Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusie
A my dalej zmagamy sie z problemem swedzacych stop.Grzybica juz napewno wykluczona,bo smarowalismy mascia p.grzybiczna i poprawy brak.Leki antyhistaminowe nie pomagaja.Tylko po 1 widac lekka poprawe i to tylko na 3-4h.Najgorzej jest w nocy,bo mloda sie budzi i chce sie na smierc zadrapac.Ostatniej nocy spala nawet w skarpetkach,ale i to nie pomoglo.Ja juz nie wyrabiam.W ciagu dnia jest w miare ok,jak biega i sie bawi.Najgorzej,jak sie ja robiera,bo wtedy juz zaczyna sie po calym ciele drapac,gdziekolwiek jest odkryte no i wieczorem po kapaniu jak ma isc spac.Moze ktoras z was ma jakies pomysly co to moze byc,bo gp twierdzi,ze skoro nic golym okiem nie widac,to znaczy ze nic tam nie ma.Za godz mam znowu wizyte,ale za wiele sobie po niej nie obiecuje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

  • Mamusie
white_collar napisał(a):
strasznie dużo masz tych specyfików, ale jesli ma to pomóc to dlaczego nie, natomiast pomysł z rumiankiem też dobry choć są tez chyba jeszcze inne zioła, które mają właściwości nawilżające nie tylko rumianek 😉

To nawet nie jest czesc specyfikow,bo do tego wszystkiego dostawala mase lekow,ciagle z reszta zmienianych.Teraz ograniczono nas do syropu antyhistaminowego 2 razy dziennie plus te nawilzacze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej
Monia moze to egzema. nam tlumaczyla lekarka w szpitalu, ze egzema ma fazy w ktorych jej nie widac golym okiem a swedzi jak diabli...
u mnie byla kolezanka z coreczka i dopiero wyszly, myslalam ze Maryla padnie od razu a ta lezy w lozeczku i marudzi 😮
Maryla poprzyklejala szczoteczki do zebow do tacy (ma takie na przyssawki) i chodzila jak z tortem i spiewala sto lat 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MajaCh napisał(a):
No a egzema to nie jest odopowiednik polskiego AZP ?


tak to jest to samo
a Monia Maryla jak pije syrop antyhistaminowy to czasami wzmaga jej sie wysypka i swedzionka 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a oto i LUN 😁
http://www.ebay.co.uk/itm/Bright-Speckled-Egg-Hor-doeuvre-Plate-Round-Dish-Party-Centre-Dip-Easter-Gift-/140920545651?pt=UK_HG_Crockery_RL&hash=item20cf84e173
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pierdziu a ten jaki drogi....
http://www.ebay.co.uk/itm/Go-Fish-Party-Deviled-Egg-Plate-Platter-Boston-Warehouse-/290870368842?pt=Dinnerware_Serving_Dishes&hash=item43b9399a4a
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zobacz sobie wszystkie...chyba bardziej sie oplaca poprosic w Pl niech Ci ktos kupi.....
http://www.ebay.co.uk/sch/i.html?_from=R40&_sacat=0&_nkw=egg+plate&_pgn=2&_skc=50&rt=nc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nusia a co do tych syropow,to mi siostra mowila i tydz temu odstawilam wszystkie leki i nic to nie zmienilo.Jest tylko jeden lek,ktory nam pomaga,tylko problem polega na tym,ze jest dostepny tylko w Polsce i to na recepte,wiec i tak wiecej go nie zdobede.A tu dzis gp poprosilam o to,to mi powiedzial,ze nigdy o czyms takim nie slyszal....generalnie podaje jej to w nocy,to po podaniu po ok pol godz zasypia i mam 3-4h spokoju,ale tez nie zawsze to dziala.Nie wiem,od czego to zalezne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
hej piekne 🙂
w koncu postanowilam odpalic kompa i komfortowo usiasc i cokolwiek skrobnac 🙂
Kaya w przedszkolu, ja wlasnie dopijam kawke, M w pracy, cisza........ 🤪 bardzo mile uczucie 😁
Monia, ja bym chyba juz osiwiala zupelnie z nadmiaru wrazen, jesli chodzi o wymyslanie co tak naprawde moze byc Julce 🤨 nawet nie wiem co napisac 🥴
fajnie, ze spotkanie z Sylwia i jej rodzina sie udalo , zreszta..... dlaczego mialoby sie nie udac, prawda? obie fajne dziewczyny 🤪
Maja, podziwiam cie za konsekfencje w postapowaniu z Zuzia, jesli chodzi o mleko na noc, ja wole miec swiety spokoj i daje jej butle ☺️ chociaz ..... wczoraj po kapieli i butli, i buzi na dobranoc , gdy sobie spokojnie ogladalismy nasz babciowy i dziadkowy serial 😉 , uslyszelismy , ze ze schodow schodzi nasza dziecina 😮 , obejrzala z nami film do konca, potem poszlam z nia do lazienki i umyla zeby 🤪 i potem grzecznie poszla spac 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Hey kobitki.Maja jestes kochana.Jak uda wam sie go zalatwic,to nie wiem,jak ci sie odwdziecze 😘U nas dzis nocka w miare,ale od rana ostre drapanie 😞 Kasia Kaya juz sie przyzwyczaila do przedszkola?Co do mleka na noc,to my sie oduczylismy z przymusu w czasie jelitowki.Bo wtedy mleka jej nie moglismy dawac i zastapilismy je ciepla woda i tak juz zostalo.Mleczko pijemy za dnia.A co do mycia zebow,to polecam wam szczoteczke na palec.Bo zwykla Julia tez gryzie,a ta daje sobie dokladnie wszystko umyc.Mozna ja w niektorych aptekach dostac,albo na ebayu.My mamy ta,bo tylko taka w aptece byla,ale widze,ze na ebayu sa nawet tansze
http://www.ebay.co.uk/itm/Baby-Finger-Tooth-Brush-Toothbrush-Teething-Baby-gum-massager-BabyOno-BPA-free-/300855300455?pt=UK_Baby_Baby_Feeding_Dummies_Pacifiers_Teething_Aids&hash=item460c5f9167
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
A co do Julii to mam znajoma,ktora w pl pracuje na oddziale wczesniakow i rozmawiala z odgorna pania dr o naszych akcjach.I ta pani kazala nam sprawdzic kal na obecnosc lambii oraz morfologie, enzymy wątrobowe, poziom bilirubiny i kwas moczowy.Po przeprowadzce bede szukac tam gp i bede ich cisnac o jakies dodatkowe badania.Wiecie co?Ja juz nawet myslalam,ze to moze na tle nerwowym jest,ale przeciez wtedy by sie chyba nie budzila z glebokiego snu no nie?Ja juz naprawde zagubiona jestem 😞 Szkoda mi Julii,bo zawsze cos.Mam cicha nadzieje,ze moze po przeprowadzce jakims cudem problem zniknie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Monisia, wlasnie to z Jula, to takie bladzenie po ciemku. nie zostala jeszcze dobrze zdiagnozowana niestety . zawsze najwazniejsza jest diagnoza, wtedy juz wiadomo jak postepowac , trzymam kciuki, zeby w koncu wiadomo bylo co jej jest 😘
Kaya do przedszkola juz sie w miare przyzwyczaila, nie idzie tak radosnie z usmiechem na ustacj, ale duzo z nia rozmawialismy, tlumaczylismy i chyba w koncu sie pogodzila z tym, ale to tylko 2 x w tygodniu, wiec nie ma dla nej tragedii, gdyby chodzila czesciej, to moze i zaczela by sie cieszyc, ze tam chodzi. 😉 zauwazylam, ze jak wraca, jest grzeczniejsza, uwazniej slucha i wyznaje milosc wszystkiemu dookola : kocha wtedy mame oczywiscie, ale i szalik i kurtke i nawet buty i samochod 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...