Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
iza1313 napisał(a):
http://www.abrakadabra.sklep.pl/?p0=56&p1=58&p2=70&o=2125
http://www.abrakadabra.sklep.pl/?p0=56&p1=58&p2=70&o=1723
http://www.abrakadabra.sklep.pl/?p0=56&p1=58&p2=70&o=2663

hej ktore wam sie podoba najbardziej

Mi sie 1 podoba,ale jest strasznie drogie.Wez przejrzyj sobie ta strone.Ja od nich kupowalam,stroje sa podobne,a duuuuuzo tansze:
http://ubrankadochrztu.com/kategorie/Ubranka_dla_chlopcow/1/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iza mi tez pierwsze a na tej stronie co Monia podala jedno wyglada jak ubranie Ku Klux Klan heheheheh
Goska jestes zbocczona i tyle 😜 i wspolczuje,ze nie masz czucia. To jak to bez orgazmu? I to Ci nie przeszkadza?? Ja bym miala wkurwa jak stad do Warszawy hehehhe
Nudata pokaz sie jak wrocisz 🙂
Gocha ,a Ty sie doprowadzilas do kultury? - wlosy?
My bylismy w asdzie. SZOK co ja kupilam......spiochy 6-9 sa na olbrzyma!!!!!!!! dziwne to te co ma 3-6 sie robia za male a w 6-9 sie utopi.
I bylam pozniej w Pl sklepie nakupilam jej kaszek nowych zmakow i kasze manna. A teraz poprosze o intrukcje jak to robic? Normalnie mleko jej zrobic w butli cieple i wsypac pol lyzeczki? to bedzie ok,zeby jej brzuszek nie bolal?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja ni chuja niemam jeszce wlosow jak chce bo chyba farba za swieza.. odczekam do poniedzialu i znow zafarbuje o ile czesniej nie wyleca wszystkie...
Maja orgazm? 😲 ja nie wiem czy kiedykolwiek go przezylam 😁 😁
jejjjj zapomnialam ☺️
Marylko gwiazdeczko kochana z okazji roczka zycze Ci duzo prezentow, usmiechu, radosci, przespanych nocek i wszystkiego najcudowniejszego z zyciu 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
znam te strone co monia podala, ale tam tez podoba mi sie za 200 zl komlet a tu za 300 taki wymarzny, coz maz pewnie zdecyduje ktory kupic

robimy na wielkanoc chrzciny ale ja lubie wczensie wszystko miec.

moj maly to spory chlopak bo nosi juz teraz rozmiar 80 mimo ze me 5 miesiecy

wlasnie go znow uspilam i plakal mniej niz o 2 wiec jest coraz lepiej, musze go nauczyc drzemac w ciagu dnia bo on potrafil przez caly dzien spac tylko pol godziny potem o 18 :00 usypial mi nocnym snem i o 3 budzil sie nam zupelnie dlatego teraz go ululalam tak aby nocny sen byl kolo 9 to bedzie spal do 6 lub 7
ja mysle ze on jest zmeczony ziewa oczy trze i jeczy ale nie wie jeszcze co z tym zrobic i jak sobie pomoc, jak widze to klade go do lozeczka tam on sie chwile uspokaja ale ja caly czas z nim siedze a jak juz biedaczek placze to biore go na rece a on placze i wtula sie i spi. i tak za kazdym razem dzis juz 3 drzemka ale nigdy dluzej niz 30 min
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iza przejrzyj ta ksiazke Jezyk niemowlat, polecam naprawde....
Kasiu ale ja zwykla manne kupilam.Nie ma u mnie nestle czy bobovity, ale taka kupilam z dzieckiem na zdjeciu tyle,ze tam podane proporcje na zwykle mleko. 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Doberek 🙂U nas dzis wyjatkowo dobra noc 🙂Iza jak Mikolaj ci nastepnym razem utnie drzemke o 5,to obudz go po 30-40 minutach.Najpierw ci troche poplacze,ale potem sie rozbudzi i pojdzie normalnie spac.Ja wlasnie w ten sposob to wyregulowalam.Teraz mamy 1 drzemke ok 10-11 tak ok 30min,i potem 15-16 do 40 min max.Nudata dawaj zdjecie! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka 🙂 ja dalam malej wczoraj nowa kaszke pyszna kolacja ispala do6.30 ja wstalam ona dalej spala teraz sie wlasnie budzi 🙂
Iza i polecam,zebym prowadzila dziennik kiedy Miki zasypia i kiedy i ile jje. Ale nie martw sie Zuza sie budzila 2 razy na jedzenie czasem i 3 w nocy ,az nagle przelom, dziecko samo daje znac kiedy.Teraz spi cala noc....i taj juz od okolo miesiaca. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...