Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

No hoodia to pic na wode jednak , dam ja Michalowi powiem,ze dziala ale dla mnie za slabo :P bo inaczej by nie chcial hehehhe, a u niego placebo moze zdzialac cuda hahahhaha
Monia no daj nam znacjak bedziesz po ja widzialam tesco w necie taki program mozesz sobie wykupowac dietetyka chyba 15 f na miesiac i ustawia Ci diete dokladna, tyle,ze wszystko przez internet wypelniasz ankiety itd, a mi sie wydaje,ze dietetyk musi Cie widziec, bo np chudniesz w pasie a biodra zostaja, albo biodra spadaja a nogi zostaja, wtedy trzeba co nieco zmieniac......chcialabym miec taka wiedze 😁 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

Zolza zamiast spac to sobie spiewa pieknie w lozeczku i tak ladnie glosno ziewa i gada!!!!Masakros. Kurde dlaczego tak jest....jakby ktos byl w domu to ja chwila bym wyskoczyla kupila co mam kupic i juz, a tak schemat ,czekac az sie wyspi,zmienic pampka, ubrac i heja, moze w miedzyczasie nakarmic ........ehhh zycie mamy 😁
Aaaaa i polecam Wam film "Porwani" dwa podejscia mialam na poczatku mnie stresowal ,a wczoraj obejrzalam swietny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Dziewczyny.
ja was w końcu nadrobiłam... trochę popisałyście.
Ciasteczka wyglądają pycha, a ja nie mam za bardzo czasu na neta, bo moje dziecie jest przeokropne, a mój małżonek wczoraj wrócił dopiero o 19:30! 🤢 i dzisiaj tak samo wróci, a ja sobie małego sama kąpie i w ogóle.. :/ ale ma większą radochę jak ja go kąpie niż jak Artur 😜 ja mówię: Ciap, ciap, ciap, a on chlapie i się chichra jak to dziecko, które się śmiało z targanego papieru.. Tak się chichrotał,że się w tył przewrócił..dobrze, że go woda nie przykryła..hahahaa 😁 trochę się przestraszyłam, on też..ale jak tylko go spowrotem posadziłam i powiedziałam : ciap, ciap, ciap no to na nowo zaciesz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia ja kiedys usunelam FB bo za duzo czasu tam spedzalam ale jak zaszlam w ciaze kolezanka mniepoprosila,zebysmy mialy jak zdjecia dzieci ogladac ona tez byla w ciazy i wrocila do Czech. W sumie da sie bez tego zyc 🙂 Ci ,ktorzy chca mnie widziec i tak mnie zobacza i posledza bo maja moje namiary, rodzina wiadomo, skype czy e-mail . Tyle,ze moja mama sie chwali kolezankom zdjeciami wnusi z mojego Fb 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
uwaga rzucam ciastkiem 😁

u nas na katar sprawdzily sie krople orbis czy cus takiego. w nocy skraplalam jej ochraniacz i mogla normalnie oddychac a w dzien przewiazywalam jej chustka szyje i tek kilka kropelek na to 🙂
to chodzi te olejki eteryczne (goska - nie mylic z erotycznymi:P)

czemu to zazaczenie do mnie? 😁
ja kurde dziewica nietknieta od ponad tygodnia 😁 😁
niektore to 3 razy dziennie robia 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chciałam, ale sama byłam i nie miałam jak iść po kamerę, a do tego rozładowana jest, ale dziś naładuje i przyszykuje, żeby nagrać 🙂
ooo ja nawet nie zauważyłam, że Kayka w Wigilię się urodziła 🤪 no najstarsza raczej nie inaczej 😁
Gocha ja też nietknięta od dłuższego czasu,bo mamy czas kłótni,a po nich cichych dni:/ no,a teraz jeździ na fuchy i jak wraca to jak położę młodego to i ja, i on pada.
a moje dziecko właśnie przewędrowała wzdłuż ławy,bo chciało dojść do kanapy..tak lepiej mu,a nie będzie siadał i na czworaka do kanapy.. to dla niego za proste 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia inaczej bo to Vanesski paszcza nie Milanka :P
Mula mam , Zuzia spi teraz mi sie chce kimac ,a znajac zycie ja sie poloze ,a ona otworzy oczeta i bedzie gadac.
Sylwia chyba dostalam juz te tabletki bo mam kartke z poczty zeby odebrac za podpisem 🙂 Michal pojedzie po pracy i tak......musze czekac teraz na niego......nienawidze nie miec prawka 😁 przypomnial mi sie sknera ze smerfow :P
a ja chyba zaraz zamowie to na katar co Monia wczoraj pokazywala bo mala dzis jakos po spacerze harczala no to jej sciagnelam z noska co sie dalo i ona dalej ale tak glebiej no to jak wzielam fride i tak ostro zassalam ile miala gilusa w lewej dziurce to szok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hejka
a ja musze sie brac za porzadki,boprzed chwila dzwonila do mnie moja tesciowa,ze zabukowala sobie bilety i we wtorek przylatuje na 3 dni bo chce zobaczyc Patryczka 😁 😁
najlepsze jest to ze moj T nic o tym nie wie,i pewnie jak we wtorek wroci z praccy i zobaczy mamusie to mi zawalu dostanie 🤪 🤪
i nie bede musiala gotowac,bo ona bedzie sie kuchnia zajmowac 🙃jupiii...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No to Maja bierz tablety i mów jak działają 🙂
A ja się pochwale ,bo przed dietą zmierzyłam sobie bioderka,talie itd i mam tak po dwa centymetry mniej 😁 😁 teraz to mi się chce odchudzać dalej!!! i póki co kupiłam jakąs herbatke,ktora pomaga w spalaniu tłuszczu!
Gosia zrób fote ząbka 😁 😁 i do mnie też możesz wpaść coś porobić :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...