Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
E tam Sylwia,na poczatku zawsze najpierw woda schodzi z organizmu i to co masz zalegle w jelitach.Ale i tak milo zobaczyc mniej kg 😁 😁 A do tego swieta i Polska przed nami haha 😁 Kochana,jeszcze chwila i bedziesz mezatka 😁 Jak tam ida przygotowania?A tabletki powinny dzis dojsc,bo w soboty roznosza recorded lettlers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
Spoko loko jeszcze będziemy szczupłe osy jak Gośka 😜
A przygotowania dobrze ida,ale ja w dalszym ciągu nie mam sukienki :P Chodze po tych sklepach prawie codziennie i oglądam i nie mogę się zdecydować ,a chcę ubrać się tak ,żeby potem nie żałować i nie mówić ,że teraz ubrałabym się inaczej...
Ogólnie stresować się już zaczęłam i oglądałam na youtubie jak wygląda taka ceremonia ,bo ja już nie pamiętam kiedy ostatnio na ślubie byłam 😉Znając mnie pewnie się będę jąkać tak mnie trema zje! 😉 😉 😉
A Ty Monia masz cywilny i kościelny?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witajcie 🙂
a u nas noc byla zarabista - Kaya cala noc w koncu przespala bez zadnej pobodki 🤪 obudzila sie o 7.30 🙂
M wrocil dopiero o 23.30, ogrzalismy w piekarniku kebaba i pomoglam mu go zjesc, do tego goraca herbatka z cytryna, a wszystko to kolo godz. 00.00 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Sylwia, popatrz tez w internecie na sukienki, moze cos ci przypadnie do gustu. poprzymierzaj w sklepach jakies sukienki. czasem na wieszaku sukienka nie wyglada najlepiej, a na Tobie wlasnie "ozyje" i poczujesz sie w niej swietnie 😉
moim zdaniem trzeba duzo przymierzac, zeby potem miec porownanie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
U mnie babcie bulwersują się ,że ooo jak cywilny teraz weźmiecie to już z kościelnym będziecie zwlekać. Ale nas teraz nie stać na takie weselicho jakie ja sobie wymarzyłam z cudowną suknią itd.. dlatego chcemy wziąć ten cywilny ,a za rok może jak się uda to weźmiemy kościelny! 😉
Monia to Jula już zaraz będzie chodzić,więc obrączki Wam będzie mogła zanieść chyba czas pomyśleć coś 🙃 🙃 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka
U mnie noc calkiem..calkiem. A Tesciowa juz niestety pojechala-szkoda 😞
Moj pracodawca zrobil mi niesamowityprezent na swieta-dostalam bonus swiateczny-1tys. funcaikow 🤪 🤪 jak zobaczylam na koncie to malo zawalu ze szczescia nie dostalam 😁oczywiscie od wczoraj popadlam w zakupowe szalenstwo,ale...latwo przyszlo to i latwo pojdzie...
Mia- u nas na kolki pomagala suszarka,cieple powietrze dziala rozkurczowo,a dzwiek uspakajajaco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry 🙂

Jula jednozebna zarabiscie wyglada 🙂 nocka w miare minela, ale teraz znowu ponad 39 i najgorsze jest to ze nie da sobie paracetamolu podac. pojade do bootsa zobaczyc czy czopki maja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziendoberki baby 🙂 my wstalysmy o 6.30 bo trzeba bylo pogadac i nawalic w pampka 🙂 a pozniej mala zasnela o 8.30 i dalej spi! Czekam dzis na kuriera,zeby nadac paczke do Pl.
Nudata! Wspanialy bonus akurat w momencie kiedy mialas dolek z tego co pisalas 🙂 Udanych zakupkow 🙂!!!!
Monia swietnie Ci waga leci! Mi troche wolniej jakos ale widze po sobie 🙂 Sylwia pewnie dostaniesz dzis tabletki ja nie pamietam czy ja tez zamawialam jakos przed sb? 😮 ja mam skleroze!!!!! serio!!
Julia to artycha 🙂 swietne te ubranka z tej strony. Jakbym miala taki kwiatek to sama bym to nosila hehe 🙂 spiaca jestem 😞
A mialam zapytac Monia masz taki sam materac.Jula tez sobie taki odgniot na materacu zrobila na glowke? Zuzia ma taki dolek i zawsze jak ja klade to ona tak sie wierci kreci pelza na plecach ,zeby glowka akurat tam lezala 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...