Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
MajaCh napisał(a):
czemu Gosia ???

zasnela po 23ej w takim placzu az sie zanosila 🤢 lozeczko przeniesione kolo naszego lozka zebym mogla ja za raczke trzymac... nie pomaga ... ok.2ej poszla na lozko do mnie Marcin spal w salonie..
nie kumam w dzien jest normalna a jak nadchodzi noc to maskara jakas.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
wlasnie chce tak mu wprowadzic drzemka kolo 11 na okolo 40 min do 1 godz potem kolo 2 kolejna conajmniej 1,5 g i kolo 5lub 6 on jeszcze potrzebuje drzemki pol godzinnej i kolo 9 spac wtedy bedzie nam spal do 8, 9 rano

dopiero zaczynam wiec musimy to wypracowac, coraz mniej placze podczas usypiania on poprostu musi sie przyzwyczaic do spania w dzien, bo jako noworodek zasypial po jedzeniu a teraz mysle ze nie wie jak to zrobic i jest zmeczony i rozdrazniony, wiec go lulam do snu gdy widze ze jest zmeczony, wczoraj mimo klopotu z zasnieciem to caly dzien byl bardzo dobry dziecko usmiechniete i nie marudzilo a tak to starsznie nam marudzil i nie wiedzialam czemu - teraz wiem ze to zmeczenie bylo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Goska ja mam tak caly czas.Z czasem idzie sie przyzwyczaic 😉;A tak powaznie to wspolczuje,bo ja czasem ma ochote po scianach chodzic.)Maja odpisane.Iza ja zaluje jednego..Bo na poczatku Julia sama zasypiala w swoim lozeczku,a potem w lipcu w Polsce mi ja rozbestwili i od tego czasu zasypia na raczkach.I strasznie tego zaluje.No nic,od przyszlego tygodnia zaczne nad tym pracowac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe Iza ja bym powiedziala,ze to 6sty miesiac na podstawie obserwacji mojej malej wariatki 😁 😁 😁 w PANIKE wpada jak wychodze do kuchni i w akuku sie bawimy itd.a to nic nie daje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Aaaa a ja myslalam,ze jej chodzi o zageszczenie mleka.A co do glutenu,to najpierw daje sie pol lyzeczki przez pierwszy miesiac,a potem cala.Ale rownie dobrze mozna zamiast kaszy mannej dac np chlebek.I Iza dobrze radzi,zebys sloiczki sprawdzala,bo wiele z nich wlasnie zawiera gluten.Chociaz szczerze mowiac,to ja nigdy tego nie przestrzegalam..Czasem nie dostawala kaszki w ogole,a czasem i kaszke,i chleb i sloiczek z glutenem.Ale u nas to Julia z niczym nigdy problemu nie miala,poza herbatka rumiankowa,po ktorej zawsze ma czkawke
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak chodzi mi o gluten dokladnie.Ale faktycznie daje jej sloiczki to dzis dostanie pierwsze pasta cos tam 🙂 a kiedy moge jej dac sprobowac mleko zwykle mleko.Np jak sobie zrobie manne gesta to moge dac jej sprobowac? bo w sumie w sloiczkach tez jest -deserki bananowe z jogirtem........aaa i jogurty wcina ehhh oswiecilo mnie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MajaCh napisał(a):
a Kasia usmieszki nam strzela 😜 nabijasz sie z nas ? 🤪


eeee, kontroluje 😜 😜 😜 😜
tak mnie ogarnelo kupowanie, ze nie wieadomo kiedy w bilansie na e bayu zobaczylam, ze wydalam juz 80 , zeby tylko wszystko nie przyszlo w jednym czasie 🙃 🙃 🙃 🙃
a Maju, Tobie o gluten chodzilo 😁 to rozumiem teraz 😜 😜 😜 ale juz dziewczyny ci odpisaly 😁
a ja Ci jeszcze odpisze, odnosnie normalnego mleczka - mozesz Zuzolu ugotowac np. budyn na normalnym mleku i dac jej troszeczke, kaszke manna tez na normalnym mleku mozesz sprobowac, tylko troszke na poczatek, tak dla obserwacji 😉
z Kaya nie mialam zadnych problemow przy wprowadzaniu nowosci i glutenu i normalnego mleka, dlatego podchodze do tego wszystkiego na spokojnie, nie trzeslam sie nigdy nad nia jesli chodzi o jedzenie, powolutku, ale konsekwentnie wprowadzalam nowe rzeczy 😉 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...