Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
a ja chodze cala w skowronkach bo moja mala mowi do mnie "mamusiu, mamus albo anus" i to tak slodko serce laskocze;D
dzisiaj byl u nas kolega Mani, dawno sie nie widzieli i jak tata po niego przyjechal to musialam go odeslac, bo Oli do odmu nie chcial jechac. i sikal dwa razy do kibelka i za kazdym razym obsikal mnie, siebie i wszystko dookola, bo ciotka nie kuma, ze chlopcy inaczej siusiaja 🤪

To masz kochane dziecko, bo moja nie powie mamusiu, jak czegoś ode mnie nie chce 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nusia jak slodko 😁 wlanie slucham rolling stones 🙂
Fajnie dzien mija teraz Michala po fryteczki wyslalam bo mam PRAGNIENIE 😁 mala juz padla 🙂
Jutro landord przyjedzie obczaic o co chodzi ze sciana ktora zmienia kolor.....chyba podmoka..bo na zewnatz rynna zardzewiala jest.
I ogrzewanie bo sie cos poprzestawialo z woda. Jak grzeja grzejniki to nie ma cieplej wody/musze wylaczac,zeby nalac wody do wanny wkurwiam sie bo czasem z pol godziny mi to zajmuje cos nie trybi.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Padam na ryj tak sie dzis narobilam 🙃 🙃 Kasiu ja najbardziej pragnienie gasze woda,a kompocik to corcia i mezulek lubia.Maja super,ze dzionek sie udal,w koncu to wasze swieto dzisiaj.A skoro Zuzia spi,to proponuje napic sie czegos i spedzic romantyczny wieczor 😁 Ja lece mezowi wlosy obciac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia poczytaj i poszukaj sleep clinic u siebie
http://www.nhs.uk/Conditions/pregnancy-and-baby/Pages/sleep-problems-in-children.aspx#close

a moze problem sie rozwiaze po przeprowadzce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej 🙂
Monia, a nie dajesz juz jej tego syropku na sen? Przecież to pomagało czy tego nie można dawać cały czas ?
Maja, tez bym sie wsciekala, jakby mi tak sie robiło z ogrzewaniem i ciepła woda 😮
A u nas masakra finansowa, oszczędności poszły , ludzie M nie zapłacili jeszcze , wiszą nam £4500 a my nawet rentu nie zapłaciliśmy , teraz zaraz inne płatności zaczną schodzić , ech..... nawet nie chce mi sie myśleć o tym 🤨 czasem było kiepsko, ale wszystko było opłacone 🤨
Idę brać sie za kolejne pranie i prasowanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dobry.W efekcie zasnelismy o 7 a o 10 juz na nogach 😮 😮 Ostatnie nocki sa spowodowane tym,ze ja stopy swedza,bo budzi sie i drapie.Dzis na 12:30 Piotrek nas do gp umowil.Ja twierdze,ze nie ma sensu,bo co nam moga pomoc?Syropy antyhistaminowe juz przeciez dostaje,a na pietach nic nie widac,wiec co gp poradzi?
Kasiu przykro mi,ze i was taka sytuacja spotkala.Jakis ten miniony rok i pczatek tego dla wiekszosci jest pechowy.U nas tez szalu z kasa nie ma niestety.A co do tego syropu to mozna go dawac tylko max 10 dni,wiec chwilowo nie mozna go dawac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂 a my dzis marzniemy!!! alez zimno na dworze szok. Bylysmy na playgrupie pozniej u kolezanki ,a Zuza mnie zaskakuje jak ladnie sie bawi sama.....tylko w domu kolo nogi.Teraz ma druga drzemke znow i witamy nowego zabka,a niewiem jak z drugiej strony pewnie tez 🙂 mam meza w domu jeszcze przez dwie noce chyba wstanie z siniakami bo sie tak rozpycha...... 🤨 ja sie odzwyczailam powiem Wam....
Monia juz Ci pisalam najlepiej ten Chinczyk poki masz mozliwosc bo za chwile bedziesz daleko od niego..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia naprawil wystarczylo cos tam podkrecic itd, Michalowi pokazal jak to robic, bo my sie do pieca nie dotykalismy bo sie nie znamy na tym,a to gaz.. no ale dziala, zerwal tez caly rog tapety w salonie bo zmieniala kolor okazalo sie ,ze podmokla i teraz maja z kims przyjechac kto oceni co dalej zeby to naprawic . Landorda mamy spoko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Majaaa a ja w ogole.nie.mam ogrzewania dzisiaj masakra a na dworzu tak zimno jutro z british gas maja rano pryjechac a poki.co sąsiedzi sie.o nas zatroszczyli.Przynieśli nam farelke termos i jeszcze zupę gorąca hehe .Wspaniali ludzie.
Ja sie juz stresuje podróżą autokarem z małym 6 h :/ ale.w nocy wiec mam nadzieję ze bedzie spał.Tylko nie wiem jak ja Go obudze o 23 ubiore i w taxowke a pozniej do autokaru masakra 😉
Kasia za fraki i niech oddają kasiore :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sylvianka3 napisał(a):
Nusia tez bym w skowronkach byla.Jak mówię do Milanka zeby powiedzial mamusiu to tylko sie mnie pyta Siusiu?? a dzisiaj mówię w łazience zeby nie wchodził bo jest mokro i potworzyl słówko Mokro?


sie zacznie powtarzanie. Maryla caly czas malpuje. az dzisiaj sie skapnelam, ze musze uwazac co mowi. nie moglam buta sciagnac i powiedzialam cholera po czym malpka oczywiscie powtorzyla...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Podglądam Was, ale po prostu Wy tak dużo piszecie, że przyznaję się bez picia, że nie nadrabiam bo nie daje rady tej ilości ogarnąć haha 🙃
U mnie ok. Nadal etap szukania pracy i wysyłanie CV. Zapewne najprędzej wrócę do byłej pracy - ciężko tam jest ale pewnie najszybciej tam się załapię.
Poza tym nadal jestem chora ale jak była pogoda to nie było nas w domku całe dnie 🙂
Wczoraj odwiedziłam lumpek BritishRedCross zapewne w innych miastach też jest i baaardzo dawno nie odwiedziłam takich sklepów a teraz będę chyba tam często haha bo kupiłam super rzeczy za marne pieniądze i to nie ciuchy tylko rzeczy do domu 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nadrobiłam troszkę 😉
Kasiu przykro mi z powodu wydatków ja też do końca marca muszę zdobyć dodatkowe 1100funtów aby uregulować dwie sprawy i drapię się po głowie jak tu M pomóc aby to opłacić.

Co do prasowania to ja nie prasuje - mam wstępne prasowanie w pralce i to musi wystarczyć haha nie mam nawet deski w domu i prasuję tylko wtedy kiedy coś muszę - najczęściej są to koszule M jak gdzieś wychodzimy albo spodnie i rzeczy baaardzo mocno gniotliwe ale też przed wyjściem haha 🙃 Leń ze mnie 😁

Kasiu ja niestety pragnienie też tylko gazowanym niestety bo najczęściej nawet nie mam nic innego w domu haha



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
a wlasnie Kasia, twojemu M w pracy nie zaplacili tak?

Nusia, M nie ms regularnej pracy3, po prostu nie zaplacono mu jeszcze za zrobioną pracę. Robi już następne zlecenie, ale xa mniejsze pieniądze i pewnie dopiero gdzieś za następny tydzień zapłacą 🤨 a tamten ktory mu nir zapłacił też podobno czeka na pieniądze ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...