Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

gosiaa21 napisał(a):
MonisiaD napisał(a):
Moja mama cale zycie mi mowila,kto ma miekkie serce,ten ma twarda dupe.I zawsze mowila,ze ja musze miec bardzo twarda 😁 😁 A na dobranoc znalezione na fb.Trzeba miec z garem...
http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=1970677607

🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 🤢 fujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj


ooooooo kuuuttttwaaaa se kupie ze 3 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
Ja tez sie witam.Spalam dzis moze z 2 godziny 😞I to w ratach,zeby nie bylo...Leb mi peka,za to szefowa cieszy sie jak gdyby nigdy nic 😉 Catrina moj maz tez jest jedynakiem i wcale z tego powodu nie ubolewa.Patrzac na swoje rodzenstwo tez wolalabym byc jedynaczka....Piotrek wczoraj wagi nie odebral,bo skonczyl po 6 i argos byl juz zamkniety 😞Ale juz sobie zrobilam rezerwacje na Wood Green,to od razu przy okazji spotkania z Kasia ja odbiore 😁 Ciekawa jestem,czy wagowo cos spadlo,bo brzuch mi sie zrobil o polowe mniejszy 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Dziewczyny 🙂 my dzisiaj wyspani, bo Alan przebudził się tylko na podanie smoczka jak jeszdcze nie spałam,a później ciągiem spał do 5.15, no i później gdzieś do 7.30, nie wiem doklasnie, bo w sypialni nie mamy zegarka,a do dużego pokoju przyszliśmy 8.10 🙂 może ostatni mi czasy męczyły go te ząbki, dlatego tak źle się spało..
Monia ja już powiedziałam Ci co myślę o Twojej siostrze 😠 po prostu nie znam jej i chyba dobrze, bo nie wiem co bym jej powiedziała jakbyśmy się spotkały 😠
wiesz może w wakacje ją spotkam jak do Was przyjedziemy, choć lepiej dla niej by było..gdybyśmy się nie spotkały.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja raczej byłam pierwsza, bo zaczęłam posta pisać o 8.20,ale skończyłam dopiero teraz 😮 w międzyczasie nakarmiłam młodego, położyłam na drzemkę i teraz jem śniadanie i pije kawę już zimną 😠 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry
u nas noc masakra. maryla ponad 39 goraczki. plakala przez ponad godzine. potem udalo jej sie zasnac na 5 minut i znowu placz. lzy jak grochy jej lecialy. w koncu zrozumialam ze spi tylko na moim brzuchu i tak spalysmy. potem udalo mi sie ja odlozyc na brzuch i spala na swoim brzuszku. i teraz tez marudka i 39,3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
bry
u nas noc masakra. maryla ponad 39 goraczki. plakala przez ponad godzine. potem udalo jej sie zasnac na 5 minut i znowu placz. lzy jak grochy jej lecialy. w koncu zrozumialam ze spi tylko na moim brzuchu i tak spalysmy. potem udalo mi sie ja odlozyc na brzuch i spala na swoim brzuszku. i teraz tez marudka i 39,3

ciekawe od czego goraczka 🤨 moze znow zabki?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ząbki albo 3dniówka?? nie idzie jej zbić gorączki? Bo jeśli nie da się niczym to prawdopodobnie 3dniówka..mnie tak pediatra powiedziała...jak mały miał gorączkę,ale wtedy to okazało się za dwa dni,że nie da ucha dotknac i mial lekkie zapalenie, no a nam udawalo sie zbic temp.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dzieki dziewczyny za cenne porady, wlasnie pije napar z kopru wloskiego a pozniej postaram sie kupic kminek. Biedna ta moja niunia, wczoraj do polnocy nie mogla zasnac tak ja meczylo.
Dzis na 14:00 mamy wizyte u Midwife to moze cos poleci, a infacol tez kupie. Zaopatrze sie bo nie moge patrzec jak ona cierpi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja swietne te zaslony, fajny wzor.
Monia- ty masz silny charakter wiec pusc to co siostra gada pomiedzy uszami i sie nie martw. Maz Cie kocha taka jaka jestes, a jeszcze wszystkich zaskoczysz swoja figura, ten basen to dobry pomysl, regularne plywanie wyrzezbi Ci cala sylwetke.
Nusia- duzo zdrowka dla Marylci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...