Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Gosia 45kg jaka z Ciebie chudzinka !!!!! ja bym tak chciala chociaz wrocic do moich 52kg z przed ciazy.
Bepanten tez slyszalam ze dobry a sudocrem juz chyba przereklamowany wczesniej byl lepszy no u mnie sie sprawdza linomag jak juz pisalam wczesniej.

a dziewczyny bo sie wkoncu nie dowiedzialam moge jakies inne jogurty badz serki poza tymi petits co Monia kiedys pisala dawac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
goska 45kg i metr dwadziescia wzrostu 😜
u nas noc koszmar..... i o 5 sie obudzila i lodi lodi lodi lodi w lozeczku. pol godziny ja w livingu bujalam zeby zasnela.
a ja wczoraj z trenerem na playce cwiczylam przez godzine 🤪 i slodyczy nie jem od niedzieli (wczoraj tylko malego pierniczka kolezanka mi wcisnela ale jakos mnie nie cieszyl:P)

sama masz metr dwadziescia 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sylvianka3 napisał(a):
Gośka Ty mnie tu lepiej nie denerwuj z tą swoja wagą 🤢 i jak tu nie mieć kompleksów , szwagra laska też w talii osa , jak glizda wygląda i jak ja mam mieszkać z Nią i się waga nie przejmować ☺️ ☺️

no wiesz ktos musi byc gruby zeby ktos byl chudy 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosiaa21 napisał(a):
sylvianka3 napisał(a):
Gośka Ty mnie tu lepiej nie denerwuj z tą swoja wagą 🤢 i jak tu nie mieć kompleksów , szwagra laska też w talii osa , jak glizda wygląda i jak ja mam mieszkać z Nią i się waga nie przejmować ☺️ ☺️

no wiesz ktos musi byc gruby zeby ktos byl chudy 😁 😁 😁

no zobaczcie jak ten babol nas tutaj pociesza 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
gosiaa21 napisał(a):
sylvianka3 napisał(a):
gosiaa21 napisał(a):
sylvianka3 napisał(a):
Dobra...zamawiam te tablety mendy jedne wlasnie gadam sobie z tą babka na gg...

a co gruba jestes? 😁

nie gruba :P mam nad wage ! 🤢

tzn. gruba 😁 😁

😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠
😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sylvianka3 napisał(a):
Ok,tabletki zamówione i jakoś mi się humor poprawił :P No i w sumei schudłam 3 kg od kąd jestem na diecie...czyli tak poszedł mi kilogram na tydzień! Czekaj Gocha jeszcze trochę i my tez będziemy wyglądać jak glizdy :P


hej Dziewczyny prpraszam ale weszłam niechcacy i zobaczyłam ze wy o odchudzaniu 🙂) sama sie odchudzam jakie to tabletki nazwa konketnie mowa bo widze ze chwalicie je a sama chetnie b7ym zainteresowana była 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nusia27 napisał(a):
smieszycie mnie 😁 a kochac siebie niezaleznie od tego jak sie wyglada 😁 i ruszac sie duzo, bo to i na figure dobre i na serducho i humor poprawia 😜


KOCHAMY SIE 😁 😁 ale chcemy sie kochac jeszcze bardziej hahahahahahahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałam siię jeszcze Was zapytać.. jak wyrastają ząbki waszym dzieiakom..to wyrastały krzywo? 🥴 bo Alankowi ta pierwsza jedyneczka krzywo wyrasta 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...