Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
MajaCh napisał(a):
kosz 8 f ,a wklady 12 bez sensu..


my mamy z TT i kupowalismy zawsze zapasy wkladow jak byly promocje, tak wiec nie wychodzilo drogo, a zapasy mamy jeszcze do dzis 😉 (chyba od ponad pol roku :silly 🙂 ale jak sie skoncza, tez planuje juz nie kupowac, tylko woreczki, nawet znalazlam takie o zapachu wanilii 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juleńko kochanie 100latek, dużo uśmieszków i bardzo malutko łez, a najlepiej wcale! 😘 Kochaniutka moja 😘

gratulacje dla Vanesski.. 🙂 jak teraz pełza to już masz przerąbane 😁 hehe. A co ten Twój znów wymyślił?
U Alana była ciocia i kupiła mu ogrodniczki na 86,a są takie wielkie, że chyba w następnym roku dopiero mu je włożę 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wlasnie zadzwonili do mnie, ze lot z kijowa do lwowa jest odwolany 😠 😠 😠
specjalnie kupilismy bilety wczesniej i specjalnie wlasnie do lwowa (z przesiadka w kijowie). drugi raz na 12godz. podroz pociagiem sie nie dam nommowic 😠 😠 😠
wydalismy ponad 500 f na bilety i teraz takie info 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurde.....Kasia to co za bilety na samolot Wam zwroca a reszta ? Da sie to jakos odzyskac?
Sylwia ,a moze ma 3dniowke? Jak tak to pojutrze beda krostki. Czytalam ,ze kazde dziecie to przechodzi chyba do roczku czasu? Albo szczepienie....tyle czasu nie mial i taki cios poniezej pasa (hehehe doslownie bo w nozki )
A ja chyba dzis pojde mala zwazyc, napewno nie przebije Milanka 😁 tylko nie moge sie dodzwonic do przychodni bo nie wiem czy jest health visitor dzis z waga, nie bede dymac do Child care Centre bo to po drugiej stronie miasta, a mrozno dzis.....
Zuzia mi zasnela na raczkach! przytulasek maly 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuzu sie obudzila i szal nerwa jakiego miala, posmarowalam jej dziaselka dentonoxem i tak memla smiesznie bo to smakowe hehehehehe, ale to chyba nie dziasla :P w kazdym razie jej smakuje zel 😁 jakiegos ma dzis malego lotra w sobie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sto lat sto lat niech zyje Julka nam 😜 😁

Gosia ma pelzaka-robaka to sie zaczna oczy wokol glowy:P

Nudata ja bym fotelika nie oddawala, a podpisywalas cos, ze go odebralas? bo jak nie to wystaw go na ebayu za jakis czas

Maryla miala trzydniowke w tym samym czasie co pierwsze zabki. goraczke miala tak wysoka ze robilismy jej w nocy oklady z mokrych pieluszek. na drugi dzien wyszly zabki a po 3 dniach wysypka

bylysmy na bilansie - 10740 i 75cmmmmmmmmmmmmm 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosiaa21 napisał(a):
u nas byla polozna i Vanesska wazy 8340gr i ma 71cm i rozwija sie prawidlowo 😉 Milanka to chyba dlugooo nikt nie przebije 😁
a tak wogole ta kobieta kazala nam podawa Vanessce nasze jedzenie + kurczak curry, hambugery itd 🤪 🤪 🤪 🤪 🤪


czarna byla 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja mam tabletki.Zwazylam sie dzisiaj i zaczynamy 😁 😁 A ci chyba sie dzis nie zjawia..ale to dobrze,bo obiecalam Piotrkowi chicken mushroom pie domowej roboty 😁 Kaska ja bym ich zajebala!A nie zaproponowali wam lotu w innym terminie?Gosia juz widze Vaneske z Big Mackiem w MC hahah 😁 😁 Kurde,to Jula jakas jednak wyrosnieta jest,bo ma 76cm 😜 😜 Ciekawe jak wagowo.Chyba trzeba sie w przyszlym tyg przejsc to sprawdzic..2 miesiace temu bylo 7,7 to moze juz do 8,5dobila haha.Szczupak moj kochany.Zeberka na wierchu i hebel po mieszkaniu.Kurde,ale mam glupawki..ale trzeba cos robic,zeby nie oszalec,bo mam malego placzacego potworka w domu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tiaaaa a pozniej kto by nie mogl spac jak dziecko brzuszek boli ,nie? one sa madrale......ehhh ide zaraz z mala mam nadzieje,ze bedzie dzis health visitor, a wiecie co u mnie sprawdzaja tylko wage 😮 wzrost sama jej mierze z Michalem , narazie ma 64-65 cm. jessu jaka szczesliwa dalam jej torebke foliowa do zabawy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia to najlepiej bierz te tabletki po obfitym sniadaniu bo potem nie bedzie Ci sie chcialo jesc 😮 no i power jest i suchosc w buzi ale to normalne.
Czemu Zuzia sie bije w brzuszek???? az dudni!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam Laseczki !!!

Dawno mnie nie bylo i chyba troche zejdzie zanim nadrobie zaleglosci - sporo tego . U nas masakra dzis minie tydzien jak mała jest chora ... jestem zalamana bo juz nie wiem co robic. a wzielo ja tak po playgrupie. Najlepsze jest to ze bylam w szpitalu stwierdzili ze jest lekko przeziebiona i za 3 dni bedzie ok to samo uslyszalam na nastepny dzien w gp i kilka dni i do weekendu przejdzie a bylo coraz gorzej (miala mokry meczacy kaszel katar ktory byl tak duzy ze nie nadazalam wyciagac 3 noce nie spalam bo balam sie ze sie udusi tak ja meczylo a jak kichnela to gluty miala po sam pas) a mialo byc niby lepiej wiec sie juz wkur.... i poszlam do polskiej przychodni tam pani dokor powiedziala ze ma zapalenie oskrzeli i naciek na lewym uchu i musze uwazac zeby sie to nie zamienilo w krwotoczne zapalenie ucha ... dostalysmy 2 syropy krople do nosa i ucha i antybiotyk (jak dostanie goraczki badz do wtorku nie minie) ale w sobote dostala goraczki 38 wiec antybiotyk poszedl w ruch wogole niechce jesc jest teraz troche lepiej ale to i tak malo. niby nie ma juz kataru moze troszke jej sie zbierze w nosku ale nadal jest kaszel nie wiem czy te leki zaczely juz dzialac czy nie i nie wiem czy jeszcze cos moglabym dla niej zrobic zeby jej sie poprawilo :-(((((( w dodatku wszyscy w domu teraz sa chorzy nie wiem jakis wirus czy co....
nie wiem moze mi cos doradzicie kochane bo ja sie juz bezsilna czuje 😞(((

Sto Lat Dla Julki buziaczki :-*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Catrina nie doluj sie 🙂 angielska sluzba zdrowia jaka jest kazdy widzi 😜 kup urzadzenie to codziewczyny maja z vicka albo kropelki olba czy olbis (maja je w bootsie w pomaranczowym pudelku z misiem) i skraplaj malej np ochraniacz zeby jej sie spalo w nocy. kup cebion, witaminke c dla dzieci 🙂 i pamietaj ze teraz jest taki okres... wszystkie nasze male albo sa smarkate albo beda smarkate 😜
a co do playgrup to ja wlasnie na razie nie chodze bo sie boje tych wirusow. jak bylysmy ostatnio to dzieci z gilami po pas a mamy w dupie to mialy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzieki dziewczyny za wsparcie . Chyba mam podobne urzadzonko co dziewczyny to jest taki plug in do kontaktu z wymiennymi wkladami ? tylko ja kupilam z Calpol a dziewczyny maja z Vicka nie wiem czy moze jest lepszy ten z Vicka? zobacze jeszcze te kropelki olbas ostatnio chodzilam po wszystkich sklepach z lekami na przeziebienie i nie ma zbyt duzo dla takich malych dzieci kupilam co sie dalo syrop ten tixy... jedyny od 3 miesiaca z calpolu ten plug in i wode morska na zapas bo wczesniej z polski mi przysylali taka a tu w bootsie znalazlam ta sama.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Catrina to wszystko jest w zasadzie to samo.Ja po prostu kupilam vicksa,bo mial dlugi kabel 😁 Wlasnie landlord dzwonil,ze beda dopiero w czwartek wiec moge sobie podloge sama wypucowac.Ehhh a i obwiescil mi,ze jak w Pl bedziemy,to nam panele poloza.Niby fajnie,ale ciekawe jaki burdel po tym zastane! Wgrywam wam filmik,jak moje dziecie opierdala dzidzie z kuchenki 😉 😉 Aaaa i Maja urzadzenie na myszy dziala-nie ma jej 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzieci mojej kolezanki tak samo sa chore po tej playgrupie jeszcze drzwi od ogrodka z takim placem zabaw sa otwarte na full i te dzieci lataja rozebrane w krotkim rekawku do srodka i na zewnatrz i tak non stop co drugie smarkate z kaszlem napewno dlugo tam nie pojde .

Moja kolezanka urodzila teraz dzidziusia a najlepsze jest to ze cała ciaze mowili jej ze to bedzie dziewczynka cieszyli sie bo juz jedna dziewczynke maja wiec ubranka i wszystkie rzeczy tez mieli a tu niespodzianka i chlopczyk 🤪 smialismy sie bo jak on dorosnie i zobaczy swoje pierwsze zdjecia w różowych spiochach i czapeczce to ich chyba zabije 😁 a w szpitalu caly personel mial do nich pretensje czemu ten chlopczyk jest na różowo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...