Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
Maja najpierw musze kupic porzadna wage 😜 😜 Bo narazie waze sie u nas w aptece za 20p.Dzis mam plan sie zwazyc z ciekawosci,bo mi malzonek powiedzial,ze brzuch mi bardzo spadl 😁 😁 😁 A dopiero 2 dni biore te tabletki.Ciekawe co bedzie za miesiac.Ja to taka jestem,ze mowie,ze bede sie co tydzien wazyc,a potem i tak codziennie na wage bede stawac haha 😁 Ale powiem ci,ze mimo tabletek jem 3 male posilki dziennie,zeby sobie metabolizm przyspieszyc.Bo wtedy organizm tego co zjesz nie doklada w tluszcz tylko trawi co zjesz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MonisiaD napisał(a):
kasiak napisał(a):
MonisiaD napisał(a):
Waga zamowiona 🙂Piotrek ma odebrac rezerwacje w argosie i zaplacic 😁 😁 😁


stawiam, ze bedziesz sie wazyc dwa razy dziennie 😁 😁 😁

E tam,tylko raz dziennie na czczo,bo wtedy najfajniejszy wynik jest 🙂


chyba, ze po zalatwieniu spraw w toalecie 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Ja jutro tez sie wybieram na wood green do wilkinsona,bo juz 3 dni temu dzwonili,ze moje zamowienie jest gotowe do odebrania.Kebaba niekoniecznie,ale rybke z surowka moge zjesc 🙂 🙂A do ktorego kebaba?Tego niedaleko stacji?Tam zawsze jest mniam mniam,az slinka kapie 😁 Wysle ci na priv moj nr 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wstretne baby......:P
Monia ja mam wage i sie waze czasem nawet i codziennie rano! To jest chore :P!!!!
Mi boczki spadly troche juz ale w kg to samo jest. no moze troche mniej. Ale tydzien biore prawie wiec spoko dopiero sie ogranizm rozpedza, a i ja jjem normalnie sniadanie jakis tam obiad i cos tam pozniej ale lekkie potrawy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i wiecie co... mamy pampki 3ki midi i juz kilka razy przeciekly! przescieradlo mokre, spioszki tak samo.......gowniane jakies, mam wrazenie ,ze im wiekszy rozmiar tym mniej chlonne....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Do 22 roku zycia moja stala waga to bylo 48kg przy 170cm wzrostu.Ehhh dawno temu i nieprawda 😉 😉Maja ja tez kupowalam active fit na noc,a potem okazywalo sie,ze pampera na noc wiekszego trzeba bylo zakladac.Moze sprobuj na noc 4 zalozyc.No albo druga opcja,ze Zuzia sie mega wierci,to polecam easy up,bo sa jak majtki i tego rzepa nie przesunie.My ich uzywalismy przez miesiac,jak zeby szly i mloda sie strasznie po nocach rzucala.Kaska to wysle ci na fb 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

goska 45kg i metr dwadziescia wzrostu 😜
u nas noc koszmar..... i o 5 sie obudzila i lodi lodi lodi lodi w lozeczku. pol godziny ja w livingu bujalam zeby zasnela.
a ja wczoraj z trenerem na playce cwiczylam przez godzine 🤪 i slodyczy nie jem od niedzieli (wczoraj tylko malego pierniczka kolezanka mi wcisnela ale jakos mnie nie cieszyl:P)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...