Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
MajaCh napisał(a):
nusia27 napisał(a):
Goska jak dziecko szczuje, no chodz chodz 😜 vanesska bomba a mikolajek jeszcze lepszy 😁

a ja mam hakera w domu, mala tak cos nacisnela na klawiaturze, ze mialam obraz na monitorze do gory nogami 😜

hehehhe i jak to zmienilas?? czy piszesz tak do nas? heh

napewno pisze tak do nas 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

Gosia to jeszcze tych dziur bedzie duzo bo ona dopiero rozpedza sie z rozwojem. Niech ta dziura bedzie glowa osla zrobiona :P
Michal ma plana na carboot jutro pojechac, ciekawe co wymyslil......
Kurde dzwonila dzis do mnie ta znajoma, ktora czeka rozwod,az mnie serce scisnelo ..oni jak rodzina swego czasu ,razem na wakacjach bylismy.. nie ogarniam czasem...
A i jeszcze ogladalam a raczej czytalam cos przesmutnego o dziecku z Anglii miesiecznym chlopcu ale nie bede opisywac bo i Wam serca popekaja.. nie wiem czy Gosia tego nie wrzucalas i napisalam nie na slabe nerwy. Nie czytalam jak wrzucilas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nasciagalalm koled poslkich w roznych wydaniach i katuje Zuzie od wczoraj zeby znala 🙂 Arke Noego i Golcow i koledy w wydaniu chorow dzieci 🤪 Golce wymiataja 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
😠 😠
juz 2 tygdnie czekamy za czekami z pracy Marcina 😞 koles placi czekami nie przelewami na koncie w tamtym tygodniu nie dal, w tym tez ... nam sie kasa konczy, on nie wiadomo kiedy przyniesie czeki 😞 tlumaczy sie ze zapomina, albo nie ma czasu na wypisanie, albo nie zjawia sie w fabryce..
ostatnio jebnal tekstem ze po co im czeki on myslal ze macie pieniedze a pracujcie dla mnie dla przyjemnosci 😠 😠 😠 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nadrobiłam Was dziewczyny, ale muszę się wygadać, bo już brakuje łez!!!!!
Dzisiaj mój małżonek wrócił wcześniej z pracy i myślałam,że będzie miło..w końcu MIKOŁAJKI!!! Dał mi czekoladki wszystko super, ale co? Posprzątałam mieszkanie, bo rano była ciocia A., później Marlena(koleżanka) obciąć młodego.. no i mieszkanie było ogólnie posprzątane, ale wiecie o co mi zrobił awanturę, że zapomniałam wynieść JEGO spodni i bluzy, które leżały złożone na oparciu kanapy!!!! Pewnie nawet tego ciocia czy Marlena nie zauważyły, ale on mi oczywiscie pojechał,że jak już sprzątam to mogłabym to robić porządnie, a jak mam tak sprzątać jak do tej pory to lepiej jakbym nic nie robiła!!!!! Zjebał mnie jak psa, jebnął te ciuchy na korytarz..po czym mu powiedziałam,że przyjeżdża jego rodzinka nie moja i to on się będzie wstydził nie JA!!!! więc zebrał je do przyjazdu teścia i szwagierki, no i jej faceta nie odezwał się ani słowem!!! Jak przyjechali to odzywał się normalniejakby nigdy nic, a jak pojechali to odpowiadał mi tylko na pytania. Położył małego i poszłam się do niego przytulić, ale wiecie co? odechciało mi się jak widziałam jego minę. Poszłam do kibla, wróciłam z niego i oświadczyłam,że idę spać..powiedziałam 😁OBRANOC, odpowiedział. Ja to poszłam spać,żeby sobie poryczeć,ale co? Ledwo się położyłam przylazł za mną!!! Usłyszał,że płacze to zaraz mnie przytulił, no i spytał czemu płacze, ja mu powiedziałam,że nic idź spać...Obrócił się, no i mu w końcu powiedziałam,że tak po prostu muszę odreagować... po czym on zaraz chrapał, kopnęłam go, bo mały się przebudzał tak głośno ten chrapał..jak się przebudził to coś tam zaczęłam mu nawijać, ale on nic nie rozumie...twierdzi,że on nie jest niczemu winien!!!! No fakt, jak mogłam zapomnieć FACECI nigdy nie są winni!!!!
Ja to chciałabym miec tak wszystko w dupie jak on, ale nie umiem!!! ja zawsze ryczę i to zawse ja zaczynam z nim gadać!!! No i przez to mnie chyba nie szanuje, bo on mnie zjebie...pokłócimy się, on wszystko ma w dupie,a że ja nie umiem długo nie gadać z nim to się pierwsza odezwę... kurwa, przecież ja sama siebie nie szanuje, to jak on ma mnie szanować???? Później gada mi,że mam za niską samoocenę i powinnam się wyżej cenić, ale jak ... jak on wiecznie ma do mnie o coś pretensje...

to ku.wa napisałam litanie...sorki,ale musiałam to z siebie wyrzucić 😞((((
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosiaa21 napisał(a):
MajaCh napisał(a):
nusia27 napisał(a):
Goska jak dziecko szczuje, no chodz chodz 😜 vanesska bomba a mikolajek jeszcze lepszy 😁

a ja mam hakera w domu, mala tak cos nacisnela na klawiaturze, ze mialam obraz na monitorze do gory nogami 😜

hehehhe i jak to zmienilas?? czy piszesz tak do nas? heh

napewno pisze tak do nas 😁


ta na glowie stoje przed kompem 😁 wygooglowalam na laptope i to jest skrot ctr+alt+strzalki 😜 cale zycie czlowiek sie uczy. a mezus od razu powiedzial ze w pracy dowcip zrobi i w komputerze przestawi 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tuska sama sobie to robisz kobieto! A jakie Twoj maz ma wartosci,ze sie przypierdala o pierdoly? Niedobrze....Michal nie ma prawa mi zwracac uwagi o nic jesli chodzi o prowadzenie domu kilka razy mu pokazalam jak mu sie gacie koncza i kto tego pilnuje :P
Oj Tusia i nie becz . Ty jestes bo egzystujesz,a nie na pokaz dla rodziny.Jak by byla jego familia to bym jeszcze zlosliwie cos odjebala :P Badz szczesliwa!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
duzo bylo do nadrabiania, przeczytalam wszystko, ale nie wiem czy wszystko zapamietalam ☺️
Julcia na filmiku pokazala, ze tymi swoimi placzami niezly glosik sobie wyrobila 🤪 🤪
Catarina, Twoja mala to taki sliczny pucus 🤪
Tuska, a Twoj maz to jakis pedant jest czy co? nie rob niczego przez 2 dni -3 dni i wtedy dopiero zobaczy pan porzadny jak moze w domu wygladac. zaprzyj sie w sobie i nie podchodz pierwsza, tak go nauczylas i teraz dlatego po Tobie jezdzi 😠 zacisnij zeby i bron swojej racji 🙂
Vanesska - wielki postep i teraz faktycznie juz tak bedzie, ze kazdego dnia cos innego pokaze 🤪
Nusia, Marylka jest wieksza od Kayi, a mlodsza 😁

a teraz o mnie:
mamy problem z lotem, bo lot londyn - kijow zmienil sie godzinowo, przesuniecie o 1,5 godz pozniej i w zwiazku z tym nie lapiemy sie na lot kijow - lwow.
mamy 3 opcje do wyboru :
1-nocowac na wlasny koszt w kijowie i wyleciec drugiego dnia rano do lwowa,
2- z kijowa samemu zalatwic transport do lwowa
3- zrezygnowac zupelnie i oddadza kase.

wybralismy 1 opcje. rozmawialam z nimi, ustalilismy wszystko, facet przez tel mi potwierdzil i powiedzial, ze wysle zaraz maila potwierdzajacego.
my zabookowalismy sobie hotel. a potwierdzenia nadal nie bylo 😠 potem kolejny tel i okazalo sie, ze niewiadomo, czy zalapiemy sie na lot nastepnego dnia, bo jednak nie ma tego potwierdzenia 😠 a hotel jest i nie mozna zrezygnowac, bo i tak obciaza na 1 dobe.
potem M stwierdzil, ze moze wynajmiemy z kijowa samochod, ale okazalo sie ze bardzo drogo wychodzi. potem ja wymyslilam, ze moze w takim razie zrezygnujemy, kase oddadza, a pojedziemy samochodem naszym. M stwierdzil, ze co prawda w grudniu sniegu ma nie byc, ale w styczniu moze zasypie i moze byc nie halo z powrotem....
w koncu sie poklocilismy, M stwierdzil, ze mam jutro zadzwonic i zrezygnowac i nigdzie nie jedziemy 😠 ja mu na to, zeby sobie sam dzwonil, bo ja jego sekretarka nie jestem 😠 😠
w kazdym razie zobaczymy jak to bedzie. on walnal focha i dawno spi 😠
a zapowiadal sie taki mily dzien.... Mikolajki..... M zrobil niespodzianke i wrocil wczesniej z pracy, bo juz w poludnie byl w domu z prezentami 🙂 Kayi kupil wozek - chodzik z FP - wrzuce Wam zdjecie zaraz, zreszta sa na FB 😉
pojechalismy kupic fotelik.... a potem... OOOOO 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/442/img3308z.jpg/][IMG]http://img442.imageshack.us/img442/593/img3308z.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/835/img3295r.jpg/][IMG]http://img835.imageshack.us/img835/2567/img3295r.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/818/img3297tw.jpg/][IMG]http://img818.imageshack.us/img818/1867/img3297tw.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/854/img3301x.jpg/][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/9193/img3301x.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to widzę,że nie tylko ja miałam kłótnie z mężem!!!
dzisiaj wychodząc do pracy powiedział tylko: na razie, a to też tylko dlatego, o wstalam do małego w tym momencie jak wychodził ...
Maja ja wiem,że ja sama sobie to robię..bo pozwalam po sobie jechać, a później sama idę się odezwać, ale co ja zrobię,że nie lubię za długo się nie odzywać???!!! On za to nawet 5dni może się nie odzywać.. tak jak napisałam .. sama siebie nie szanuje to jak mają mnie inni szanować? 😞
mam doła i ch.j za około 30min. przyjdzie ciocia po Alana.. a ja sobie posprzątam..bo już wczoraj się z nią umówiłam..jakbym się z nią nie umówiła to za ch.j bym nic nie zrobiła!
Jeśli chodzi o to czy mój jest pedantem to nie...ja po prostu nie lubię sprzątać i rzadko kiedy mieszkanie jest na błysk,zazwyczaj ogarnę powierzchownie, zdarza się,że czasem nic nie zrobię,bo mam dzień lenia,ale dla niego zawsze źle...nic nie zrobię źle, ogarnę powierzchownie źle, generalne porządki źle, bo robię na odpier.ol się, czyli niedokładnie!!Fuck!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doberek 🙂Tuska ja ci milion razy mowilam,zebys mu nie ustepowala i kazala samemu sobie posprzatac.Co za gbur,normalnie bym go zjebala.Za dobra dla niego jestes kobieto i tyle! Kaska to naprawde macie przeboje z tym wyjazdem,no ale napewno jeszcze cos wymyslicie do wyjazdu.Chodzik jest swietny 🙂 A fotelik jaki w koncu kupilas?A co do Julii vocalu,to Piotrek twierdzi,ze to po mamusi 🙂 🙂
Catrina boska pyzunia 😁 I tez sie zgadzam,ze z mamy to ma tylko dol haha 😁 Goska Vaneska wymiata 😁 Teraz to sie dopiero zacznie 😁 Nusia mi tez raz komputerowiec nakombinowal w kompie...2 dni to naprawialam 😉A u nas popoludnie na spokojnie.Piotrek wrocil,to wyszlam sobie sama na spacer,bo juz mialam dosc,mloda wykapalismy,tatus ja nakarmil i uspil i pierwszy raz od dawna nie padlam,tylko gadalismy sobie do 11 😁 Kurcze,jak ja go kocham.Tylko czasem jestem zbyt zmeczona,zeby mu to okazywac.Maja tabletki sa super.Wczoraj nie bylam ani glodna,ani nie mialam zadnych obiawow i zasnelam bez problemu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monia, kupilismy ten :

http://www.toysrus.co.uk/Babies-R-Us/Travel-and-Pushchairs/Car-Seats-and-Boosters/Group-1/Britax-Eclipse-SI-Car-Seat-in-Olivia(0076626)

opuszcza sie leciutko, obicie jest naprawde bardzo dobre gatunkowo, cale wykonanie, lacznie z plastikiem rzetelne. masz racje, niektore britaxy obicia maja tragiczne. z tego jestem zadowolona 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde dobrze w takim razie,ze Michal wrocil po 22giej z pracy heheh i tak sie z nim pocielam ale to o pierdoly i cala noc chrapal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😠
Tuska musze Ci powiedziec ,ze to co on robi (Twoj A) jest chore!!!!! To sie nazywa fachowo szantaz emocjonalny! Ale nic sie nie zmini dopoki Ty sie nie wezmiesz, sprobuj z innej strony, Alanek jest jeszcze maly ale pomysl czy on nie bedzie tego widzial? Jak sie plaszczysz przed facetem......chcesz zeby Alanek mial taki wzorzec zwiazku? Pamietaj,ze Wy jestescie we wszystkim dla niego wzorcem!!!!! Jak tak sie bedziesz godzic to maly bedzie panny zle traktowal....
Kasia czyli razem pojechaliscie po fotelik 🙂 W sumie to mieliscie problem z tym wyjazdem, nerwy itd. wiec klotnia murowana, u mnie byloby to samo ... bankowo. My mamy za rok jechac i juz sie o to klocimy, bo Michal sie boi autem jechac ,a ja mu powiedzialam,ze sama samolotem nie polece, bo on sie boi juz latac i powiedzial,ze nigdy wiecej, i ze on pojedzie autokarem.taaaaaa.
Kayka ma wyraz twarzy rozrabiaki hehehhe!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Poczytalam Was troszke i pozniej wiecej napisze,bo dzisiaj ide do kumpeli na kawe .A dosłownie padam... w nocy mialam pobudki co 2 godziny i non stiop placz!Pierwszy raz tak 🥴 mi sie juz plakac chcialo,ale nie mial juz goraczki . Moze to ten drugi zabek i tym razem tak lagodnie nam nie pojdzie... 😞 ok pozniej sie odezwe buziaczki dziewczyny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czesc, u nas noc tez chujowa.. ciagle sie rzucala, otwierala oczy, teraz odsypia z tata na lozku 🤢
Tuska Kasia dobrze mowi nie sprzataj przez 2-3dni to zobaczy jak to jest 😁 i sprobuj choc raz fochnac sie na serio i dlugoo... to od razu zmieni nastawienie... ja tez kiedys ta mialam ze mimo iz byla wina M to szlam pierwsza do niego ale od pewnego czasu to on ciagle przeprasza bo sie focham jak stad do Polski 😁
Kaya jaki fajny ma ten chodziko-wozeczek, sliczna jest ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...