Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

kurna jestem na siebie zła!!! Bo on na tym co kręciłam,a nie nakręciłam utrzymał się koło 2sekund!! Ale ze mnie blondynka!!! Mam ciemne włosy,ale czasem jak coś zrobię to się zastanawiam czy blondyną nie powinnam być 😠 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosia, a to news !!! a kto bedzie z Vanesska?
Tuska, Alanek - zuch chlopak, odwazny i silny. i te jego wlosy.... 🤪 spinke mu wepnijcie 😉
Monia - milych snow u siostry 😜 moze cala noc przegadacie, jak na jakims biwaku? 😁
Maja - kobieto, tylko zebys sobie nie zaszkodzila tymi tabletkami 🤢
nie wiem co jeszcze mialam napisac. ☺️
jutro ide z mala na bilans 6-12 i po poludniu do dentysty 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Tak w ogóle to witam się :*
Gośka powodzenia dzisiaj w pracy 🙂a co to za praca tak w ogóle?
Ciekawe jak Monika po nocce u siorki... 😉
Maja u nas też były chyba z 4 pobudki,masakra! A najbardziej nie lubie jak się budzi tak koło 3 ... wtedy nie mogę oczu otworzyć i ledwie zmieniam tego pampera 😜 😜
A teraz własnie zjedlismy sniadanie,dzisiaj Milan pocisnął kaszke truskawkowa 😉 i juz zrobil sobie drugie sniadanie ze skarpetki 😉 Wczoraj spisał sie na medal jak były znajome 🙂 usmiechal sie,troche popiszczal 😉 a idzisiaj lece do sąsiadki na kawkę , też znajoma kumpela przeprowadziła się ,mieszka budynek za mną 🙂 nie tylko nas porąbało ,żeby mieszkac na takiej górze :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe a tam wiatry szaleja 🙂
Sylwia i jak mu truskawkowa smakowala??? ja chyba nastepna kupie truskawke albo brzoskwinie bo narazie szama malinowa ciagle 🙂
u nas do poludnia ladna pogoda wiec chce to wykorzystac. Czekam na tel od znajomej ,ktora ma dzidziusia ida do lekarza jak wszystko ok to pojedziemy ich odwiedzic,a jak maly ma katar to nie,zeby Zuzi nie zarazic .....
Szalu dostaje juz w tym domu sama 😞 I jeszcze Michal sie czepia,nie rozumie,ze potrzebuje jego uwagi 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...