Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

Zuzia zasnela wiecie co az sie przestraszylam bo ona kolo18 stej idzie w kime na pol godziny no a teraz nie chciala zasnac i plakala i plakala i plakala w koncu kazalam Michalowi isc po nia bo za dlugo a ona zakryla sobie buzie podusia!!!!! i nie umiala jej zdjac ! dlatego plakala... zalamalam sie . To jest chwila nieuwagi, ja jak jestem sama w domu to przed prysznicem ide sprawdzic czy wszystko ok potem po i jeszcze w miedzyczasie latam tysiac razy,a teraz po prostu chwila, wiem ,ze nic by sie jej nie stalo i cale szczescie ale dalo mi to do myslenia, podusia jest leciutka i przewiewna ale sam fakt. a swoja droga to ona ja wyszarpnela ze zlosci bo ona w rogu umocowana byla, a Zuzia byla zla na nas ,ze ma isc na drzemke i ona wtedy wszystko lapie jak leci.....ehhhhhhhhhh !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziewczyny moja bateria padla 😞Nie mam na nic sily.Wczoraj z pracy wrocilam prawie o 11 i to tylko dlatego,ze kolega mnie podrzucil,bo autobusem to 12 bylaby nie wyjeta.Nadrobilam co pisalyscie,ale filmiki obejrze jutro,jak dam rade.Kurcze,na nic nie mam sily,a tu jutro znowu ci beda walczyc i po poludniu masa sprzatania.A jeszcze chce rano wstac i poprasowac,bo kupa tego jest,a nie chce,zeby to znowu kurzem zasypali jak ostatnio.Nie wiem,ale ostatnio z niczym sie nie wyrabiam.Uciekam spac kochane.Maja widze,ze tabletki dzialaja 🙂A te 9 miesiecy to nie wiem,kiedy to zlecialo.Goska powiedz landlordowi,zeby ci od czynszu te niedogodnosci z bojlerem odliczyl 😉Papa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja Kochanie jeszcze nie raz będą takie sytuacje. Ja tez jak Milan zasnie i siedze w salonie to mimo tego,ze mam wlaczona ''matke'' latam co chwile sptrawdzic czy wszystko w przadku. I zawsze odczekam ,az zasnie ,zeby wziac pieluszke ,bo czesto siobie na buziala daje!!
Moniaaaaa jeszcze troche i odpoczniesz na święta :P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ogladalam zdjecia malej bo dziadkom robimy w prezencie kalendarze ze zdjeciami marylki - urodzila sie w styczniu to akurat po jednym zdjeciu na miesiac 🙂

maryla ma pod materacem czujke, ktora wlacza alarm jak mala nie oddycha dluzej niz 20s. dwa razy mi sie wlaczyla w nocy to myslalam ze zawalu dostane 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marylka by chcialla jeeeeeeszczeeeeee heheheheh taka tak tylko Zuzia tak robi jak ja tule i klade heh ale szybko trzeba ja wtedy czyms zajac 🙂
Kasia wlasnie w tym sek,ze ona jak ja klade nisko z lozeczku to wezoiduje (przesuwa sie w gore) az do podusi zeby ja ta podusia otulila, musi ja czuc na gorze glowki,wiesz,ze cos ogranicza ja w lozeczku i ma jeszcze takiego welnianego weza i sie do niego buzia przytula taka pani od Michala z pracy zrobila go na drutach , moze dlatego tak zasypia bo kiedy razem spalysmy to ona zawsze sie tak przesuwala,ze u mnie pod pacha spala przytulona i dlatego ta podusia chyba otula ja jak moja pacha ..napewno bede wiecej sprawdzac.......juz w nocy co kweknela to ja na nogi i Michal zreszta tez..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam ochraniacz nim sie bawi przed zasnieciem..
A granulki niby troche dzialaja , zalezy czy masz duza wilgotnosc w domu, ja mam. Ale ja susze pranie w domu i mam plastikowe okna i jest masakra wtedy, ale troche wciagaja tej wilgoci sprawdzam to opakowanie to troche rzeczywiscie wciagnelo. I zalezy czy masz duze pomieszczenie jak tak to lipa, ja mam maly salon ,mala sypialnie ..a na mokre okna jest sposob zeby rozszczelniac okna wiesz o co chodzi nie domykac klamki do konca, tyle,ze wtedy cieplo troche ucieka i to sie mija z celem ....ehhh
Kup jedno albo przez ebaya kup taniej Ci wyjdzie bo masz 2 w cenie 1go ktore ja kupilam w homebase, ale ja chcialam natycmiast.
Powiem Ci tak,zeby zlikwidowac cala wilgoc to musialabym miec ich z 7. Ale przy 1 przynajmniej sie sciany nie poca tak jak okna 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
u mnie w sypialni tez okna cale mokre. wlasnie je otworzylam, zeby odparowalo.
samochody przymarzniete 😠
Kaya kiedys zawsze jak zasypiala musiala miec 2 pieluchy. do jednej sie wlulac, a druga na twarz. cala sie nia przykrywala. pokaze wam zaraz jak spala, musze zdjecie odszukac. moze wlasnie sprobuj pieluchy, one krzywdy nie zrobia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
prosze :
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/600/img2207n.jpg/][IMG]http://img600.imageshack.us/img600/7421/img2207n.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

miala tu 6 mcy , spala na 2ch polaczoych fotelach na ukrainie 😉
a wtulona w osiolka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia tylko ,Zuzia lubi pieluszki ale jak sobie nawet taka pieluszka twarz zakryje to jest placz i lament bo juz nie moze jej sciagnac ..
Wlasnie zasnela swoja droga 🙂 i tak dostalam urzadzenie z Vicka, Monia wklad nie jest wlozony od raz musze wlozyc nie?? bo tak zrobilam :P bardzo czuje az w zatokach sie rozrzedza powietrze, napewno bedzie dzialac 🙂
A Nusia tak myslalam i myslalam i myslalam wczoraj wieczorem i dzis rano zapytalam Zuzie ubieramy choinke? a ona zapiszczala w odpowiedzi i taki tego efekt 😁
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/13/img5192v.jpg/][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/6747/img5192v.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Monia znow zabiegana, gdzie Tuska? I jak Asia sie ma z Izunia? Chcialam napisac,ze Goska to pewno spi.... heh, ja obiad robie siobie ale wcale nie mam apetytu..a i juz kuriera zamowilam do Pl paczke wysylamy w tym roku ze slodkosciami 🙂 tylko chce tacie zrobic kubek z malej zdjeciem ,a nie chce dlugo na niego czekac bo tak jest jak sie zamawia przez internet, a ja mam typa ,ktory robi w pol godziny tyle,ze kubki ma miec dzis kurwa jak nie bedzie mial to sama kupie mu biale i zaniose :P bo zalezy mi na czasie:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Dziewczyny. Ja byłam na weekend u rodziców, no bardziej u siostry i Zuzinki ;-* uwielbiam Ją! ;-* taka mała kruszyneczka 🙂
a i chciałam powiedzieć, że mały cały dzień maruda by.. jak pierwszy raz spał, patrzę on ma rankę na dziąsełku, a teraz zasnął patrzę a tam biała kropeczka..biorę łyżeczkę pukam, a tam słyszę: stuk, stuk 🙂))
mamy lewą jedyneczkę dolną 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...