Skocz do zawartości

Mamuski mieszkajace w UK | Forum o ciąży


MonisiaD_m

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 16,2 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • MonisiaD_m

    2848

  • kasiak_m

    1454

MonisiaD napisał(a):
Moje dziecko tez dzis sie nauczylo czegos nowego...bierze lyzeczke owocow,zasuwa na gumolit,wypluwa i rozmazuje to raczka..hmmm napewno jej sie to w zyciu przyda 😁 😁


wszystkie nabyte umiejetnosci sie przydaja:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
nusia27 napisał(a):
MonisiaD napisał(a):
Moje dziecko tez dzis sie nauczylo czegos nowego...bierze lyzeczke owocow,zasuwa na gumolit,wypluwa i rozmazuje to raczka..hmmm napewno jej sie to w zyciu przyda 😁 😁


wszystkie nabyte umiejetnosci sie przydaja:P

Hmmm a ta niby do czego?Artystka spi wiec i ja uciekam.Znowu jej sie odmienilo i teraz ja ja musze usypiac,bo u taty histeria byla..srednio raz na miesiac jej sie to zmienia.Dobranoc :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam Kochaniutkie !

wreszcie mam troche czasu dla siebie nadrobilam zaleglosci jak zawsze i musze przyznac ze jak tak czytalam co robicie na świeta to juz bym chciala zeby byla sobota 🤪 naszczescie w te ŚWIETA tesciowa wszystko przyrzadza 🤪 nie wiem czy bedzie 12 potraw ale pewnie barszczyk krokieciki pierogi z kapusta i grzybami kutia sledziki w oleju ryba po grecku łosoś pieczony salatka warzywna kompot z suszu MNIAM!
Monia Kochanego masz meza moj jak by mnie pofarbowal to pewnie kazdy wlos by byl w innym kolorze :-p A Julce kazda nowa umiejetnosc sie przyda nawet takie zwariowane :-) czego to dzieci nie wymyśla :-)
Maja u mnie napewno jest ostatnio kolezance kupowalam. potrzebujesz?

Pozatym najwazniejsza rzecz ktora sie chcialam z Wami podzielic to moja Vikunia wziela przyklad z Vanesski i zaczela RACZKOWAC ale jestem z niej dumna . Raczkuje momentami jeszcze tak nie pewnie albo pol na pol pelza i raczkuje ale jakie to słodkie ☺️ A jesli chodzi o ząbki to u nas ida 2 dolne jedynki naraz juz widac takie biale aaaaaaaaa i wloski rosna juz coraz wiecej normalnie taki fun pack 3 w jednym to chyba najcudowniejszy prezent jaki mi mogla zrobic na świeta 🤪 a i dziekujemy za zyczenia 🙂
sie rozpisalam wszystkie pewnie juz spia to dobranoc lejdis do juterka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
witajcie 🙂
sorki, ale nie moge was nadrobic 🤨 ☺️ poczytalam szybciutko, ze dzieciaczki nauczyly sie nowych umiejetnosci, wszystkim gratuluje 😘 😘 😘 😘
Kaya dzis przeszla sama 2 kroki 🤪 🤪 🤪 ale ja tego nie widzialam, bo bylam w laziencie 🤨 M mi powiedzial 😉
mnie jakas alergia wziela, zupelnie nie wiem od czego 😠 wczoraj wieczorem dostalam plam na calym ciele, wszystko mnie swedzialo. w nocy strasznie napuchly mi rece, musialam zdjac na sile pierscionki, bo mnie juz bardzo palce bolaly i troche prawa powieke mialam napuchnieta. w ciagu dnia caly czas czulam na skorze "mrowienie" ale bylo znosnie, a wieczorem znowu - wieksza opuchlizna, usta nawet mam opuchniete, twarz wysypana.... 😠 jak ja pojade 😠 😠 😠
wzielam tabletke na alerie i mam nadzieje ze mi to przejdzie. nie mam pojecia od czego to jest 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Bry 🙂
Oj Kasiu wspolczuje.Mam nadzieje,ze dzis juz alergia minela.A nie jadlas czegos nowego?
Maja u mnie pewnie jest.Moge ci kupic i podeslac,tylko podaj mi adres
Catrina gratulacje dla Victorii 🙂To jest prezent na 7 miesiecy moja droga.Na Swieta cora musi cos nowego wymyslec 🙂A fun packiem mnie rozwalilas 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Witam Panie ;-)

ZĘBY ZĘBY ZĘBY z nocy na noc coraz gorzej chyba 10 pobudek mialysmy placz krzyk niesamowity 😞... niech juz wszystkie te zęby wyjdą wtedy to będzie FUN PACK 🤪 ! Jak ona wymyśli cos jeszcze na święta to ja juz sie boje 😁
Kasiak jejku wspolczuje jeszcze tak przed świętami moze bralas jakis lek i masz uczulenie albo zjadlas cos ? Biedna...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki ze mi przy[pomnialyscie ze moje dziecie konczy dzisiaj 11 miechow:P

gratulacje dla malej Victorki 🙂

a musze wam powiedziec ze maryla chyba sie boi raczkowac, bo jak sie zapomni to idzie raczka, nozka, raczka i cos jej sie dzieje i jak ma nozke znowu dac to sie buja i albo cofa do siadu albo na brzuszek kladzie 😉 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
Nusia moze sie kiedys przewrocila raczkujac i teraz sie boi.Podobno Piotrek bal sie chodzic,bo kiedys bardzo mocno przylozyl 😁 Kurde,musze dzis sie bujnac zrobic ostatnie zakupy przed wyjazdem,bo jutro juz pakowanie.Zrobilam liste,co musimy zabrac i obawiam sie,ze moze nam miejsca w aucie zabraknac 🙃 🙃 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monia ale ci zazdroszcze tego wyjazdu do polski 🙂 a wiecie ze z ciekawosci weszlam na strony easy jet i bilet do nas by kosztowal tylko 200 w obie strony na dwie osoby 🤪 dyby podroz samolotem nie byla tak skomplikowana to bysmy polecieli 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sylvianka3 napisał(a):
Nusia możliwe ,że wcale nie będzie raczkować tylko stanie na nogi od razu.Mama mi mówiła ,że ja i mój brat w ogóle nie raczkowaliśmy tylko zaczęliśmy chodzić przy meblach 😉


mozliwe 🙂 Marylka w ogole wszystko robi okolo 2miesiecy pozniej niz jej ruwiesnicy 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusie
O kurcze to bardzo mało!
Mieliśmy lecieć na święta do Polski,ale cena biletów była 600 futnów w rayanerze,więc szkoda tyle kasy wyłożyć na same bilety!To już wole kupić Milanowi coś za te pieniądze i zrobić ładne prezenty dla rodziny ,a lecimy 28 :-) W easy jecie teraz kosztują do mnie 500... ceny z kosmosu!!!
A za swój bilet na 28mego zapłaciliśmy nie całe 300...to jest różnica!Po za tym w tym roku jakoś się nie przejmuje tymi świętami,bo myśle o ślubie i chrzcinach... 😜 😜 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheheh czesc 🙂 Milanka brzuszek obciazal hehehehhe 😁 😁
Catrina gratulacje dla coruni!! ale te zeby to istne szalenstwo!
ja tam niby sie nie moge doczekac i sie obawiam jak sie bedzie darla 😉
Sylwia moze macie tam piromana?? 😮
Kasia a wapno mozesz pic? mi to zawsze pomaga, moze Cie jakas menda ugryzla,tu jest duzo rodzajow jadowitych pajakow ,a Ty moze bylas uczulona na tego akurat..
MARYLCIU MALUSZKU NIE SPIESZ SIE Z NICZYM< BADZ ZDROWIUTKA I GRZECZNA!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
  • Dodaj nową pozycję...