Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

no naprawde niezdrowe 😁 ja dzis jajko sadzone juz zimne..kawalek pomidora ogorka i kawalek bulki.
Boze moja mala przed chwila wygladala jak BIDA miala 39.2 dalam jej czopka, teraz ja polozylam,mleko i zasnie jest taka zmeczona. Tylko boje sie,ze we snie je skoczy znow temp powinien trzymac troche ten czopek nie? dostala paracetamol ,w nocy jej viburcol dalam to zbil tylko do 37.7 ale to i tak lepiej.
A syrop nie pomaga WTF?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hej Mamuśki 🙂
Piję kawkę i zaraz zabieram się za ćwiczenia bo później porządki u góry mnie czekają.
Zdrówka dla Zuzi 😘
Masz rację Maja ja ostatnio za grosze pokupowałam piękne kieliszki, szklanki i nawet komplet talerzy w takich sklepach haha mam jeden ulubiony bo jest baaaardzo tani.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nusia 5 ml wedlug instrukcji wszystko. Bylismy na emergency w szpitalu bo znow miala ten atak 😞 temp 40 albo i wiecej oczy wywrocone zero odpowiedzi na zawolania .....ehhhhh musze przywyknac az wyrosnie 😞 dostala antybiotyk i od raz go podalam jak tylko weszlismy do domu. Lekarz kazal po 24h .Ale on kazal dawac calpol i nurofen itd a jak one nie zaczna dzialac to wtedy antybiotyk, tyle,ze ja juz jej dawalam ibuprofen ,nie dzialal wcale, calpol tez nie, jedynie czopki w nocy...a teraz zasnela na dole na kanapie pierwszy raz w zyciu.....taka zmeczona ,zasnela w szpitalu u mnie na rekach ale nas wywolali,zasnela w aucie jak czekalismy pod apteka na tate...dobrze sie zlozylo bo kumpel nas zawiozl i zabral byl w kilka minut.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie nic nie powiedzial, tyle,ze ja juz to wiem,ze to jest zadkosc ale jest i dziedziczne, a Michal mial to samo u niego diagnozowali,ze to padaczka jakas odmiana,a to nie byla padaczka i zle go leczyli, co rok mial badania mozgu te tam specjalne i nic nie wykrywali...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sylvianka3 napisał(a):
MajaCh napisał(a):
jebane wirusy

No!


sie podpisuje bo Manka tez giluchy zielone... i ja oczywiscie zgodnie z tradycja raz w miesiacu musze miec katar i laskotanie w gardle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest tragedia. moim zdaniem do dzieci zawsze powinna byc wysylana karetka...
http://www.tvn24.pl/ona-jest-bez-kontaktu-przelewa-mi-sie-prze-rece-matka-2-5-latki-wzywa-pogotowie,309643,s.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nusia a Londyn jak dla mnie jest super ,ale tylko np. na urlop 😉 Nie wiem czy udalo by mi sie przyzwyczaic do tak wielkiego miasta 😉 No...jest gdzie kase wydac hehe! Ogolnie super,pozwiedzalismy troche z Monika i reszta brygady 😉Przenocowali nas , Milanek ciezko podroz zniosl w strone Londynu i tez przez to byl strasznie markotny i sie Julci bal 😉 Plakal nam strasznie.Ale mysle ,ze powodem tez bylo takie zachowanie to,ze w sumie tak do kogos pojechalismy z Nim pierwszy raz i nie dosc ,ze ta podroz to jeszcze pozniej nowe miejsce jakas nowa ciotka z wujkiem hehe.
Na drugi dzien w hotelu juz bylo lepiej.Udalo mi sie spotkac jeszcze ze znajomymi 🙂
Tylko pogoda trafila nam sie okropna! Zimno jak cholera!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie Sylwus ,ze Londyn Wam sie podoba , moj maz to tylko lotniska by chcial zwiedzac i muzea tego typu 😁
Dalam malej nowa porcje antybiotyku , ogolnie spala cale popoludnie.....taka slabiutka a teraz juz ozyla. biega 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Czesc babeczki kochane.Nadrobilam was.Boze,biedna Zuzia.Oby szybko z tego wyrosla.Ja nie jestem nawrt w stanie sobie takich akcji wyobrazic.U nas supet ogolnie zostalismy przyjeci jak rodzina i czuje sie tu jak w domu 🙂 Julia z reszta tez.Wniebowzieta jest,bo ma pieska,a piesek od malego byl z dziecmi wiec jest pokojowo nastawiony.Julia dopiero zasnela wiec i ja sie zaraz klade.Malzonek w pracy.Dziewczyny go do siebie na fabryke na nocki wkrecily,a w ciagu dnia bedzie szukal pracy jako kierowca.Super,bo przynajmniej w czasie szukania kase zarobi.Jutro chcemy isc do jc i po agrncjach polazic i do dhl aplikacje zaniesc.Cos napewno znajdzie a narazie prace ma 🙂 Ogolnie bardzo zadowolona jestem,ze tu sie przenieslismy i zaluje,se tak pozno sie zdecydowalismy.Dobra uciekam spac bo zeszla noc prawie nie spalam-dalej akcja drapanie.Dobranoc spokojnej nocy,zwlaszcza u was Maja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej melduje sie i ja. Po 2 dawkach antybiotyku widac poprawe i to jaka....ale w nocy dawalam jej capol i nurofen bo zaczela wedrowki po lozku jakby miejsca sobie nie mogla znalezc ,a to oznacza,ze tempertura idzie w gore i sie nie mylilam..
Wieczorem byla taka strasznie blada ,ja sie przestraszylam bo dostala i antybiotyk i calpol i wcale jej temp nie schodzila wiec zaczelam kombinowac zeby cos zjadla , to po tym artykule coNusia podrzucila,o tej malutkiej,ktorej na czas nie objeli opieka...i koniecznie chcialam jej cos slodkiego dac bo nic prawie caly dzien nie jadla. Michal pobiegl do klepu po jajko takie wielkanocne cadbury i wiecie co zjdla pol ale bez srodka bo tak karmel i od raz wrocila do zywych. To prawda, trzeba pilnowac tego cukru!!! caly wieczor przetanczyla przy baby Jacku ,a ja mialam czas pocwiczyc nawet 🙂
Wiec dziewczyny, w sytuacji wyczerpania organizmu iu dziecka czekolada pomaga. Wbrew moim zasadaom,bo przestalam jej dawac tego typu slodkosci, trzeba troszke.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...