Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

Sylwia sprobuj sobie nastepnym razem turbo ,a kolejnym killera i wybierz,ktory ci odpowiada. 😁
ja zaczelam od turbo przez killera, na koniec skalpel i pomyslalam,ze skalpel to piku w porownaniu z tamtymi ale jest najwygodnieszy bo ja jakos unikam tych kardio 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja, nawet nie chcę sobie wyobrażać co musieliscie czuć jak Zuzia tak się czuła i wyglądała 😘
Monia, dobrze że wszystko układa się po waszej myśli 🙂
Ogólnie to was dziewczyny podziwiam za upór do ćwiczeń 🙂

U nas jak pewnie i u was- piękna pogoda. Aż chce się żyć i coś działać 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dziewczyny daja czadu z cwiczeniami 😉
mnie niestety ominie ten piekny dzien... nawet okna nie mam na recepcji, zeby sobie popatrzec 😁 a pozniej jak mam wolne to ma padac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas tez pieknie, juz pranie drugie robie heheheh 😁 cieplutko jest ale tyle co wyjde do ogrodu,bo Zuzy do miasta czy na spacer.....ja mam chwile zasnela robie pazury i rzucam sie pocwiczyc ,ciekawe ile pospi.......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwia mi sie posladki ujedrniaja od podskokow, przysiadow i przysiadow na jednej nodze (tych od Chodakowskiej)
a w ogole to mi sie tluszcz spala na samo myslenie o cwiczeniach 🤪 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heehehhehe Nusia mi tez 😁 ale dzis przesadzilam.......niewyspana, od rana robilam po serie 100 brzuszkow kilka razy nie wiem moze ze 4 ,pozniej jak mala zasnela to skalpel do polowy i wstala ale przy niej moglam cwiczyc wiec zrobilam do konca i jakas obolala jestem 🙂 pewnie zakwachy beda ale sie pomierzylam i kolejne cm w dol!!! w cycach juz 5 od poczatku cwiczen....ale mysle,ze to z plecow mi po prostu zeszlo. tak mysle 🤪
Sylwia wysylam Ci moc sloneczka mi wlasnie w okno swieci 🙂
My juz po obiedzie, mala troszke zupki zjadla minimini troszke lososia troche warzyw. moze jej nie zczysci po tym.....
Moja kolezanka synka urodzila drugiego w piatek w nocy 🙂 taka waska w biodrach,ze szok i znow sama tylko o gazie...po 3 godzinach do domu mogla wyjsc i wyszla ale wymiotowala bardzo,to podobno normalne....?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MajaCh napisał(a):
z lipcowek podaje linka smutne ale to prawdziwe http://mamdziecko.interia.pl/rodzice/psychologia/news-samotnosc-w-matce,nId,936140


oj prawda, prawda. zwlaszcza jak sie na wygnaniu zdala od babc i dziadkow i cioc jest tak jak my 😉 moj Jacek zrozumial jak teraz w domu z MAnka 3 dni siedzi. i powiem wam ze jest lepszym tata niz ja mama 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Fajny tekst i prawdziwy 😉
Myślę sobie że dobrze że są jeszcze play grupy, też można się trochę wygadac 🙂
Jutro ma być nawet do 13 st 🤪 Kaya rano do przedszkola więc sobie na spokojnie popiore, posprzatam, pomyje... potem ją odbiorę o 1 i do parku 😁
Dziś też bylysmy w parku, bawiła się na placu zabaw, potem poszlysmy do clarks sprawdzić rozmiar stopy i okazało się że nie jest to już 5.5 jak jesienią ale 6.5 . Chciałam od razu jej kupić, ale nic sensownego nie widziałam 🤨 ale już zamówiłam online i mam nadzieję że w tym tygodniu dojdą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
Kasia a kiedy ty prace zaczynasz?

Maryla miala 5,5 prawie 6 jak ja ostatnio sprawdzalam (jakis miesiac temu) ale butki nosi 6 😉

Dostałam już rote na od 11 marca, ale w związku ze zmianą nazwiska muszą mi wyrobić nowy pass i nie wyrobia się na szczęście, bo miałam beznadziejne godz. Ustawili mnie na od 11 do 16, masakra. A tak- zglosilam ze nie mogę pracować od 12 do 20 i mam nadzieję że to uwzględnia 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Dziecko śpi 🙂
Przypomnialam sobie, ze pisalyscie o tej szczególnej więzi : matka- dziecko . Kaya ostatnio chyba ze 3 dni temu (a raczej noce) wolała mnie przez sen, pobieglam do niej, bo to rzecz niespotykana żeby dziecko moje w nocy sie obudzilo... A ona tak mocno sie do mnie wlulila, potem ja polozylam z powrotem, ale musiałam mieć głowę na jej poduszce i trzymała mnie za rękę , aż mi sie ciepło na sercu zrobiło i łezka w oku zakrecila .... Takie chwile sa nie do opisania ....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...