Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
sylvianka3 napisał(a):
Kurcze Gosia to faktycznie ,no ale jak nie macie innego wyjścia. A Ty nie mogłabyś wrócić np. na pół etatu???

wiesz co to jest tak powiedzialam im ze moge wrocic na 16h no ok. czyli albo 2dni po 8h albo codziennie 4h.. a tak taka kurwa jest ze mnie wpierdolila na 12h .. ja sie zgodzilam bo inaczej nie dzwoniliby do mnie. Ale jak sie zgadzalam na poniedzialek to jeszcze nie mielismy informacji ze marcin na dniowki przechodzi...
tak mi jest jej szkoda... 😞 ja nie wiem jak wytrzymam w pracy jutro 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia wytrzymasz bo jestes mama 🙂 a Vanesska napewno w dobrych rekach jest moze sie czegos nowego nauczy od kogos 🙂 powodzenia jutro!
Sylwia pij ,a co se bedziesz zalowac 😉
Nudata no dawaj wit c do mleczka to fakt. I najlepiej leccie do lekarza bo on jeszcze malenki jest..
Monia!!!!!!!!!!!!!!!!!! Gdzie jestes?????????? Kasia??????????Nusia???????Mia????????Catrina????????????/hehehehe nikogo nie minelam ? :P
Zuzia po kapieli walczy z kolderka i gada do misiow slysze 😁 Dzis byla kapiel w duzej wannie ale byla zadowolona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem ale nie mam sily na nic... maryla spala w lozeczku 15 minut, pozniej ryk. zasnela na mnie, odkladalam ja i znowu ryk. udalo mi sie ja na sile na boczku polozyc i spi. zobaczymy na jak dlugo

juz sie budzi. ide sie do niej przytulicccccccccccccc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam moje Panie!
u nas powiem tylko,że noc okropna...nie wiem ile bylo pobudek:/ przed 2.wzielam Alana do nas,żeby go uśpić,bo nie było szans,żeby zasnął w łóżeczku...no i zasypiał,ale co wypadł smoczek to ryk 😞 😞 i tak przez godz.:/ odłożyłam go do lozeczka,bo myslalam,ze zasnal to znow ryk,A. go pilnowal,a ja poszlam mleko robic...zjadl i zasnal,ale non stop sie wiercil!!!! nie wiem o ktorej sie przebudzil..na pewno po 5. no i wzielam go do siebie i nie wiem o ktorej sie obudzil, o 8. przyszlismy do duzego pokoju,ale z godzine to ja do siebie dochodzilam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc baby 🙂 Kurier byl dopiero kolo20stej wczoraj i jeszcze by bez zaplaty pojechal taki zakrecony.. 😁
Ehhh Marylka bidulka, Nusia daj znac co te mundre glowy w przychodni powiedzialy.
Ja juz nie marudze ile sie mala w nocy budzi bo bym codziennie musiala marudzic, taka nasza rola matki zeby wstawac bez gadania kiedy dziecko nas potrzebuje 🙂
A ja wczoraj na noc zezarlam 2 parowki sojowe ,ktorych nie jadlam z pol roku i taak mnie zoladek bolal,ze musialam krople pic ,rano juz ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witajcie 🙂
nie bardzo mialam jak was poczytac dokladnie, przelecialam tylko tak"PO LEPKACH" ☺️
buziaki dla ALANKA 😘 😘 😘 😘
Gosia, trzymam kciuki za Ciebie i Vanesske, oby takie zmiany przytrafialy sie jak najrzadziej 🤢
Patryczkowi - zdrowka 😘
Marylka, kochanie, szybciutko wyzdrowiej 😘 😘 😘
moze sie tez skusze, na PLOKTARE, ale kiedy.... 😮
nie pamietam, co jeszcze, mala steka, spadam zrobic jej platki z mlekiem krowim 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doberek 😁
Alanku sloneczko moje wszystkiego najlepszego z okazji 9 miesiecy:*Duzo zdrowka,szczescia,przespanyh nocek i wiele radosci i usmiechow w twoim zyciu 🙂
Gosia powodzenia w pracy.Wiem,ze ciezko ci bedzie,ale dasz rade i Vaneska tez bedzie ok.Nusia ciesze sie,ze z Marylka juz lepiej.Daj znac,jak tam po wizycie u lekarza.A ja was wkurwie od rana 😁 Wazylam sie i jest -3kg 😁 😁 Hihihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...