Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

a kuku 😜 vanesiak szybciej bedzie raczkowac niz marylak... wczoraj polozylam jej tel i wlaczylam piosenke z elmo zeby ja zachecic do raczkowania, niestety udalo jej sie przetransportowac tylko do tylu i byl wrzask ze nie moze sie dostac do elam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Fajne bodziaki!
Tusia to Twój mąż aż taki pedant jest? Masakra... dziewczyny dobrze piszą, przestać całkowicie sprzątać i wtedy doceni ile robisz :P
Dziewczyny na FB ostatnio dodały fajną opowieść na ten temat!
A Milan dzxisiaj już na szczęście dobrze,byliśmy u znajomej i tak fajnie patrzył na Jej synka i chyba miał ochote juz z Nim pobiegać sobie hehehe przytulał się ten mały do Milana tak słodko 😁
Uffff za mocno nagrzaliśmy i się gotuje 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
My tez top model ogladamy.A Goski filmik z rana obejrze,bo bez dzwieku to lipa,a jak Jula uslyszy dzidzie to sie zerwie 😁 😁 Juz kilka razy tak dupy dalam hahaha.My wlasnie winko popijamy z mezulkiem,a po top model bodziaki dla szefowej bedziemy wybierac:p

dałas dupy? 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosiaa21 napisał(a):
MonisiaD napisał(a):
My tez top model ogladamy.A Goski filmik z rana obejrze,bo bez dzwieku to lipa,a jak Jula uslyszy dzidzie to sie zerwie 😁 😁 Juz kilka razy tak dupy dalam hahaha.My wlasnie winko popijamy z mezulkiem,a po top model bodziaki dla szefowej bedziemy wybierac:p

dałas dupy? 😁 😁 😁

Glupia 😘 😘 😘 😘Ale i tak cie kocham moj szpiegu 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
MonisiaD napisał(a):
My tez top model ogladamy.A Goski filmik z rana obejrze,bo bez dzwieku to lipa,a jak Jula uslyszy dzidzie to sie zerwie 😁 😁 Juz kilka razy tak dupy dalam hahaha.My wlasnie winko popijamy z mezulkiem,a po top model bodziaki dla szefowej bedziemy wybierac:p

dałas dupy? 😁 😁 😁

Glupia 😘 😘 😘 😘Ale i tak cie kocham moj szpiegu 😁 😁 😁

ja Cie na koncu swiata znajde 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosiaa21 napisał(a):
ja daje biszkopty petitki i pietki od chleba 🙂
mam pytanie Vanesska od dluzszego czasu ma krostki na piteczce.. myslalam, ze to od huggiesow i zmienilam na pampersy ale nadal sa, smaruje sudocremem, maka ziemniaczana i nadal sa krostki : 😞

a probowalas bepandenem? u nas zawsze pomaga.
tez filmik potem, bo teraz cisza w domu, wszyscy spia, niech spia 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doberek.Mowia kto rano wstaje,temu pan Bog daje..hmmm musze byc bardzo bogata,bo nawet sie dobrze nie polozylam..cala noc meksyk z szefowa 😁 Gosia obejrzalam dzis filmik bez dawania dupy 😉 😉Ale ty masz niewinny glosik hihi.To juz spokojna jestem,ze nigdy nie zagine 🙂I zgadzam sie z Kaska,bephanten jest the best.A mnie potem nie bedzie,bo w koncu idziemy z szefowa na basen dupke odmoczyc haha.Dobra,ide jesc sniadanie.Ciekawe jak tam Tuska,bo wczoraj mi napisala,ze Artur wrocil i on tez sie do niej nie odzywa.Szok.Mam nadzieje,ze mu nie ustapila i pokazala swoja wartosc.Hmmm cale zycie powtarzam,ze faceta trzeba sobie wytresowac..znaczy wychowac 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hejka 🙂
Dzieciaczki wszystkie cudne 😘
Ja sobie odpoczywam,tesciowa gotuje calymi dniami i robi nam zapasy(chyba przez miesiac nic nie bede musiala gotowac:lol 🙂
Moj T dostal od Mamusi reprymende,ze za malo mi pomaga 😜 tak wiec ja juz naprawde nic nie musze robic hihihi....Tesciowa mam super 🙂
Dobra zmykam zajrze pozniej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc ciotki!
Monia zajebiste te bodziaki!!! ja tez pozamawiam jak pojedziemy do Polandii 🙂
Gosia ja tez polecam bepanten, Sudokrem to gowno w porownaniu z nim, a u nas Linomag sie nie sprawdzila ostatnio mala wlasnie po niej obsypalo...
Goska smisznie sie bawicie, Zuzie mialam na kolanach i tak w skupieniu patrzyla heheh 🙂
A Tusce trzeba kopniaka sprzedac moze zacznie sie szanowac.
U nas noc w miare tata byl w pracy ,cieplo nawet ale dzis ma padac i kurwa znow caly dzien w domu przesiedze pewnie 😠 😠 😠 cos mialam jeszcze napisac ale nie pamietam ... 😞
Monia ile razy sie wazysz? w tyg? raz na tydzien?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...