Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
Monia,Monia Ty to masz się z tą siostrą 🤢 🤢 🤢 a myślałam ,że może akurat razem fajnie ten czas spędzicie.
Kurde ja chyba też te tabletki zamówie. Maja mówi ,że działają to chyba warto spróbować 😜
Nusia Milan też właśnie odpadł ,wiec chyba zrobie tak jak Ty i walne się z Nim 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
Moje dziecko wlasnie sie puscilo na ok 15 sekund 😁 😁 A wczoraj przestala cala reklame heyah 😁 Maja nie ma problemu,wazne,ze dowiedzialam sie,ktore tablety mam zamowic.Sylwia 35f to i tak niewielka cena za dobry humor i spadek wagi 😁 😁 Bo widzialam,ze te tablety zwiekszaja poziom seratoniny-hormonu szczescia 😜 😜 Maja u mnie Vicks juz chodzi i fajnie sie zapach po calym mieszkaniu rozchodzi 🙂Jest jeszcze lepszy i cichszy niz siostry 😉Dobra ide zeby myc i do pracy,bo maz juz po nas jedzie.A przed chwila byl moj landlord i zjebe dostal,ze mi taki burdel zostawili 🤪 Jak sie cos robi,to sie po sobie sprzata 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
sylwia gosiaak21 chyba 🤨
u nas bojler nadal nie działa 🤢 musialam po 23ej małą wias do siebie na lozko i przytula cala no bo mimo cieplego odzienia raczki miala lodowate. Farelka nam chodzi caly dzien ale w innych pokojach jest zimno... a na noc nei moze chodzic bo ona swiatlo daje i jest widno jak w dzien 🤢 Marcin zaraz bedzie w kominku ropalal zeby cieplej bylo..
wlasciciela nie ma.. koles od bojlera nie odbiera 🤢 jak mi sie dziecko rozchoruje to zajebe!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoznione milion caluskow dal Zuzi 🙂

u nas noc fatalna. wrocilam po 12 do domu po czym maryla sie obudzila. nie spala do 3 a pozniej od 6 plakala a o 7 happy pobudka

a film beznadziejny tak jak mowila maja - jak zobaczylam cesarskie ciecie zrobione zebami to myslalam ze pekne ze smiechu. po porstu zenada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zuzia dziekuje wazelinkom 😁 hehehhehe wczoraj buczala caly dzien i co sie budzila to z placzem jak nie moje dziecko.....dzis ja w nocy zabralam do siebie do lozka bo Michalspal w pracy jaka byla radosc jak sie obudzila i rozejrzala i zobaczyla mame obok 😁 jeej 🙂)) bo tak to ciagle spi w lozeczku..
Jej Nusia co z Marylka...? u nas tylko 2 pobudki na szame 00.40 i 03.40 a potem pobudka na dobre o 7mej jak tata wrocil. Mielismy jechac na carboot ale Zuzia kupalka nie robila i musimy czekac....ostatnio jak jechalismy juz to sie zesrakala i zaraz powrot zeby przebrac..
Gosia jak po nocce dalyscie rade? chodzi mi o bojler..a i jak praca, ile razy w tyg?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia Julka ci bedzie smigac niedlugo 🤪

a ja moje dziecie zaraz przez okno wyrzuce wiec jak ktoras chetna to zapraszam 😜 😁
marud taki ze szok na bank nastepne zebole ida
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...