Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
kasiak napisał(a):
a co powiecie na to?
http://www.dailymail.co.uk/news/article-2282142/Mother-11-having-400k-taxpayer-funded-house-built-bought-flying-lessons-partner-Christmas-gift.html

Czytalam juz kilka dni temu o tym i do dzis mi sie cisnienie podnosi.Ale w tym wywiadzie co kilka dni temu czytalam,ta babka mowila,ze chciala jeszcze wiecej dzieci,ale miala raka.Nic nie mowila o planowanej sterylizacji a i jeszcze sie wielce rzucala,ze jak jej sie nowy dom nie spodoba,to zmusi council do zbudowania nowego,bo to przeciez dla niej jest budowany i jej ma sie podobac.Paranoja nie?!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

Dziewczyny jak zalozyc sprawe na ebayu, koles mi wyslal uzywana bluze ale poplamiona i nie przyznaje sie do tego ,napisal,ze plam nie bylo ,a jak chce super stan to mam se nowa kupic,ale mnie wkurwil.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ma no return ale to kazdy se moze ustawic, wiadomo,a jak rzecz jest zniszczona to huj. WRRRRRRRR napiszcie mi jak mu dojebac. i ma feedbak 100 % kurde nie bedzie mial napewno. 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maja jak masz liste rzeczy zakupionych to obok tej tranzakcji masz more actionsi dalej wybierasz resolve a problem. jak chcesz to mozesz tez na czat wejsc z ebayem i krok po kroku cie poprowadza 🙂

Kasia jeszcze troche a Kayi z przedszkola nie wyciagniesz 😉

my wrocilysmy od dentysty. Maryla sie bala bo byl facet i na poczatku nie chciala nawet na niego patrzec. pozniej dal jej naklejki i jakos poszlo 😜 zabki zdrowe, gorne piatki jeszcze nie wyszly. mowil, ze w tym wieku od wlasciwego szczotkowania wazniejsza jest dieta. do picia tylko woda i mleko i unikac slodyczy oblepiajacych zeby typu ciasta i ciastka. a najlepiej w ogole nie dawac slodkiego, a jak juz to najlepsza jest kostka ciemnej czekolady. cala droge do domu i w domu mala otwierala buzie i mowila pan zeby i sie smiala 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale sie usmialam, ogladam jakis program o pannach mlodych i jeden z kolesi narzekal na dziewczyne, ze powinna sie czesciej depilowac. powiedziala mu ze bedzie to robic raz w miesiacu jezeli on zrobi to chociarz raz... i poszedl a naplakal sie przy tym 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzialam ,ze cos takiego krazy po sieci ale nie ogladalam teraz zobaczylam jej zdziwienie 😁 no coz napewno osiagnela swoj cel jesli chodzi o ogladalnosc filmiku 😁 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nusia ja kiedys to o ciazach widzialam i tez nie ogarniam jak mozna o ciazy nie wiedziec.Maja Nusia ci juz napisala,ale jakbys potrzebowala pomocy jeszcze to pisz smialo.Brawa dla Maryli,ze taka dzielna u dentysty byla.Musze tez kiedys w koncu Julie zaciagnac,ale boje sie,bo pewnie to sie skonczy histeria i nigdzie dentysta nie zajrzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh nie moge lozeczka opchnac nie chce ktoras kupic 😁 😜 wystawilam wlasnie na gumtree se konto zalozylam 😁 na ebayu 3 razy nie poszlo .
Monia wieczorem sie zajme tym ebayem jak cos to bede Cie prosic o instrukcje przez czata na FB . Zobaczymy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
MajaCh napisał(a):
gdzie jestescie ???? 😁

U siostry bylam i pierwszy raz zrobilo mi sie wczoraj smutno na mysl o przeprowadzce..ale dzis juz lepiej.Nie ma co gdybac,decyzja podjeta,trzeba dzialac no nie?Ale ciagle jakies akcje w miedzyczasie nam wyskakuja,osiwieje.Np 2 dni temu zadzw koles,ze jednak nam vana nie pozyczy na przeprowadzke i zaczelo sie szukanie vana do wynajecia.A tam ceny po 120-150f za samo wynajecie na weekend.Na szczescie znalezlismy kolesia z Peterborough,wezmie 120-130,przyjedzie,pomoze wszystko zapakowac i paliwo ma w ta cene wliczone,wiec jest ok.W miedzyczasie znowu dostalam list,ze rozwazali moje odwolanie ponownie i zmienili zdanie-jestem jednak zdolna do pracy i jak sie z tym nie zgadzam,to moge isc do sadu.Do tego z tesciowa nie gadam w ogole,bo przeszla sama siebie po prostu i marze tylko o tym,ze po przeprowadzce zaczniemy nowe,spokojne zycie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

🙂 Monia zostawilam Ci wczoraj wiadomosc na FB. my na playgrupe znow idziemy kurde ale noc byla do kitu, nie dosc ,ze pelnia to mala co chwile sie budzila z krzykiem, ja mialam sny,ze cos widzi ,ze cos tam jest i wogole.....ale przedwczoraj ogladalam "Paranomal Entity 2" wiec to efekty....
Milego dnia leniwce 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Maja juz patrze na fb.Leniwce?Ja musze dzis cala reszte mieszkania spakowac i sprzatnac,bo jutro koles od przeprowadzek bedzie ok 12-tej a potem landlordka sprawdzic mieszkanie i oddac depozyt jesli uzna,ze wszystko jest ok.Kurde,ale jestem juz padnieta,sil mi brakuje.A jeszcze Julii przyszywana babcia-ta dawna sasiadka przychodzi sie pozegnac i prezent mlodej przyniesc.Ehhh dobra podnosze dupe bo czas goni,a ja tu z wami pisze 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry 🙂
Monia ty nie zagladaj co godzine tylko sie pakuj 😁 😜
my z grupy wrocilysmy. zaczela sie pol godziny szybciej i myslalam, ze szybciej tez sie skonczy , ale nie. i zazwyczaj o 11 zaczynaly sie piosenki a Maryla przed 11 powiedziala, ze chce isc do domku 😜
i polozylam ja z butla na drzemke i chcialam serial ogladnac a tu serial ma przerwe az do 14 marca 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my tez z playgrupy wrocilysmy, mala sie swietnie bawila 🙂 mniej dzieciaczkow bylo i jakos spokojniej. Monia wspolczuje pakowania serdecznie.Wszystko na jeden dzien sie zeszlo bo nie masz wyjscia inaczej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my tez z playgrupy wrocilysmy, mala sie swietnie bawila 🙂 mniej dzieciaczkow bylo i jakos spokojniej. Monia wspolczuje pakowania serdecznie.Wszystko na jeden dzien sie zeszlo bo nie masz wyjscia inaczej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...