Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
hej, te ktore nie maja mocnych nerowów nie czytac! http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/wielka-brytania-i-Irlandia/wielka-brytania-zgwalcone-niemowle-walczy-o-zycie,1,4946229,region-wiadomosc.html#.TtyGTSWiWUR.facebook
bylismy dzis u poloznej i zmienilismy w koncu bo tamta zezolicha ostatnio badała i widziala Vanesske jak miala 3 msc 🤢 dzis bylsimy zmienic i jutro przyjdzie nowa do nas 🙂
mam pytanie... dzisiaj rano Vanesska strasznie plakala (niestety wina rodzicow) i jak sie obudzila to miala straszne czerwone kropeczki ( cos ala pieg) na polikach, za uszkami i trszke na cycuszkach... nie wiem co to.. polozna kazala kremem smarowac 🤢
Alanku gratuluje zabka 😘
Maja ja wole zielone choinki 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

młody spał ponad godzinę,a później?? Ryk masakryczny!!!!!!! cały mokry, ja od tego uspakajania go tak samo 😞 nurofen dostał i na razie oki, ale na noc mu też dam.. bo pieprzony żel dziś nie pomaga.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
to sie pospieszylas z ta choinka 🤪 ja jestem zwolenniczka zywych choinek i ubieranych najwczesniej 1-2 przed wigilia 😉 ale.... kazdy woli inaczej 😜
a tak poza tym, jestem w podlym nastroju, chyba jakas depresja mnie dopada. Mpracuje codziennie, nawet w niedziele i tak podobne bedzie do wyjazdu. wyjezdza przed 6 rano, wraca kolo 21szej. ja juz swira juz dostaje 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje zabka 🙂

Maja znalazlas choinke 😜
nasza wczoraj tak ladnie swiecila 🙂 u asi i izy wszystko w porzadku, robilysmy im dzisiaj zdjecia, pozniej wrzuce. maryla wlasnie walczy z mandarynka 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
gratulacje zabka 🙂

Maja znalazlas choinke 😜
nasza wczoraj tak ladnie swiecila 🙂 u asi i izy wszystko w porzadku, robilysmy im dzisiaj zdjecia, pozniej wrzuce. maryla wlasnie walczy z mandarynka 😜


pozdrowienia od nas 😘
Kaya nauczyla sie otwierac szafe rozsuwana i teraz co chwile sie do czegos dobiera 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Noooo gratulacje ząbka Alanek :*:* Jeszcze czekamy na Zuziaczka ziąbala 🙂
Gosia Milan miał właśnie takie kropki na buzce za uszkami i kolo jednego sutka i w Polsce byłam prywatnie u alergologa i przepisał nam maść jakąś silną ,bo okazało się że to jakieś łojotokowe zapalenie skróry,które występuje często u dzieci tak mniej wiecej do 6 miesiąca.Już kiedyś o tym pisałam ,co myślałam ,że to skaza białkowa.
Albo może po prostu coś zjadła Vanesska ,albo jak. Ja teraz też przestałąm Milanowi dawać bananka ,bo wcześniejw szystko wciągał co bananowe aż uszy Mu się trzęsły ,ale co zje to zaraz Mu też wychodzą plamy czerwone i kropki ,wiec chyba jest uczulony i narazie odstawiliśmy bananowe szalenstwo 😉 😉
Maja klimatycznie wygląda ta biała choinka 🙂 My mamy taką zieloną sztuczną,ale chyba większa kupimy ,bo teraz w salonie dużo miejsca i ładnie bedzie wyglądać taka duża 🙂
Maja no i to było zaległe szczepienie ,bo przecież w Polsce bnyliśmy dwa miesiące i z dwoma szczepieniami byliśmy w plecy no i teraz miał te ostatnie... 3 ukłucia! Tak przezywałam ,ale przy pierwszych dwóch nawet nie drgnął!!! A dopiero przy trzecim ukłuciu troszkę zapłakał ,ale syzbko dałam butle z piciem i sie uspokoił ,myślałam że bedzie gorzej,bo zawsze w histerie mi wpadał na szczepieniu 😉 😉
No to ja się rozpisałam... 🙃 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A jeszcze dopisze ,że dzisiaj była u mnie koleżanką z niunią w wieku Milanka,ale Malutka jest bardzo chora i waży tylko 5 kg i jest taka drobniutka, malutka!!!ale taka kochana, jak wzielam Ją na rece to leciutka jak piórko !!! A Milan tak Ja obserwował po głowce dotykal i po raczkach! A jak patrzył ,że Ja trzymam i tam do Niej mowie to zazdrosny się robił i plakac chcial!!!dzieci to są kochane hehehe 🙂 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
kasiak napisał(a):
sylvianka3 napisał(a):
AAAa i jeszcze napisze tylko :P Milan waży 11.18 kg 🙃


OMG 🤪 🤪 🤪
a na co chora jest ta kruszynka? (jesli mozesz napisac ☺️ )

Ogólnie powolutku się rozwija i nie widzi dobrze. Mają cały czas rehabilitacje, ćwiczenia itd. Ogólnie podziwiam tą koleżankę ,że ma tyle siły w sobie. Ale widać po Niej jaki ma żal w sobie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/849/dsc1369w.jpg/][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/5820/dsc1369w.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...