Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
Izunio kochana witamy na swiecie!!!Zycze ci skarbie,zebys zdrowo rosla,grzecznie spala i zawsze byla szczesliwa i zebys dla mamusi byla najwspanialszym skarbem na swiecie 🙂 🙂
Nusia ty jako ciotka musisz nam szybko zdjecie zapodac i przeslac dziewczyna buziaki
Sylwia to obliczaja wg zarobkow i my tylko 98f miesiecznie dostajemy,czyli jakies 23 tygosniowo 😞
Goska gratuluje zabka!!W koncu sie doczekalas 🙂 🙂
Tuska pogon Alanka z tymi zabkami 😁 😁
Dobra znikam ostry dyzur obejrzec..Chetnie bym sie poseksila,ale co z tego,jak cora znowu o 23 pojdzie spac,a ja zaraz po niej 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulujemy Asiu!!! 🙂 dzielna kobieta 🙂 Czekamy na zdjecia !!
Goska Wam tez gratuluje !!! zabka oczywiscie 🙂
Sylwia nie wiem a wypelniajac dokladnie chyba od zarobkow to zalezne. Moze kazdy region ma inna stawke? Ja wypelniajac pisalam sama prawde i tylko prawde bo sie peniam sciemnac urzedom. Zreszta i tak Michala wzywali na przepytki na rozmowe. ..
Zuzia zasnela dopiero o 20.50!! przestawiaja jej sie te godziny zupelnie....
AAAAAA i dzis nie mam diety bo zrobilam blok czekoladowy , zjadlam jeden kawalek bo wiecej nie dam rady jest przeslodki,przesyty przeeeepyszny :P
Monia to rzeczywiscie malo jakos macie tego child taxu....ja tyle child benefit dostaje.... 😮 i nie mam zamiaru przenigdy dopuscic do takiej sytuacji,ze dziecko bedzie mnie utrzymywac nawet na starosc...... 😉
Kupilam dzis multum slodkosci zeby wyslac do Pl. na swieta, mam nadzieje,ze wytrzymaja bo moj glodomor Michal juz kolo nich chodzi mimo,ze ma blok.... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Gosia, przekaz Vanessce buziaki za zabala 😘
Kayi teraz sie cisna na potege 😮 wlasnie jej wyszly 2 gorne jedynki a juz wyglada na to ze lada moment beda dwie gorne dwojki 😮 jej wszystko po dwa idzie 😁
musze dzis poszperac w necie i poszukac jakies wycieczki od 28 kwietnia. moze pomozecie mi?
27.04.2012 slub i potem, 28 chcemy w trojke wyjechac sobie. 🙂 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Mnie dzis nie bedzie.wlasnie sie zbieram i ide w chuj do siostry.dzis pol nocy polowalismy na mysz ktora niewiadomo skad weszla.generalnie myszy sie nie boje.ale ta jest wyjatkowo gruba i duza i wlasnie mi po nodze przeszla.zadzwonilam do faceta od ktorego mieszkanie wynajmujemy,ze ode w chuj i nie wroce dopoki sie tej krowy nie pozbedzie,bo ja mam male dziecko i biegajaca po podlodze mysz mnie nie cieszy!Wiec odezwe sie jakos wieczorem albo jutro.Buziole
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
czesc 😜 myszy? ja w PL mam blok kolo łąk i jak co roku były zniwa to te dzwiki do domow sie pakowały a ja mieszkam na 3 pietrze!! i mi jebane po meblach i biurku chodzily i iastka wyjadaly a lozko mialam kolo biurka 🤢 z mama wtedy spalam bo sie balam 😁 i te male kurewki zawsze pierwsze do mojego pokoju sie pakowaly i milion pulapek ta mialam 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczura można poznać po łysym ogonie, a ten ponoć miał włochaty 😮
bo Monika mi mówiła jak gadałyśmy na skypie, bo dziewczyna była bardzo spięta i chciała,żebym zadzwoniła i ją zagadywała to nie będzie słuchać gdzie ta mysz akurat jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...