Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

Jestem wielce upset kurwa mac.Caly dzien czekam az sie kurier odezwie ,pisali ,ze bedzie na gg a teraz sms jutro od 11stej . OD 11stej czyli znow czekac.
Zuzia mnie dzis zterroryzowala. Naprawde prawie nie chce spac. teraz jest po kapieli w lozeczku ale jeszcze walczy z kolderka i wezem tym przytulakiem. No masakra! Nie placze tylko kopie i steka przy tym. I tak chodze ja przykryc co jakis czas i ona sie wtedy cieszy. Naprawde dzieci tak malo spia? Moze w sumie godzine przespala w ciagu dnia.. 😮 ale mam czas dla siebie w koncu!!! moge pisac o ile ona sie zaraz nie obudzi ZNOW...
A i polecam Wam serial Off the map polska wersia klinika w dzunglii czy jakos tak, sie wkrecilam fajny naprawde ! a Plotkara....ehhhh juz sie nastepnego odcinka nie moge doczekac!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieee Nusia moja mama robi ciasto z miodem nie biszkopt, biszkopt bedzie suchy. A w wiorki obtaczac kiedy troche juz przestygnie bo inaczej wszystko wciagnie ciasto . Mowilam jej wczesniej o przepisie ma mi na skypie napisac ,musze sie przypomniec 🙂 Ale one pyszne sa...mmm 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka
witam sie maloprzytomnie....noc fatalna, maly co chwile budzil sie z krzykiem,ech...
Kobietki mam problem,otoz moj Patrys jak sie denerwuje,albo cos go boli to sie drapie,zwlaszcza po lewym policzku,az do krwi, nie ma zadnego uczulenia,paznokcie przyciete na maksa a on wyglada jakby z wojny wrocil 😞 macie moze jakies pomysly jak temu zaradzic?
Maja- ja tez czasem robie te kokosanki na ciescie miodowym..sa pyszne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny.
kurde ale sie rozpisalyscie 🤪
więc najpierw odpiszę na to co pamiętam ... Monia dobrze wiesz,że uwielbiaam te śpioszki,kwiatuszek wymiata 😁
hmm..i co dalej?
aaa Gosia Twoja mama fsktycznie dziwna kobieta,ale na peno jak już przyjedziecie to będzie się cieszyć,że wnusia i córcia ją odwiedziły 🙂 aa no i faktycznie zmiany nastaly 😮
Nusia mam nadzieję,że Marylcia już lepiej:*

a ja z moim byliśmy wczoraj na 25tych urodzinach naszego swiadka, wiec byly balety na sali 😜 Alanek został z kuzynką męża. 🙂 wróciliśmy po 1.00, bo kolega z którym się umówiliśmy,że będziemy razem taksą wracać się nawalil 🤪 Artur to by jeszcze siedział..zresztą ja też i żona kolegi również 😁
nie no, ale zajebiscie bylo..fajnie sie tak spotkac ze znajomymi i wybawic 🙂
niestety jk wrócilismy to synus sie obudzil i męczyłam się z nim chyba do 4.00,żeby zasnal 🤢 i co? pobudka o 6.30, zasnął o 10.00 i już słyszę,że gada w łóżeczku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
heja 🙂 u nas dziecko spalo z rodzicami.. ona sie chyba przyzwyczaila do spania na lozko i musi czuc nas.. jak ja odzwyczaic? teraz Marcin przeciez na noce w domu 🤢
Tuska to zes sie nie wyspala 😁
a mi Marcin wczoraj koncowki przycinal - no comment dobrze ze w kitke moge je zwiazac 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Vanesska jak stoii!!!! Ślicznotka jak mama 🙃 wirtualna ciotka buziaki śle 😁 😁 😁
U nas znowu tragedia w nocy , tym razem Milan przeszedł samego siebie 🥴 Zasnął o 19 ,pobudka o 24 i nie spał do 3.30 !!!!!!!!!!!!!!! Myślałam ,że zwariuje ! Chciał sobie siedzieć,bawić się,gadał ,krzyczał i zasnął później o 3.30 obudził się o 7.30 i potem zasnął o 8 i obudził się o 10! No dał mi dzisiaj popalić!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOwow!!!!!!!!!!!! Vaneska pysia jak stoi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! sioook 🙂!!! To nasze maluchy chyba tak na zime szaleja w nocy heh, ja juz na rzesach chodze powoli... i jeszcze Michal chrapie!!!!! dzis jak bedzie chrapal to go wygonie na dol bo juz nie mam sily!!!
Nusia az tak zle??? i co jakies zabki widac chociaz? Sylwia Milan to na zabki napewno, a Alan pewnie mscil sie,ze go zostawiliscie 😁 😜
Goska grzywke tez CI podcinal bo tak smiesznie Ci stoi na zdjeciu hehhe Ty wygladasz jak dzieciak!!!! 🙂
Nie mam dzis NIC w planach tylko czekanie na kuriera znow i caly dzien seriale 😁 a pozniej wroci tatus i bede sie na nim wyzywac hehehehe
Ziuziu spi juz ponad godzine, mam patent na nia od kilku dni. W dzien na drzemke klade ja do wozka i jezdze po salonie bez placzu zasypia i jest przy mnie. I spi dluzej jak sie przebudzi zaraz zasypia.Goska teraz bedziesz miala przejscia z Vanesska jak chcesz ja na lozeczko przestawic...kurcze szkoda,ze tak pozno. Napewno kladz ja jeszcze przytomna niech sama zasypia w lozeczku zeby nie miala szoku jak sie obudzi gdzie ona jest. Sie oswoi..i bez nerwow, napewno na poczatku bedzie sie stawiac bo jak to byla mama obok a teraz jej nie ma. Cierpliwie...a Ty jestes mama wiec napewno jestes cierpliwa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...