Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
Doberek:*Sylwiu dziekuje za troske,dzis juz duzo lepiej 🙂Wczoraj malzonek jak wrocil,to mnie na lozko z ksiazka wygonil i sam sie mala i wszystkim zajmowal,a ja odpoczelam,a po 20 juz spalam.No i plukanie szalwia duzo daje.Maja ty nawet nie zartuj sobie,ze sie piwa nie napije haha.Sylwia Julia tez jest malym terrorysta z glupimi pomyslami..ostatnio pralam dywanik z lazienki.slucham co mi tam puka w pralce,a ta marchewke tam schowala..innym razem tel.komorkowy w koszu znalazlam,a dzis takim plastikowym,dosc ciezkim misiem okno chciala wybic 😁 😁 Nusia fajny ten tunel,ale jakbym go rozstawila w moim mikro mieszkaniu,to musialabym sie chyba nauczyc latac 😁 😁 A co do solarium,to moze z 5 razy w zyciu bylam.Preferuje naturalne opalanie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Jestem niewyspana wczoraj wypilam kilka minipiwek Michal jakies malenkie w asdzie kupil i mam jakiegos kaca ..........a za chwile ide jezdzic 1,5 h chyba kogos zabije na drodze, ostatnio bym rowerzyste trafila,dzis moze bedzie mniejszy ruch tak rano heheheh
Aaaaaa Zuza wczoraj bardzo pozno wieczorem bawila sie na macie i przewalila sie na brzuszek !!!!! pierwszy raz calkiem sama i wiedziala co z reka zrobic 🙂))) ale az lzy w oczach mialam ehhhh
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
No to dobrze,że się lepiej czujesz !I już tego zeba masz z glowy 😉 hehe Jula agentka,marchewke mamie do prania wrzuciła 🙃 🙃 🙃 te dzieci to mają pomysły ! 😁
my teraz też jesteśmy na etapie tańczenia! tylko jakis dzwiek uslyszy Milan od razu glowy kiwa jak eminem i sie buja i skacze hehe takie to slodkie 🙂 no i dziadek sie z niego smieje ,ze raczkami wymachujue jak ''Jozin z bazin''.
Zuzia tez juz duza dziewczynka :* Maja ja juz piwka dawno nie pilam. Ciagle tylko drinki ostatnio,ale dzisiaj z psiapsiola idziemy na browara ,bo zaliczyla wszystkie egzaminy na studiach i trzeba oblac 😉
Dobra lece cos wszamac i pozniej po zdjecia do fotografa do nowego dowodu,bo przeciez zmiana nazwiska no i do prawka 😁 ciekawe czy je zdam...Maja mam nadzieje,ze ja tez nie wjade na jakiegos rowerzyste,... 😉 😉 😉 😉 😉 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maruda spi 😜
Maja Zuzia jest leniuch jak Marylka 😉 😜 Vanesska juz w zeszlym tygodniu wstawala o meble a MAryla mi wczoraj niespodzianke zrobila i wstala w lozeczku 🙂 dziadki przyjda to trzeba bedzie obnizyc lozeczko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupuje Maryli rodzynki dla dzieci i ostatnio polowe opakowan w paczce bylo pustych albo bylo w nich tylko kilka rodzynek. napisalam maila do firmy i dzisiaj dostalam vouchery na 5 funtow 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow Nusia jaka to firma to i my napiszemy hehehe 😁
Monia ja tez widzialam to zdjecie -wymiata 😁 czekaj troche,a naprawde bedzie gryzla hehehe
Sylwia a Ty jak juz zaczniesz jezdzic to zobaczysz jakie to dzikie uczucie jest hahhahaha, mi tak sie fajnie jezdzi ale z instruktorem moglabym bez konca ......a jak sama to heh sram ogniem 😁
Monia poznieij obejrze kabaret ,a to co kocha moja mala!!!! : http://www.youtube.com/watch?v=85sUeVJXz5o no i ten odcinek teletubisiow ciagle ten sam reszta ja nie interere ....
A Zuza rzeczywiscie nie spieszy sie z nowosciami 🙂 To Marylka teraz jak ruszy to sie nie zatrzyma 😁
Dobrze mnie pozniej nie bedzie za wiele bo jutro mam gosci 😁 😁 ;D i bede pichcic troche 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nudata to dla mnie to szare mydelko 🙂 no u mnie tez nie ma nigdzie 😮
Iza latwiej Ci bedzie i wygodniej jak juz przestawisz go na butle 🙂
Goska Vanesska postrzal maly 🙂 po mamusi 😜
Ja padam po prostu, mam nadzieje,ze mala nie wstanie w nocy.......Michal ma nocke wiec nie bedzie nam chrapal 😁 ide zaraz do lozeczka....
Monia ,o ktorej mam sie Was spodziewac?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dziewczyny, myślałam,że będzie kupa do nadrabiania,a to tylko strona.. czy dwie. Moja siostra jest u mnie od czwartku i mało zaglądam. Dzisiaj do rodziców,zostawiamy dzieciaczki i na 18.00 na kręęęgle 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...