Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

i po skalpelu.polozylam mala na druga drzemke ale budzi sie co chwile i jeczy, jeszcze odczekam bo nie placze ,a ja mam chwile 🙂 Michal poszedl do kumpla jarac wiec jak wroci bedzie mnie wkurwiac swoim megasmiesznym tylko przez niego rozumianym humorem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej lasencje! No ja nie myslalam, zeby juz cwiczyc, bo wiem, ze za wczesnie jeszcze. Jeszcze nawet nie bylam u lejarza na wuzycie kontrolnej, tylko pozniej jak jyz bede mogla 😉 tylko nie wiem wlasnie kuefy bede mogla 😁 te szwy na skorze mnie w zasadzue nic nie bolaly - w ogole, tylko to co w srodku. Jedyne, co teraz robie I co pozniej I tak na str chodakowskiej wyczytalam, to to napi anje muesni brzucha przy wydechu, bo to nawet jest w ulotce ze szpitala w zw po porodzie, ale nic wiecej. A co do programow toczy to jest w tym darmowym pliku do pobrania na str? Na fb przejrzalam, ale tam chyba trzeba sie niezle naszukac, zevy te rodzaje zbalezc? Czy ja zle szukam? Buziole! 😘 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magda youtube i Ewa Chodakowska skalpel,killer lub turbo i masz, jeszcze jest szok trening i jakies krotkie treningi, ona wszystko udostepnia za free oprocz nowych plyt,ktore wychodza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polozylam Zuze bez mleka na noc,zjadla za to kanapke z dzemem wieczorem ,pokupkala sie po tym, wykapalam,umylam zeby i polozylam ona sie gapi na mnie i mowi mniam mniam.....mleko potlumaczylam ,ze juz nie bedzie mleka,ze woda, nie chciala ,wrzeszczala na mnie ale w niecale 2 minuty cisza zasnela. Po prostu przyzwyczajona byla do tego,ze mleko przed snem. Ale to byl moj blad,bo po myciu zebow mleko,bez sensu. No nic damy rade 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziewczyny obejrzyjcie ten filmik 4 minutowy ,ktory na FB dzis udosepnilam. Te fakty sa znane ale wypierane ze swiadomosci bo niewygodne,czlowiek nie wie co ma myslec, ok, ale z nowosci,ktorych z tego sie dowiedzialam chyba nazisci stoja za tym calym globalnym pierdolnikiem skoro szefem farmaceutycznej firmy BAYERN jest Pan Doskonaly zwolniony za gruba kase, niegdysiejszy profesor wysoko postawiony ,testujacy na ludziach z obozow koncentracyjnych......itd...to mnie zszokowalo...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja ogladnelam filmik. pelno jest ich w internecie. taka niestety jest prawda. trzeba czytac opis na opakowaniach a i tak nie wiadomo, czy czegos nie ukryli. niby nie mozna a co jakis czas wyplywaja nowe afery. wydaje mi sie ze nie da sie tego zmienic, bo swiatem rzadzi pieniadz a pieniadzem korporacje, a korporacje maja w dupie czy komus dzieje sie krzywda dopoki na ich konto wplywaja pieniazki...
nie mozna tez sie dac zwariowac, bo trzeba by bylo wstrzymac oddech (powietrze tez jest bardzo toksyczne)
a co do szczepionek to balabym sie nie dac Maryli szczepionki. ale z drugiej strony nie wierze w szczepienia za ktore trzeba dodatkowo placic np przeciw grypie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nusia ja wiem,ze szczepionki trzeba dawac bo juz wszystko jest tak skonstruowane,ze pewnie bez nich to dopiero bylaby mutacja.... ale aspartam .....w wegecie!! fuck, naprawde zaczne czytac zeby to ograniczyc chociaz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupilam Zuzi w h&M bluzeczk na dlugi rekaw w kotki na romiar 1,5 - 2latka i jest duzo za duza.....siega do bioder,rekawy podwiniete, dekold jakis duzy ,a i tak ma z boku guziczki 😮
obejrzalam ten film do konca, fajny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mam zajebistego landorda nei ma co 🙂 wczoraj byl posprawdzal ten piec znow przyjechal dzien po telefonie spod Bristolu bo gdzies tam mieszka, powiedzial,ze spac by nie mogl z wiedza,ze sie nam piec spierdolil ,a my z dzieckiem malym. Piec dzialal ale wciaz ta woda ciepla leciala/nie leciala. Wiec on powiedzial,ze musi czesc zamowic na ebayu albo gdzies kupic i za jakies 2 tyg da nam znac. Sluchajcie ja teraz sobie siedze, Michal jeszcze spal spioch, widze ,ze on przyjechal i wyciaga graty z auta, i mowi,ze wiadomosc na poczcie zostawil,ze bedzie i juz kupil czesc 🙂 w szoku jestem 🙂 trafiamy na dobrych ludzi,naprawde 🙂 Michal wielkie oczy bo go obudzilam, nie wierzyl po prostu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MajaCh napisał(a):
Nusia ja wiem,ze szczepionki trzeba dawac bo juz wszystko jest tak skonstruowane,ze pewnie bez nich to dopiero bylaby mutacja.... ale aspartam .....w wegecie!! fuck, naprawde zaczne czytac zeby to ograniczyc chociaz.


musze poczytac gdzie sie ten aspartan chowa, a wegety i kostek rosolowych nie uzywam od kiedy Mancia sie urodzila:P tylko moj maz jakos sie nie chce odkleic od tego :P w ogole musze sie nauczyc tych zlych E bo ich w sumie nie ma tak duzo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja landlord wam sie uczciwy trafil a nie taki co tylko zarobic na lokatorach chce. swoja droga nie rozumiem tych co sie ociagaja z naprawami, przeciez to ich mieszkanie i powinno im zalezec na tym zeby bylo w dobrym stanie. mam kolezanke ktorej landlordka ociagala sie z wymiana okna. 2 razy je odremontowywala i za trzecim w koncu kupila nowe. a jakby od razu wymienila to nie musialaby placic za dwie naprawy 🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak Maryla zareaguje dla mnie to wogole nie do wyobrazenia 🙂
No landord rzeczywiscie powiedzialam,ze cos sie ze sciana dzieje to od raz przyjechal ciagnal tapete,czekamy az wyschnie sciana itd.C.D nastapi 🙂
i chyba juz naprawil bojler sprawdza jeszcze milion razy dla pewnosci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://dziecisawazne.pl/chemia-w-zywnosci-lista-szkodliwych-e/

Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, tylko dawka decyduje, że jakaś substancja nie jest trucizną”
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamuśki 🙂
Kasiula sto lat !!!!! 😘 😘
Dziewczyny za ciężkie tematy jak na moją głowę bez kawy hahaha
Uważam, że wszystko w odpowiednich proporcjach jest dozwolone a tak na prawdę wszystko jest zdrowe i niezdrowe zarazem jak nusia napisała. Jakbyśmy mieli wykluczyć niezdrowe jedzenie z jadłospisu to pewnie nawet chleba byśmy nie ruszyli. Niestety takie czasy, że nawet powietrze jest niezdrowe. Ludzie umierają coraz młodsi i niestety my zwykli ludzie nie mamy na to wpływu bo w dzisiejszych zmaterializowanych czasach jednostka jako jedna osoba nie ma tu nic do powiedzenia.
Dobra teraz idę na kawe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...