Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
nusia z czego i jak gotowalas kompot? tylko owoce ugotowalas bo cukru to nie mozna??
Vanesska jakims cudem dzis sama usiadla nie wiem jak bo bylam w kuchni a jak przyszlam to ta zadowolona siedziala i probuje mi sie podciaga do stania przy bujaku 🤢

aaaa Kasia kiedys sie pytałam ale nie wiem czy odp, czemu nie pracujesz na lotnisku?? ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosiaa21 napisał(a):


aaaa Kasia kiedys sie pytałam ale nie wiem czy odp, czemu nie pracujesz na lotnisku?? ☺️


Gosia, Kaya dala plame wtedy. byl problem u niani, rozchorowala mi sie, zrezygnowalam 🤨
mowilam, Vanesska teraz z dnia na dzien bedzie pokazywala inne umiejetnosci 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki dziewczyny, ja się z Wami w 100% zgadzam.. no i oczywiście aobie obiecuje,że to ostatni raz tak jest, a i tak zawsze ja idę do niego!!! No ale serio dziewczyny dzisiaj się postaram się nie odezwać..dziś wróci na wieczór więc będzie łatwiej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosia wrzucilam do gara co mialam - guszki (obrane), jablka pokroilam bez pestek ale w skorkach i wrzucilam garsc suszonych owocow(sliwki, morele itp) zalalam woda. bez cukru. lekko kwasny wyszedl ale maluchy taki smak lubia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh 😁
Zuziek zasnela w lozeczku mam nadzieje,ze chwile pospi........ 😮 jej energia sie nie konczy bez jaj i gada caly czas od rana....probuje ja nagrac ale co wyciagam tel to ona patrzy i juz nie gada..
Michal pojechal po winko. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...