spala i do tego caly bok mnie bolal bo musialam w jednej pozycji spac .
Padam juz ide spac zaraz .......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MajaCh napisał(a):
Goska bojler pewnie dziala tylko Ty masz lewe rece:P
Mia wypoczywaj kobieto! 🙂
A Gosia mala ciagle z Toba spi? Ja juz Zuzka nauczialam spac samej 🙂 A jak sie budzi to meeeeemuuuaaaa krzyczy i trzeba przytulic i dac bubu heheheh serio bo ja tez sie nie wysypialam wcale jak ze mna spala i do tego caly bok mnie bolal bo musialam w jednej pozycji spac .
Padam juz ide spac zaraz .......


ja tez nie lubie z mala spac a chyba czeka mnie taka noc, bo juz marudzi. bidulce chyba zaby ida znowuuuuuuuuu
a ja ide na twilight do kina jutro 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MajaCh napisał(a):
Nusia flaki z olejem ta czesc ja obejrzalam z neta... poprzednie czesci byly niezle ,a ta juz nie baaaldzo... z tej strony ogladalam zalukaj.pl


maja mi chodzi o to zeby sie z domu w koncu wyrwac 😁 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heej. no my też wstaliśmy 6.30;/a tylko dlatego,ze nie wzielam malego po butli do siebie,tylko zostawilam go w lozeczku;/ i zanim zorientowalam sie ze nie spi,to on juz stal w lozeczku z usmiechem i ani mu sie snilo na nowo spac 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co do planów to mój A. wróci z pracy i jedziemy do moich rodziców,tzn.teraz to bardziej jedziemy do mojej siostry i Zuzi 🙂 już nie mogę się doczekać kiedy wezmę małą na rączki, choc troszkę się boję,bo to taka kruszyneczka;-) Artur stwierdził,że nie weźmie jej,bo się boi..powiedział,ze tego bierze jak worek ziemniaków,a małą ma wziąć ostrożnie..nie wyobraża sobie tego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A to jeszcze jak Alanek zje to idzie spac dalej normalnie? 🙂 Milan tak do 9-10 nie spi 😉 ale juz chyba moj organizm sie przyzwyczail do takich pobudek o 5 😉
Zazdroszcze takiej kruszynki 🙂
Tez sie nie moge doczekac jak kolezanka urodzi,a to moze byc juz w kazdej chwili 🙂 Tez dziewczynka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Jol jol jestem i ja 🙂Boze,jak cudownie byc w domu.Kaska,masz racje,nie spalam cala noc,ale dlatego,ze Julia sie rzucala,plakala i kopala.Co do remontu,to jeszcze w poniedzialek kafelki trzeba w lazience polozyc,wiec trzeba sie ulotnic.Ale do siostry juz napewno nie pojde,bo oszalec mozna!Boze,moje dziecko zostalo sterroryzowane na maksa.Marysia non stop Jule bila,krzyczala na nia,popychala i zabierala zabawki,a moja siostra nic zlego w tym oczywiscie nie widzi...Szwagier jak jej zwrocil uwage,ze ma Jule zostawic,to Kacha awanture mu zrobila...bo wszyscy podobno z Julia jak z jajkiem sie obchodzimy.A wczoraj od rana masakra byla,bo caly dzien Jula plakala i na rekach ja nosilam,bo ta sie bala.A siostra nawet chwile mi nie pomogla,a jak jej zwracalam uwage,to mowila,ze jej to lata,bo przynajmniej ona ma troche spokoju.Kurwa,jak ona mi na nerwy dziala!!!! A najlepsze,ze jak tylko do domu weszlismy,to od razu Julka znowu zmienila sie w pogodne dziecko.I dobrze,bo my mielismy baaardzo duzo sprzatania 😉 😉
Gosia mowilam,ze fajnie czasem do pracy wyjsc.I super,ze Marcin sie tak sprawdzil
Maja i Sylwia dziekuje za pamiec 🙂 🙂
Tuska Alanek jest przeboski 😁
Nudato super,ze problem wozka sie rozwiazal.A Mii gratuluje wytrwalosci z cycusiem 🙂I czekamy na kolejne zdjecia kruszynki 😁
Nusia idz idz i rozerwij sie 😁
Kaska ciesze sie,ze po bilansie wszystko ok 🙂Dobra,nie wiem,co jeszcze mam napisac.Najwyzej potem dopisze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi sie spaaaaaaaaaaac chce... noc masakra, milion pobudek. a teraz zrobilam ksieznej banana z gruszka a ta zrobila mine jakby kupe dostala i musze jej kasze zrobic 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sylvianka3 napisał(a):
A to jeszcze jak Alanek zje to idzie spac dalej normalnie? 🙂 Milan tak do 9-10 nie spi 😉 ale juz chyba moj organizm sie przyzwyczail do takich pobudek o 5 😉
Zazdroszcze takiej kruszynki 🙂
Tez sie nie moge doczekac jak kolezanka urodzi,a to moze byc juz w kazdej chwili 🙂 Tez dziewczynka!


o 5 rano to ja jestem pol przytomna jeszcze 🙃
dzis Kaya zrobila mi pobodke o 2 dalam jej mleko, potem obudzila sie o 7mej, ale tez dalam jej mleko i spala jeszcze do 8.30 🤪
a teraz juz przebrana bawi sie ladnie sama i daje mamie w kompie posiedziec 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malyla spi ide sie kolo niej polozyc:P

Monia ja ci z siostra wspolczuje. bo nie jest latwo sie widywac z tak trudna osoba a z drugiej strony nie jestes w stanie calkowicie zerwac kontaktow bo to twoja siostra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja fajna ta firma,juz mi babka napisala,ze dzis jeszcze mi je wysla 😁 Nusia co do siostry,to mi juz sil do niej brakuje.Dobrze,ze 13 juz do Polski leci,to bede miala troche spokoju.Przyszlo mi to do inhalacji z Vicksa..troche wieksze jest niz myslalam,ale za tobardzo cicho hodzi i mam nadzieje,ze mlodej pomoze.U nas juz po drzemce szefowej,teraz mama sie do pracy szykuje.Kurde,ale mi sie dzis nie chce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez nietomna dzis chyba z 6 razy w nocy wstawalam sama w domu jakies schizy ,ktos krzyczal gdzies w oddali,masakra... no ale Michal jest wiec sobie w dzien odespie jak cus.
Monia sorki,ze taka rozmowna nie bylam ale mialam akcje kupa :P to teraz bedziemy lzejsze i szczesliwsze w zwiazku z tym 😁
przynajmniej u mnie to tak dziala :P
co sie dzieje z tymi naszymi dziecmi.......ze tak nie chca spac, Zuzia dzis na gadanie sie zebrala o 4rano ja jej mlesio ,a ona zaciesz i ani rusz mlesia..tylko wszystko mi opowiadala........ehhh 🙂
A i po zlosci rzeczy martwych mialam dzis rano resztke kawy wiec zrobilam i huuuuj wielki mleko mi sie w niej zwazylo!!!!!! 😁
A ja tez czekam na to z Vicka, tak wychwalilas to i ja chce na przyszlosc ,aa i kupilam teetha proszek wczoraj tez na zapas sie zaopatruje juz bo nigdy nie wiadomo kiedy sie zacznie i z jaka sila.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...