Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Catrina Jula przy 39stopniach goraczki leciala mi przez rece ale dalej sie smiala i chciala latac 😁 😁 Dam ci rade,bo tez juz w wielu przychodniach bylam zapisana,az w koncu znalazlam ta.A wiesz jakie byly kryteria szukania?Chcialam taka,gdzie sa angielscy lekarze,bo oni cie tak nie zbeda chamskim komentarzem.Moi sa naprawde swietni,a wizyte bukuje przez neta i nigdy mi sie nie trafilo,zeby terminow braklo.Nawet jak weszlam z ulicy ze Julii cos do gardla wpadlo,to od razu pielegniarka mnie przyjela a potem lekarz..niestety czarny 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

Goska jak dziecko szczuje, no chodz chodz 😜 vanesska bomba a mikolajek jeszcze lepszy 😁

a ja mam hakera w domu, mala tak cos nacisnela na klawiaturze, ze mialam obraz na monitorze do gory nogami 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w koncu usiadlam na dupie!!!!!!!!!!! jak dobrze sie rozciagnac 🙂
Catrina jaka masz smieszke fajna!!! 🙂 rzeczywiscie niewykapana mamusia :P
Goska teraz to nie pogadasz taka ksiezniczke tak trzymasz na filmiku to widac jakie wlosy jej urosly juz nie wspomne o kocich ruchach heheheh, bez jaj swietnie to wyglada jak pelza, fajnie ja zachecasz 🙂 jeszcze tyle przed nami..... 🙂
Sylwus trzymam kciuki zeby po nocy bylo lepiej! A dajesz mu cos ? jakies czopki czy syropek?
Ja podlaczylam w sypialni tego smrodka mietowego i mala teraz sie sztacha przez sen 🙂 Dzis z nia bylam az zasnela, w sumie to poszlam na dol na chwilke po mokre chusteczki wracam ,a ona targa poduche i buzie w nia wtula!!!! poczekalam az zasnela i ja odlozylam na miejsce i wcisnelam polowe mocno za materac, nie powinna jej dac rady wyciagnac teraz. Ale to slodkie tak sie wtulila 🙂 i gadala tak przed snem plujac: a pfu,a bfu ,a ba itd heh zaplula sie bardzo 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nusia27 napisał(a):
Goska jak dziecko szczuje, no chodz chodz 😜 vanesska bomba a mikolajek jeszcze lepszy 😁

a ja mam hakera w domu, mala tak cos nacisnela na klawiaturze, ze mialam obraz na monitorze do gory nogami 😜

hehehhe i jak to zmienilas?? czy piszesz tak do nas? heh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...