Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Cześć dziewuszki 🙂
Mia Izulka na prawdę jest silna !!! I śliczna!!!
Marylka bidulka, dlaczego takie małe dzieci maja zawsze tak wysoką goraczkE?Pamietam mój chrześniak też jak już gorączka to zawsze 39!!! My jak sie czujemy przy takiej temperatrurze,a co dopiero niunia musi czuc i biedna nie rozumie o co chodzi 🤢 zdrowiej Marylka :*
U nas też po raz kolejny nie spokojna noc, Milan co chwile sie budzil z placzem, nie wiem czy cos Go bolalo czy jakies koszmary mial 😞
Smacznego baby ! :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

Mia sliczna jest Izunia jaka malusia.... 🙂
Monia ,a jak to zrobic? Myslisz to samo zdjecie co mam na FB? Musze sie jakos rejestrowac czy cus?
Niechte nasze dzieciaczki beda zdrowe...co sie dzieje z Marylka ona juz chyba miala trzydniowke nie? Milanka to pewnie zebole mecza..o Julii nie wspomne, szatan maly 😁 ona po prostu ma adhd 😁 heheh jedziemy dzis odebrac firanki moze juz sa,a i jazde mam za godzine z instruktorem,moze nikogo nie zabije :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

udalo mi sie na chwile wejsc... maja ciagle spi u mnie na brzuchu, a jak nie spi to plaecze. wydaje mi sie ze kly jej ida, a to ponoc wiaze sie z bolem oczu i glowy. 3 dniowke ju miala, a nie wiem czy mozna miec wiecej
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no to jak 3dniówkę miała to nie ona, bo dzieci tylko raz ją przechodzą.
Maja a jeśli chodzi o dodanie zdjęcia na Dejnę to tylko musisz polubić ich stronę i dodać zdjęcie na ich tablicę podpisując imieniem i wiekiem dziecka,czyli Zuzia, 5miesięcy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak fajnie sie wysiusiacccccccccc. udalo mi sie mala w lozku uspic. jest troche lepiej. goraczka spadla, ale przede mna wieczor i noc wiec sie nie ciesze na razie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Goska kladz sie spac z nimi 😁 U nas carrot cake w piekarniku siedzi,bo obiecalam dziewczynom w pracy,ze im zrobie 😁 Gosia dasz rade.Ja ide na 9 i nie wiem kiedy mi to mija 😉Kaska dotarlas do domu?Daj znac,jak nastepnym razem Wood Green bedziesz odwiedzac 🙂 Nusia jak tak Marylka?Lepiej juz?A my dzis bedziemy pic winko...domowej roboty.Piotrek dostal od Wlocha w restauracji 😁 Zaraz sie za nie zabiore 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czesc 🙂
dotarlam do domu, na spotkanie z Monia bylo baaaardzo milo :*
i pragne z tego miejsca zdementowac plotki, jakoby Julcia byla niegrzeczna - NIEPRAWDA 😜
ta bardzo grzeczna dziwczynka, ktora potrafi bardzo dlugo usiedziec w jednym miejscu 🙂
Monia - super dziewczyna i nie rozumiem dlaczego ma kompleksy, powaznie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasiak napisał(a):
czesc 🙂
dotarlam do domu, na spotkanie z Monia bylo baaaardzo milo :*
i pragne z tego miejsca zdementowac plotki, jakoby Julcia byla niegrzeczna - NIEPRAWDA 😜
ta bardzo grzeczna dziwczynka, ktora potrafi bardzo dlugo usiedziec w jednym miejscu 🙂
Monia - super dziewczyna i nie rozumiem dlaczego ma kompleksy, powaznie 🙂

Az sie zarumienilam 😁 Ja tez sie bardzo ciesze ze spotkania i mam nadzieje,ze wkrotce je powtorzymy 🙂A Julcia tylko pozory stwarza haha.Tuska moze potwierdzic,ze to zywe srebro 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia winko napeeeewno bedzie smakowe!!!! A 1 kg w 3 czy 4 dni to super! Ja pije Millera 😁
A i firanki mamy sa piekne! Zupelnie inaczej wnetrze wyglada!!!!
Zuzia nie chce spac w dzien prawie wcale max spi 40 minut!!!!!!! i caaaaly czas gada tak plujaco 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...